1pc црна, Сина Jinhao 07mm Напредни Завртка Refills Мастило Спирала Rollerball гел Пенкало Нови

1pc црна, Сина Jinhao 07mm Напредни Завртка Refills Мастило Спирала Rollerball гел Пенкало Нови

18 %

DEN 38.00

DEN 46.08

Свеж

Во магацинот

Карактеристики : Мастило Боја : Црна/Сина Напишано Спецификација : 0.7 mm Материјал : Метал Големина : 11.2 cm/4.05" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC x Пенкало Рефил

Пакување: 1pc
Број На Модел На: Други
Стил: рефил
Рефил Тип: Гел Пенкало Рефил
Бренд Име: Tinge

Додатоци на производи

JINHAO 599 шампањ злато 0.5 mm Широк nib Фонтана Пенкало луксузни пишување подарок пенкала Свеж Со попуст
JINHAO 599 шампањ злато 0.5 mm Широк nib Фонтана Пенкало луксузни пишување подарок пенкала

Почитувани клиенти, нашите производи може да биде прилагодено ЛОГО (свила екран / ласерски), ако имате о

DEN 82.00 96.00
50pcs/set цртан филм канцелариски прекрасна хривнија топката пенкало Свиткување ballpoint пенкало Креативни подароци реклама Свеж Со попуст
4pcs/многу 0.38 mm Креативни Цртан филм Крофни Гел Пенкала Симпатична Kawaii Бонбони Боја Пенкало За Деца Подарок Училиштето Свеж Со попуст
Пилот Hi-Tec-C Maica Гел Мастило Пен - 0.4 mm - 12 Боја Постави Игла Точка Пишување на Материјали LHM-15C4 Свеж Со попуст
Пилот Hi-Tec-C Maica Гел Мастило Пен - 0.4 mm - 12 Боја Постави Игла Точка Пишување на Материјали LHM-15C4

Пилот 's HiTecC Maica пенкало има HiTecC квалитети ние've дојде да се потпрат на, вклучувајќи ги и мазна, неfeathering ма

DEN 1268.00 1334.40
6 компјутери/set гел Боја мастило сет пенкала Градина цвет Ѕвездена ѕвезда Цртан филм точки 0.38 mm ballpoint пенкало Канцелариски Свеж Со попуст
10 компјутери/Многу 0.38 mm micron екстремни парична казна цртање пенкало Вода боја гел пенкала за манга цртан филм Канцелариски Свеж Со попуст
2 Парчиња 0.7 мм Цртан филм Мачка Ballpoint Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали Канцелариски Прибор Висок Квалитет Свеж Со попуст
1Pcs симпатична фан Гел Пенкало Kawaii Цртан филм Зајакот Неутрален Пенкала Игла Потпишување Пенкало Училишни и Канцелариски Свеж Со попуст
10 компјутери/многу Kawaii Шарени Цртан филм Гел Пенкало Поставен Симпатична корејски Канцелариски Пенкала За Writting Канцеларија Свеж Со попуст
Кристал Стил на Слатки Обоени Гел Пенкало Рефил за Куршум Весник Училиште Канцелариски Материјали Свеж Со попуст
Кристал Стил на Слатки Обоени Гел Пенкало Рефил за Куршум Весник Училиште Канцелариски Материјали

Материјал : пластикаГолемина : 12.8 cmКоличина : 12 компјутери(обоени пенкало рефил)6 компјутери(црно пенкал

DEN 45.00 57.12
2 парчиња/многу Цртан филм Креативни kawaii Фокс и beargel пенкало црно гел пенкало креативни Неутрален пенкало Училиште канцеларија Свеж Со попуст
Пилот Фонтана Пенкало ЕДИН-40/Con-20 Конвертор Притиснете Мастило Уред За Пилот Фонтана Пенкало Kakuno/Митрополитот Пенкало Свеж Со попуст