6pcs/set Зачин Тегла Леќата Кутија Пластична Condiment Шишиња Шеќер, Сол И црн Пипер Shakers Тегли Зачини Кутија Сад Кујнски Алатки

6pcs/set Зачин Тегла Леќата Кутија Пластична Condiment Шишиња Шеќер, Сол И црн Пипер Shakers Тегли Зачини Кутија Сад Кујнски

40 %

DEN 427.00

DEN 711.36

Свеж

Во магацинот


Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Да се заштити
вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и не ќе биде објавен на
нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Ali Express Стандард на Превозот. Ова
меѓународниот поредок може да потрае подолго за да се дојде,Нормално на shippment на светот се користи за да се
земете 15 до 40 работни дена.(во зависност од царинските и времето како што се
Божиќ пошта одложувања и сл.).
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,UPS-от,DHL,Fedex.Цената е повисока од стандардните
поштарина.Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе
ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Тип: билка & зачин алатки
сертификација: CIQ,CE / ЕУ
Пластични Тип: PP
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Билка & Зачин Алатки Тип: Спајс & Пипер Shakers
Бренд Име: querida
Материјал: Пластични
Број На Модел На: Спајс Tools001
Име: Транспарентна пластика леќата кутија
боја: повеќе Боја
Стил: Европски стил
Цел: бибер shakers
Материјал: pp+PS
Карактеристично: Складирање кутија
имот: зачини и зачини
Големина: 15.8*6.1*10.2 cm
Сет: 6pcs/set
Повод: леќата shaker кујнски алатки,Подарок

Додатоци на производи

1Pcs Леќата Тенџере Дрвени Мелница за Бибер, Сол и црн Пипер Shaker Кујната Готвење Зачин Сол, Шеќер Мелница Леќата Алатки Свеж Со попуст
QuickDone 4 Дупки Стискаш Сос Шише Погодност Крем Масло Џем Ketchup Торта За Ketchup Џем Мајонез Маслиново Масло AKC5150 Свеж Со попуст
QuickDone 4 Дупки Стискаш Сос Шише Погодност Крем Масло Џем Ketchup Торта За Ketchup Џем Мајонез Маслиново Масло AKC5150

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет .Нетоксични,без мирис,здрав и екопријателски.Внимателно

DEN 100.00 143.04
Сребрена не ' рѓосувачки челик мрежа цевка тип прашина бришење прашина бришење прашина сол shaker зачин тегла Свеж
Goldbaking Премија од не ' Рѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница за Бибер Мелница Сол Мелница 6 Мл Стакло Високи Тело Сол Свеж Со попуст
1pcs Зачин Тегла Леќата Кутија 6Pcs/Set Кујна Зачин Складирање Шише Тегли Транспарентен PP Сол црн Пипер Ким во Прав Кутија Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Сет од 3 Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел вкус Тенџере Кујна Gadgets Зачин Шишиња ротирачки леќата лименки (00310) Свеж Со попуст
4Pcs/многу Корисни Избрани Салата Сос Ketchup Џем Натопи Клип Купот на Сад Чинијата, Кујнски Садови за Сос од Домати Шеќер, Свеж Со попуст
6Pcs Леќата Кутија Транспарентен Шарени Капак Зачин Тегла Сусам Шеќер, Сол Може да Condiment Cruet Складирање Може да Кујна Свеж Со попуст
Youe блескаше Сол и црн Пипер Мелница Сет, Тенок Бранеа од Нерѓосувачки Челик Пипер Мелница и Сол Мелница Мелница Керамички Свеж Со попуст
5boxes Cilcle Пластични Леќата Поставите Рек Зачини Шише сол И црн Пипер Складирање Кутија кујна Зачин Тегли Контејнери Condiment Свеж Со попуст
18cm 2 Во 1 Двојна Мелење Нерѓосувачки Челик Керамички core Пипер Сол, Зачин Зачини Круг Мелница Мелница Груб Да Фини Зрна HG99 Свеж Со попуст
Сет од 3 Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел вкус Тенџере Кујна Gadgets Зачин Шишиња ротирачки леќата лименки -3 различни големина(00310) Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Зачин Тегла Леќата Кутија Кујна Зачин Кутии Фармацевт Контејнери За Садовите за Складирање Шарени Apple KC1136 Свеж Со попуст