2 парчиња 4 Инчен 100W 3 Начин Автомобил Hifi Гласно Говорник Коаксијален Рог Авто Автомобил Стерео Аудио Музички Целосен Опсег на Фреквенција Звучник

2 парчиња 4 Инчен 100W 3 Начин Автомобил Hifi Гласно Говорник Коаксијален Рог Авто Автомобил Стерео Аудио Музички Целосен Опсег

25 %

DEN 896.00

DEN 1194.72

Свеж

Во магацинот


Опис
Карактеристики :
- Висока чувствителност, висок глас резолуција, деталите на комплетен опис на јасни.
- Висока густина магнет, силен глас перформанси, употребата на воздушната магнети, моќ целост.
- Повеќе излез, treble, алто, бас,Три-бенд изедначување, јасна и полна со treble, меки и убаво е да се слушне, бас мирен и моќен, силен експлозивни.
- Висока излезна моќност, погоден за различни музички стилови, популарни класични,џез, кантри, рок,тоа може да биде многу добра контрола.
- Влага-доказ, рог PP гума и шприц carcass ефикасно влага-доказ, намалување на нарушување.
- Универзална nondestructive поддршка различни модели инсталиран.
- Висок степен на звук намалување, HIFI-ниво на искуство, фаза одбор да уживаат во стерео опкружуваат, технологија и playability и двете.
- Силна и цврста слив, говорникот материјал прагматични, единствен дебелина на челична рамка, за да обезбедат звук и дебели звук. Силни перформанси во ниска treble.
- PP инјектирање слив, природни гума дијафрагмата, целосна флексибилност, може да се изврши и сите видови на музика.
- Употребата на висока температура чист бакар сребро калем, голем дијаметар, висока ефикасност проводници звук, се минимизира искривувањето.
- Рог терминали симетрични правила за да се обезбеди симетрични терминали, поедноставување на инсталација чекори за ефикасно да ја вметнете во право, многу едноставно, на површина од алуминиум, висока ефикасност спроведување.
- 3 начин, се однесува на treble, бас, alto.
Модел : PZ-4062 B
Материјал : Метал + Магнет + Пластика
Боја : Сина + Црна
Применливи Модели : Универзална
Напон : 12 V
Нарушување : Помалку Од 1%
Отпорност : 4 Ω
Ефективен Проток : 75 Hz-20 KHz
Магнет Спецификации : 7010 Феритни
Максимална Моќност : 100 W
Номинална Моќност : 50 W
Тапан : PP Инјектирање
Дијафрагмата : PP Гума Опкружувачки
Вкупна Висина : 50 MM
Инсталација Длабочина : 40 MM
Надворешниот Дијаметар : 100 MM
Инсталација Дупка со Дијаметар : 115 MM
Производ Големина : 4 Инчи
Звучен Филм : PEI
Осетливост : 90d B
Номинална Моќност : Ru Порцелански Пакетот вклучува
2 x Говорникот
2 x Говорникот Линија
1 x Pack Инсталација на Завртки
2 x Говорникот Нето Маска
1 x Упатство
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Бренд Име: puzu
Говорници Видови: Коаксијален јазик
Напон: 12V
Автомобил Направи: Универзална
Име На Модел: PZ-4062B
Објектот Големина: 4 инчи
Материјал Тип: Метал + Магнет + Пластика
Од Моќ: 100W
Отпорност: 4 Ω
Аудио Чувствителност: 90dB
Тип На Објект: Јазик
Број На Модел На: LVC_CAU_414
Ефективен Проток:

Додатоци на производи

Дрвени Bluetooth и NFC Говорникот Самостојна Една Безжична Звук Кутија Стерео Hifi Звучници со Допир на Копче Џек Алуминиум Свеж Со попуст
EDT-ТД-V26 Преносни Мини Дигитален Звучник со Micro SD / ТФ / USB /FM (Розева) Свеж
EDT-ТД-V26 Преносни Мини Дигитален Звучник со Micro SD / ТФ / USB /FM (Розева)

поддршка ТФКартичкаTDV26 Преносни Мини Дигитален Говорникот кој е популарен и стилски во дизајнот е комп

DEN 324.48
П-8 48W 500m Далечински Управувач Лов Mp3 Птица Повикувачот Стапица Птици Звук Играч Патка Лов Decoy Опрема USB Мини Звучник Свеж Со попуст
БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК Свеж
2 парчиња Црна 12V 120W 92dB Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобил Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 12V 120W 92dB Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобил

2 парчиња Црна 12 V 120 W 92d B Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомоб

DEN 613.00 851.52
Aiyima 2PC Аудио Високотонци 98MM Piezoelectric Tweeter Аудио Звучници 150W Treble Керамички Piezo Звучници Свеж Со попуст
Aiyima 2PC Аудио Високотонци 98MM Piezoelectric Tweeter Аудио Звучници 150W Treble Керамички Piezo Звучници

Опис на производот : Фреквенција : 520 KHz Чувствителност : 91d B Максимална моќност : 150 W Надворешниот дијамет

DEN 262.00 290.40
НОВИОТ ПАТЕНТ USB SOUNDBAR СО ВГРАДЕН-ВО SUBWOOFER USB ДИГИТАЛНИ АУДИО ЗВУК БАР ЕДЕН КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ &АУДИО ЗА КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
Wotefusi Автомобил Говорникот Tweeter 120W Топла Супер Моќ Висока Купола Високотонци Висок Квалитет, Нема ниту една Поплака Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 150W YH-120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобили Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 150W YH-120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобили

2 парчиња Црна 150 W YH120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомо

DEN 296.00 399.36
Преносни Аудио Засилувач Megaphone Мини Звучник Безжичните Радио FM USB Играч Звучник Со Микрофон За Учење на Говорот Туристички Свеж Со попуст
1pair добар квалитет NS-2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазик Свеж Со попуст
1pair добар квалитет NS-2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазик

1pair добар квалитет NS2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазикБренд : Nobsound NS 2000 Боја класификациј

DEN 5882.00 6192.00
2 парчиња! 4 Инчен 80W Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот Свеж Со попуст
2 парчиња! 4 Инчен 80W Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот

2 парчиња! 4 Инчен 80 W HighEnd Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Г

DEN 883.00 1193.28
AIYIMA 2 парчиња Аудио Звучници Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Радијатор 30/35/40/45/62mm DIY За Звучник Додатоци Свеж Со попуст
AIYIMA 2 парчиња Аудио Звучници Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Радијатор 30/35/40/45/62mm DIY За Звучник Додатоци

Аудио Звучници Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Радијатор 30 / 35 / 40 / 45 / 62mm DIY За Звучник ДодатоциДимензии : Д

DEN 154.00 171.36
50mm 2 Кол. Магнетни Тип Алуминиум Школка Круг Звучник 8 Ohm 5W Свеж
50mm 2 Кол. Магнетни Тип Алуминиум Школка Круг Звучник 8 Ohm 5W

Оваа внатрешна магнет јазик е дизајниран со алуминиумска школка Примена : мини кутија јазик, музички пл

DEN 117.60
EMIE Безжичен Звучник Solosurf Bluetooth 4.2+EDR Водоотпорен IPX7 Преносни HIFI Стерео Опкружувачки Звук Може да Плови на Вода Свеж Со попуст
EMIE Безжичен Звучник Solosurf Bluetooth 4.2+EDR Водоотпорен IPX7 Преносни HIFI Стерео Опкружувачки Звук Може да Плови на Вода

2+EDR Водоотпорен IPX7 Преносни HIFI Стерео Опкружувачки Звук Може да Плови на Вода Водоотпорен Преносни Bluetoot

DEN 2880.00 5759.52
Оригиналниот SDY-021 Голема моќ Пренослива Безжична Bluetooth Звучник 10W Стерео аудио звук со микрофон Емитува Caller Свеж
GGMM М4 Безжичен WiFi Говорникот Преносни Bluetooth Звучник и Аудио HiFi Стерео Звук со Бас за iOS Android и Windows MFi заверена Свеж Со попуст
GGMM М4 Безжичен WiFi Говорникот Преносни Bluetooth Звучник и Аудио HiFi Стерео Звук со Бас за iOS Android и Windows MFi заверена

( Euerope земјата ќе биде побрзо и далечна земја ќе биде малку побавен) Повеќето земји време на испорака во р

DEN 8064.00 14399.52
Тешки Мотоцикл Стерео Аудио Засилувач 2*80w Говорникот Hi-Fi Звук MP3/WMA Bluetooth USB/ПОМОШЕН Телефон Бесплатно MT485 2 Боја Свеж
Ново Отворено Велосипедизам Безжична Bluetooth Звучник За Планински Велосипед 4000mAH 3W*2 Водоотпорен Звучник Subwoofer За Свеж Со попуст
Ново Отворено Велосипедизам Безжична Bluetooth Звучник За Планински Велосипед 4000mAH 3W*2 Водоотпорен Звучник Subwoofer За

Ново Отворено Велосипедизам Безжична Bluetooth Звучник За Планински Велосипед 4000m AH 3 W*2 Водоотпорен Звучник

DEN 1190.00 1919.52