Заврши Myopia Очила Nearsighted Огледало Црвена Или Црна Гроздобер Пластична Рамка Myopia Леќа Степен -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4

Заврши Myopia Очила Nearsighted Огледало Црвена Или Црна Гроздобер Пластична Рамка Myopia Леќа Степен -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5

10 %

DEN 242.00

DEN 268.80

Свеж

Во магацинот

ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка.Нашата Цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. · П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција. Ве молиме пратена е-пошта до нас.
Превозот Начин(Слободни)
Време На Испорака
Цел Износ
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
15-60 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
15-60 работни дена
>$7
EMS/DHL/UPS-ОТ
Од 3-7 работни дена
>$150
2. Ние се наоѓа во YIWU Град Кина, со удобен транспорт пристап, Сите наши производи се со висок квалитет стандарди и се многу ценети во различни пазари ширум светот. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит. Можете да не контактирате преку е-Маил.Ние прифаќаме alipay тука
2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе доби
вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Производство и продажба на сонце очила, оптички очила, polaroid очила и така натаму. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе ги прогласи ниска вредност. Превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка
Превозот Начин(Слободни)
Време На Испорака
Цел Износ
4 PX Сингапур Пост НП Про
15-60 работни дена
Сингапур Пост 4 PX
15-60 работни дена
>$7
Услуга
1. Ако имате било какви други прашања, контактирајте со мене, ве молам. Превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
1. Ви благодариме! За нас
Основана во 2015 година, Yiwu Gongshi Трговија Co. е производител и трговец. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница? О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас! · П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила? A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. Ние ќе ги провери цена за вас! · П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови? A : Да.Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 3 дена од EMS/DHL/UPS/ или Хонгконг Пост/Кина Пост/e Packet/ Сингапур Пост.html · П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена? А : Здраво, за сигурни.

Тип На Објект: Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци: Рамки
Бренд Име: VIPEYE
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: Y1303
Пол: Унисекс
Рамка Материјал: Пластични
Погоден Толпата:

Додатоци на производи

Мало 20pieces=10pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци Свеж
Мало 20pieces=10pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци

Здраво! Добредојдовте на Howdy Оптика онлајн продавница!Howdy Оптика е професионална продавачот нудејќи шир

DEN 95.04
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267 Свеж Со попуст
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267

Цената вклучува рамка и леќаВе молиме да понудат на своите леќа рецепт според нашите формата или испрат

DEN 890.00 1484.16
Високо квалитетни наочари жените моден спектакл рамка cat eye glasses myopia очила рамка гроздобер очила јасно RB29650 Свеж Со попуст
Високо квалитетни наочари жените моден спектакл рамка cat eye glasses myopia очила рамка гроздобер очила јасно RB29650

Високо квалитетни наочари жените моден спектакл рамка cat eye glasses myopia очила рамка гроздобер очила јасно RB2

DEN 1068.00 1200.00
500pieces=250pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци Свеж
500pieces=250pairs G тип на силиконски носот влошки push-во вид големина 10.5 mm 14mm очила додатоци

Здраво! Добредојдовте на Howdy Оптика онлајн продавница!Howdy Оптика е професионална продавачот нудејќи шир

DEN 603.84
Спектакл Рамка Наочари Мажите Nerd Титаниум Алуминиумски Компјутер Оптички Запис Бренд Око, Очила За Машки Транспарентен Јасно Свеж Со попуст
rimless оптички рамки бренд мажите титаниум флексибилни наочари злато eyeglass рамки обичен кина frameless eyeglass myopia1004 Свеж
Хром Сребро Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Crosshair 2012 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита Свеж Со попуст
Хром Сребро Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Crosshair 2012 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Поларизирана Замена на Леќи за Crosshair 2012Објектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% U

DEN 483.00 743.04
Злато Јасно Наочари 2017 Најновите Преголеми Метална Рамка Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Големи Спортски Мажите Сонце Свеж Со попуст
500pieces=250pairs H тип Чаши Силикони носот влошки големина 12mm 13mm факултативна притисни во вид eyeglass додатоци Свеж
500pieces=250pairs H тип Чаши Силикони носот влошки големина 12mm 13mm факултативна притисни во вид eyeglass додатоци

Здраво! Добредојдовте на Howdy Оптика онлајн продавница!Howdy Оптика е професионална продавачот нудејќи шир

DEN 603.84
BARCUR Бренд Дизајнер Лето Мода Унисекс Сонце Очила Поларизирана Слој Огледало Класичен очила за сонце Машки Eyewear За Мажи/Жени Свеж Со попуст
Ретро очила за сонце Транспарентен Читање Очила Ретро Модата Целосна Rim човек жени +0.25 +5.0 +6.0 Свеж Со попуст
Ретро очила за сонце Транспарентен Читање Очила Ретро Модата Целосна Rim човек жени +0.25 +5.0 +6.0

Големината на рамката : 137mmМост : 18mmЛеќа Ширина : 40mmЛеќа Вертикална : 46mmХрамот : 135mmОпис може да се преземе

DEN 1113.00 1391.52
Преносни Влакна Шарени Покрие Очила За Сонце Случај За Жените Очила Кутија Со Патент Eyewear Случаи Eyewear Додатоци 2018 Свеж Со попуст
2017 Ретро Алуминиум Магнезиум Очила За Сонце Поларизирани Леќи На Гроздобер Eyewear Додатоци Сонце Очила Возење Мажите Круг Свеж Со попуст
OLEY Класичен Поларизирани очила за сонце Мажите Очила Возење Слој Црна Рамка Риболов Возење Eyewear Машки Сонце Очила Oculos Свеж Со попуст
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Сива Photochromic Свеж Со попуст
Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Сива Photochromic

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Половина Јакна очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Полари

DEN 1022.00 1111.20