Висок Квалитет Иницијали Писмо Pendant Ѓердан Marquise Кубни Циркони Пломба Тркалезна Форма Pendant Азбука H Накит За Жените

Висок Квалитет Иницијали Писмо Pendant Ѓердан Marquise Кубни Циркони Пломба Тркалезна Форма Pendant Азбука H Накит За Жените

5 %

DEN 495.00

DEN 520.80

Свеж

Во магацинот


Големина : 21mm
Вистински шут и зголемена ефект. Добар квалитет на производи со фабрика директни продава цена.Ви благодариме за вашата поддршка! 4. Објектот мора да бидат испратени до нас со 8 дена по овој број го примате,кои треба да бидат јасно означени на надворешната страна од кутијата.Други предмети зависи од нашите акции, ние ќе ве информира време на испорака.Материјал : Месинг;
2.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Производ разновидност : прстени, обетки, ѓердани, привезоци, нараквици & алки.Во други земји (Кина Пост ,со Следење на Број, Нормално 20-50 дена пристигна) 3.Камен материјал : ААА бела кубни циркони. 100% реално sterling silver како главен материјал.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,благодариме! 1.
Висок Квалитет Иницијали Писмо Pendant Ѓердан Marquise Кубни Циркони Пломба Тркалезна Форма Pendant Азбука H Накит За Жените
1.Ние и ветуваме на 100% гаранција за квалитет. Мода и уникатен дизајн и стил.
Топло совет : за Сите големини и тежини се мери со рака, некои големини или тегови разлика се неизбежни. Врвен квалитет на gemstones iced надвор.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
.
Став mais projetos em atacado, não hesite em contactar-сос служ. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Искусни не само во мали цел, но исто така масовно производство.Моден ѓердан позлата : како слика.Топло се забележи дека вие сакате да се вратите на вашите производи, во рок од 30 дена од денот на приемот и ќе издадеме ви се врати овластување број.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,ТТ и друга offical Paypal.Откако нашиот накит експерт прегледано вашето враќање,пари ќе бидат вратени од страна на истиот начин на плаќање. Ако поради било која причина не сте целосно задоволни и сакаат да се вратат на вашиот производ,ве молиме следете ги овие едноставни чекори : 1.Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот на приемот во нивните orginal состојба.
Став obtener más diseños en ventas ал por градоначалникот, нема пријателе en contactarnos. Во акции на стоките ќе бидат испорачани во рок од 48 часа по уплатата примена.
Со добар квалитет со фабрика директни продава цена.
Промет на мало со лекови или Wholesaling над 50 парови, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. OEM услуга, ODM, Етикета услуга прифатени.И вие сте одговорни за превозот цена и осигурување.
Нашите модни ѓердан предности :
Модерен & elegent дизајн за ангажман,свадба, партија,годишнина.
Ние сме вистински 925 фунта сребрен накит одлуки фабрика : Напредни накит одлуки уреди и одличен дизајн тим како што е нашата поддршка. Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ако ви треба БРЗА ИСПОРАКА (како што курирската служба DHL, UPS-от, EMS,Fedex), ве Молиме контактирајте со нас во времето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди .

Главниот Камен Боја: Бела
Должина: chain same as pic
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Број На Модел На: LSN00H
Стил: Тренди
Бренд Име: среќа виктор
Пол: Жените
Обликотшема: Писмо
Метали Тип: Бакар
Материјал: Кубен Циркони
Pendant Големина: 21mm
Функција: украс
Точка име : моден ѓердан
Накит Главен Материјал: Дувачкиот
Позлата Боја: Злато
Процесот на позлата: 2 слоја
Главниот Камен Форма: Marquise
Главниот Камен: CZ
Степен на камен: ААА
квалитет: За олово и никел слободни
Предност: Оригиналниот накит одлуки фабрика

Додатоци на производи

10pcs K524 Симпатична Мечка Големо Уво Бисер Кафез Locket Накит Одлуки Етерично Масло Diffuser Монистра Кафез Pendant Деца Девојка Свеж Со попуст
10pcs K527 Ајфеловата Кула Бисер Кафез Locket Накит Одлуки Етерично Масло Diffuser Монистра Кафез Pendant Подарок за Денот на Свеж Со попуст
Луксузна Ѓердан Ангел И Мед Писмо Изјава Ѓердан За Жените Мода Steampunk Јака Bijou Pendant Femme Ѓердан Duftgold Свеж Со попуст
Луксузна Ѓердан Ангел И Мед Писмо Изјава Ѓердан За Жените Мода Steampunk Јака Bijou Pendant Femme Ѓердан Duftgold

Луксузна Ѓердан Ангел И Мед Писмо Изјава Ѓердан За Жените Мода Steampunk Јака Bijou Pendant Femme Ѓердан DuftgoldТочка Бр

DEN 259.00 316.32
Едноставен Стил Керамички Бесконечност Pendant Ѓердани Со e 42CM Синџир За Жените во Црно Бела Innocuous Керамички Ѓердан Накит Свеж Со попуст
STRATHSPEY Гроздобер Легура Круг Pendant Долго СТП Кожа Заврши Синџир Беж Pendant Ѓердани Модни Додатоци Накит За Жените Свеж Со попуст
JEXXI Домот Ретро 925 Фунта Сребрен Ѓердан Круг Отвори Locket Pendant Ѓердани Фото Жените Јака Накит Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant

Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан PendantПрозрачна бел песок моде

DEN 76.00 95.04
2018 Нови Деца Девојки Убави Бонбони Виножито Lollipop Pendant Ѓердан Буци Меур Џвакање Ѓердан Ѓердан Се Облекуваат Подарок Свеж Со попуст
Моден 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерични Масла Diffuser Ѓердан Locket За DIY Ароматерапијата Парфем Ѓердан Божиќ Партија Подарок Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72
АКО МЕ Почетна Стр Име Писмо CZ Срцето Кристал Шарм Изјава Жените Ѓердани & Pendant Злато Сребрена Боја Ѓердан Накит Колиер Свеж Со попуст
Етничките Ѓердан Керамичка Црвено Монистра Дрво Гроздобер Шарм Приврзоци Ѓердани За Жените Накит Ѓердан Плетенка Јаже Синџири Свеж Со попуст
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст