1 buc Црн Орев Сечкање Блокови Кујна Дрво Храна Плоча Дрвени Пица Суши Леб Целото Дрво Фах Сечење Одбор Не се Наслика

1 buc Црн Орев Сечкање Блокови Кујна Дрво Храна Плоча Дрвени Пица Суши Леб Целото Дрво Фах Сечење Одбор Не се Наслика

40 %

DEN 480.00

DEN 799.20

Свеж

Во магацинот


Тип: Сечкање Блокови
сертификација: CIQ
Бренд Име: RSCHEF
Број На Модел На: CHOPPINGBLOCKS001
Материјал: Дрво
Пакување: Едно Парче Пакет
Обликот: правоаголник
Функција: Еко-Пријателски

Додатоци на производи

3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен

100% Вистински производи1 парче острило 200*50*25мм Користење на : home нож отворено нож ножици straiget нож Рубин oils

DEN 2287.00 2858.40
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Шема Кујна Knive Нерѓосувачки Челик Сечење Готвење Готвач Исецка На Коските Нож За Зеленчук, Свеж Со попуст
1 BUC Прст Guard Заштита на Прст на Рака Не се Повреди Намали Нерѓосувачки Челик Рака Заштитник Нож за Сечење Прст Заштита Алатки Свеж Со попуст
Смола antisepsis класификација сечење одбор сечкање блокови исечете овошје транспарентен сечкање блокови Свеж Со попуст
Смола antisepsis класификација сечење одбор сечкање блокови исечете овошје транспарентен сечкање блокови

пластични транспарентен сечкање блоковиПроизвод материјал : ПППакувањето на производот : 1pieceПроизвод �

DEN 91.00 95.52
Флексибилни Пластични Не се лизга Сечкање Блок - Сечење Одбор - Сечење на Душеци Со Храна Икони Кујнски Алатки (Сет Од 4) 15x Свеж Со попуст
Професионални Sashimi Нож Јапонски Kitche knnives лосос риба готвач Нож Германија Нерѓосувачки Челик ружино дрво се справи со Свеж Со попуст
SUNNECKO 5 инчи Бифтек Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото на Остар Жилет Месо се Сече Кујнски Ножеви G10 се Справи Дамаск Машина Свеж Со попуст
3.5 инчен Многу Остри Boning Нож германски Челик X50 Висок Квалитет Компир Овошје Сечење Резба Алатка Кујнски Ножеви Seagull Свеж Со попуст
Нови Ruixin Апекс острилка дијамант острило Замена острило 1000+1500+2000 Ронки 150*20mm Свеж
Нови Ruixin Апекс острилка дијамант острило Замена острило 1000+1500+2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин�

DEN 477.60
Дијамант пенкало за мелење тркала поправка Мелење камен пенкало 10мм(3/8) 1.00 КТ Свеж Со попуст
Дијамант пенкало за мелење тркала поправка Мелење камен пенкало 10мм(3/8) 1.00 КТ

Големина : месо тело со Дијаметар : 10мм (3 / 8") Должина : 2 "(50mm)пакет вклучувајќи : 1 buc вежба малку

DEN 328.00 410.40
Бесплатен Превозот YIREN 5Cr15 од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож за Сечење Месо Домаќинство Секира Професионален Готвач Готвење Свеж Со попуст
YOYAL Отворено Нож Острилка T0918C Професионални Керамички Нож Острат Систем Мелење TAIDEA Производство Свеж Со попуст
YOYAL Отворено Нож Острилка T0918C Професионални Керамички Нож Острат Систем Мелење TAIDEA Производство

22 степени агол погоден за мелење алатка малку поголем агол, како што се исецка на коските нож Основана в�

DEN 1318.00 1387.20
1000 Ронки Острат Камен Корунд Острило за Кујнски Ножеви Свеж Со попуст
1000 Ронки Острат Камен Корунд Острило за Кујнски Ножеви

Погоден за прибор за јадење, ловечки нож, директно жилет Опремени со силика гел не се лизга база Гаранти�

DEN 684.00 719.52
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со

Опис : XINZUO 6.5 инчи кујнски ножМатеријал : Германија Din 1.4116 челик .Параметри : должина : 300мм; нож должина : 170m

DEN 1578.00 2630.40
XINZUO 5 инчен Јапонија готвач нож 73 слоеви Јапонија Дамаск челик кујнски нож остри месо santoku нож со pakka дрво рачка Свеж Со попуст
XINZUO 5 инчен Јапонија готвач нож 73 слоеви Јапонија Дамаск челик кујнски нож остри месо santoku нож со pakka дрво рачка

Име на производ : 5 инчи Дамаск santoku нож .Параметри : должина : 248 mm, должина на ножот : 122mm, ножот ширина : 28mm,н

DEN 1182.00 1818.24
SUNNECKO 8 инчен Готвач Нож Јапонски VG10 73 Слоеви Дамаск Челик Сечилото Кујнски Ножеви G10 се Справи со Месо, Зеленчук Алатка Свеж Со попуст
Висок Квалитет SUNNECKO Кујнски Нож го Поставите 5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Готвач Комунални Готвење Ножеви Не-стап Ножот Свеж Со попуст
xinzuo 8 инчен секира нож слоеви Јапонски Дамаск кујнски нож професионални режење sashimi нож дрво се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
WALFOS Професионални Нож Острилка од не ' Рѓосувачки Челик Керамички Нож Острат Камен Волфрам Челик Дијамант Острилка Кујна Свеж Со попуст
ERMAKOVA Сет од 4 Флексибилни Пластични Сечкање Блок Мат Шарени Кујна Сечење Одбор Nonslip Антимикробна со Храна Икони Свеж Со попуст
ERMAKOVA Сет од 4 Флексибилни Пластични Сечкање Блок Мат Шарени Кујна Сечење Одбор Nonslip Антимикробна со Храна Икони

Материјал : Храна одделение PPБоја стил : Портокал за МесоЗелена за ЗеленчукСино за РибиЖолта за ОвошјеС�

DEN 202.00 237.60
Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете Свеж
Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете

Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете 6, 7, 8, 9,10,12 Mm мувла,pls да ми кажете што

DEN 1680.00
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин�

DEN 1614.00 1698.72
Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонија Свеж Со попуст
Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонија

Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонијаР

DEN 2289.00 4488.00
SUNNECKO 5 инчен Комунални Нож Дамаск се Намали Остри Кујнски Ножеви Јапонски VG10 Челик Сечилото G10 се Справи со Повеќенаменски Свеж Со попуст