Нови Памук Целосна Побрзаа Директна Продажба 3pcs Бебе Девојка Јакна Панталони Т-маица Момче Мода Девојка се Облекуваат Одговараат на Момчето Хулахопки Платно

Нови Памук Целосна Побрзаа Директна Продажба 3pcs Бебе Девојка Јакна Панталони Т-маица Момче Мода Девојка се Облекуваат Одговараат

38 %

DEN 773.00

DEN 1247.04

Свеж

Во магацинот


Висок квалитет и сосема нови 100% главната боја : како на сликата на екранот Нова мода Материјал : Памук ве Молиме имајте во предвид : Ако вашето дете е чаби, ние ви препорачуваме да изберете некој поголем големина, ви благодариме. 2-3% разлика според упатство за мерење. Ве молиме имајте предвид дека една мала боја разлика треба да биде прифатлив, бидејќи на светлината и на екранот.

Дете НИ Големина: 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името: Бебето
Тип На Објект: Се поставува
Материјал Состав: Памук
Број На Модел На: Cartered CM01011
Outerwear Тип: Грб
Стил: Моден
Sleeve Стил: Редовни
Јака: О Деколте
Sleeve Должина(cm): Целосна
Затворање Тип: Патент
Материјал: Памук
Ткаенина Тип: Herringbone
Бренд Име: со предрасуди
Шаблон Тип: Флорални
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол: Унисекс

Додатоци на производи

Волна Бебе Момче Облека Пролет Бебе Џемпер Бебе Девојка Облека Зима Новороденче Облека Roupas Bebe Бебе Бебе Outwear Деца Костим Свеж Со попуст
2018 Ново бебе облека поставите бебето девојки облека долг ракав т-маица + 2 парчиња панталони одговараат на памук бебе девојка Свеж Со попуст
2018 Пролет 3pcs/Поставува Бебе Момче Облека Доенчиња Поставува Бебе Девојка Облека Т-shrit+Панталони+Капа Новороденче Божиќ Свеж Со попуст
Лето Нова Прекрасна Дете Момче Облека Памук Бебе Момчиња Кратко Sleeve Шеф на Врвот Т-маица, Панталони Симпатична Дете Момче Свеж Со попуст
HHTU 2017 Ново Бебе Бебе Девојка/момчиња Ноќна Облека Поставите Деца Симпатична Цртан филм Пижами Одговараат на Новородените Свеж Со попуст
Бебе PP панталони Новороденче облека 3M -24M бебиња панталони детски цртан филм панталони бебе бебе момчиња девојчиња тренерки Свеж Со попуст
Pudcoco Симпатична Бебе Памук Поспан Очи+Румени Образи Облека Бебе Gown Шапка Новородено Бебе Rompers Подарок Сет 2 парчиња Свеж Со попуст
Топла продажба Бебе Девојка Облека 2017 Пролет Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња Свеж Со попуст
Нови Лето бебе момче деца облека поставува одговараат на цртан филм т-маица+тексас фармерки кратко 2 парчиња момчиња поставите Свеж Со попуст