Кујна Миксер Тапа Допрете Замена Повлече Спреј Туш Главата Замена Главата Sprinkler за Заштеда на Вода Бања Додаток

Кујна Миксер Тапа Допрете Замена Повлече Спреј Туш Главата Замена Главата Sprinkler за Заштеда на Вода Бања Додаток

40 %

DEN 84.00

DEN 140.16

Свеж

Во магацинот


HG0016325
Спецификација :
Б ранд нови
Боја : Сребрена
Големина : Како што покажа во слики
Тоа може да се користи за G 1/2" цевка
Резервни Замена Кујна Миксер Допрете Славина Се Повлече Спреј Туш Главата Settings
Постојат многу се повлече допрете spout глави предвидено,која може да се грижиме за вашата различни потреби.
Пакет Се Вклучени :
1x се Повлече Спреј Туш Главата
N ote :
Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Површина По Завршувањето: Хром
Број На Модел На: Извлечете Спреј Туш Главата
Стил: Една Глава
Тип: Фиксна Rotatable Тип
Инсталација Тип: Рака Држете
Бренд Име: Mayitr
Материјал: Пластични
Туш Главата Функција: Заштеда На Вода Тушеви
Туш форма: Како слика се прикажани
Стил: 10 СТИЛОВИ
Тип: Замена Повлече Спреј Туш Главата

Додатоци на производи

KEMAIDI Ѕид Монтирани Туш Поставите Torneira Рачен Туш Спреј Бања Врнежи 50109 Када Хром Потоне Допрете Миксер Чешми Свеж Со попуст
KEMAIDI Ѕид Монтирани Туш Поставите Torneira Рачен Туш Спреј Бања Врнежи 50109 Када Хром Потоне Допрете Миксер Чешми

· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· ако ва

DEN 1308.00 1768.32
нерѓосувачки челик & ABS бранеа никел нов дизајн лизгачки бар туш бар & туш главата носителот бања бар Свеж Со попуст
нерѓосувачки челик & ABS бранеа никел нов дизајн лизгачки бар туш бар & туш главата носителот бања бар

DesciptionХром Бања Туш Лизгачки Лентата За Состојба : БрендНовиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик & ABS Пластик

DEN 965.00 1060.32
Бања Златна Кат Штанд Тапа Телефон Тип Бања Туш Миксер Месинг Туш поставите Луксузни Бања Допрете 901 Свеж Со попуст
Бања Златна Кат Штанд Тапа Телефон Тип Бања Туш Миксер Месинг Туш поставите Луксузни Бања Допрете 901

Спецификација Тапа Тип Када Тапа, Туш Тапа Карактеристики Кат Стои, Handshower Вклучени, Clawfoot Инсталација Ти

DEN 6877.00 9552.00
4 Начини Завртка Стил туш миксер Посебна , 2/3/4/5 начини туш мешање вентил, Бања топло ладно тапа миксер Свеж Со попуст
BagnoLux доживотна Гаранција Солидна Месинг Бања 8 Врнежи Рачен Туш Главата Лизгачки Железнички Поставите Мат Црна Миксер Допрете Свеж Со попуст
Романтични Автоматско 7 Боја 5 LED Светла Предавање Врнежи од дожд Туш Главата, Еден Круг Главата РК-9816 за Вода Бања Бања Свеж Со попуст
KEMAIDI Домот Ѕид Монтирани Бања Туш Тапа Поставите Врнежи Главата +Миксер Чешми Рака Туш Водопад Дожд Бања Чешми Свеж Со попуст
KEMAIDI Домот Ѕид Монтирани Бања Туш Тапа Поставите Врнежи Главата +Миксер Чешми Рака Туш Водопад Дожд Бања Чешми

F eatures : Следи ISO9002 квалитетен standerd за време на manufaturingИздржливи Солидна месинг изградбаPoish хром финишВрне

DEN 3100.00 6079.20
Бесплатен Превозот Тоалет и Бања ABS Мијалник Пелена Туш Главата, два функција Спреј со вентил Sprayer Жена Допрете Туш комплет Свеж Со попуст
Солидна Месинг Хром Туш за Носител Со Штекер Вентил Бања Мијалник Носителот Додатоци Врска Агол Вентил и Носителот Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш сет бела бања бања миксер бања туш ѕид тапа бања туш поставите thermostatic туш за полнење Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш сет бела бања бања миксер бања туш ѕид тапа бања туш поставите thermostatic туш за полнење

Облечи вашата бања , Направи еден убав сон кога ќе туш Вклучуваат : еден туш тапа една страна туш и една г

DEN 6115.00 6719.52
10 Thermostatic Туш Системи Миксер Вентил За Да Го Поставите Инсталирате Кутија Мешање Вентил Рачни Бања Свитка Тапа Бања Туш Свеж Со попуст
Хром Туш Глава со 5 Функција Спреј Анти-limescale Универзален Дом Бања Dls HOmeful Свеж Со попуст
Хром Туш Глава со 5 Функција Спреј Анти-limescale Универзален Дом Бања Dls HOmeful

Туш Главата поддржува широк опсег на спрејови, удобно и освежување, па можете да изберете било кој тип к

DEN 127.00 148.80
EVERSO 8 Бања Туш Главата Рака Држете Туш Главата Горе Над Главата Ротира 360 степени Плоштадот Sprayer Врнежи од дожд Туш Главата Свеж Со попуст
Maijiesheng thermostatic црн туш поставите бања туш миксер топла и ладна thermostatic туш бања туш тапа Свеж Со попуст
Maijiesheng thermostatic црн туш поставите бања туш миксер топла и ладна thermostatic туш бања туш тапа

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

DEN 7510.00 12311.52
Zhang Ji Нови Ultrathin Притисок се Зголеми Туш Млазницата 30% Watersaving Бања Рачен Туш Sprayer Трајни Туш Главата ZJ072 Свеж Со попуст
Zhang Ji Нови Ultrathin Притисок се Зголеми Туш Млазницата 30% Watersaving Бања Рачен Туш Sprayer Трајни Туш Главата ZJ072

Ние Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На AliexpressНие Прифаќаме Кина Пос

DEN 192.00 239.52
Бања Црна Позлатен Плоштадот Бања Туш Постави Ѕид Монтирани Квалитет Месинг Миксер Тапа Ultrathin Дожд Туш Глава 3 Големина Свеж Со попуст
Висок Квалитет Бања Црна Плоштадот Рачни Рачен Туш Главата Лизгачки Железнички Сет Свеж Со попуст
Висок Квалитет Бања Црна Плоштадот Рачни Рачен Туш Главата Лизгачки Железнички Сет

Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за ра

DEN 4274.00 5775.84
Шарени LED Светло Нерѓосувачки Челик Круг Дожд Бања Туш Главата Убаво Заштеда на Вода тушеви Висок Притисок Рачни Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш миксер со екранот бања туш миксер бања туш ѕид тапа бања туш тапа thermostatic Свеж Со попуст
Дигитални Thermostatic туш миксер со екранот бања туш миксер бања туш ѕид тапа бања туш тапа thermostatic

Облечи вашата бања , Направи еден убав сон кога ќе туш Внимание : На екранот работа со вода дојде преку то

DEN 4761.00 5232.00
Бесплатен превозот Сокриени Инсталација црна боја Слив Тапа Топла и Ладна Вода Ѕид Монтирани Слив Тапа BF999A Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Сокриени Инсталација црна боја Слив Тапа Топла и Ладна Вода Ѕид Монтирани Слив Тапа BF999A

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

DEN 3996.00 4440.00
Бања прилагодливи ѕид монтирани туш поставување на 304 нерѓосувачки челик бранеа бања туш тапа 8 инчен дожд бања постави систем Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот рачни туш главата поставува месинг рачен туш +1.5 М нерѓосувачки челик туш црево + abs носителот 03-192 Свеж Со попуст