TYTW 925 Sterling Silver форма на Кристали Сваровски Сини Обетки за Жените Накит Прилагодите Студ Обетки

TYTW 925 Sterling Silver форма на Кристали Сваровски Сини Обетки за Жените Накит Прилагодите Студ Обетки

19 %

DEN 838.00

DEN 1034.40

Свеж

Во магацинот


За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС .
Ние, исто така, ја прифати Пад на Превозот.
Добредојдовте ОЕМ & ODM дизајн.

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Кристално
Стил: Тренди
Назад Наоѓање: Притисни-назад
is_customized: Yes
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: CBE-13
Бренд Име: TYTW
Обликотшема: Пеперутка
Камен: Кристали од СВАРОВСКИ
Повод: Подароци, Партија, Шопинг, Свадба, Дипломски, Секојдневниот Живот

Додатоци на производи

Feelgood Накит Црна Кристал И Имитација Бисер Вода Капка Dangle Earring Антички Сребрена Боја Гроздобер Обетки За Жени Свеж
На Геометрија Во Простор Ѕвезда Студ Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Планета Pendientes Brincos Асиметрични Минималистички Обетки Свеж Со попуст
Луди Фенг Бохемски Earring Поставите 4Pcs Ретро Сребрена Боја Слон Буда Вода Капка Геометриски Модел Студ Earring За Жени Мажи Свеж Со попуст
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168 Свеж Со попуст
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168

* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.Внимание, Ве Молам! ние сме меѓунаро

DEN 273.00 287.52
Моден 4 Пара/Set Легура Уникатен Плоштадот/Trilateral/Круг Студ Златни Обетки/Сребрена/Црна Доброто Шарм Накит За Подарок Свеж Со попуст
2018 Познатиот Бренд Микро Инкрустирани Циркон Обетки За Жени, Девојки Мода Накит, Злато, Сребро Кристал Круг Булчински Свадба Свеж Со попуст
EK942 Нови Панк Стап Едноставни Геометриски Т Правоаголник Бар Студ Обетки За Жените Накит Мал Плоштад Триаголник Brincos oorbellen Свеж Со попуст
Мажите Накит Обетки, Studs Ретро Стил Готски Черепот Пиратски Черепот Мотоцикл Титаниум челик, Сребро. Свеж
VONNOR Мода Капка Обетки за Жените Смола имитација Природен Камен Pendant обетки 2018 Накит трговија на Големо Earring Свеж Со попуст
VONNOR Мода Капка Обетки за Жените Смола имитација Природен Камен Pendant обетки 2018 Накит трговија на Големо Earring

име на производ : пад обетки Материјал : алуминиумски, смола Боја : 3 бои Димензии : Должина 5.5 cm (околу 2.16 в

DEN 111.00 159.36