ТФ Инфраред под подно греење филм AC220V, подно греење филм со термостат и додатоци

ТФ Инфраред под подно греење филм AC220V, подно греење филм со термостат и додатоци

20 %

DEN 1731.00

DEN 2163.84

Свеж

Во магацинот


Примена:
Инсталација: Десктоп,Underfloor
Број На Модел На: ТФ-HF1-сите
Електричен Грејач Тип: Инфрацрвен Печка
Број на Брзина Settings: Никој
Бренд Име: TF
сертификација: CE
Функција: Прилагодливи Термостат,Заштита Прегреат
Употреба: Дневна Соба,Спална Соба
Област Загрева:
греење на елемент: Карбонски Влакна
моќност:
Инфрацрвен Печка Тип: под подно греење

Додатоци на производи

Shopkeeper 2017 Препорачуваме 110W/Метар 50cm*2m (1 Квадратни Метри) Далеку Инфрацрвена Подно Греење Филмови Со Атрактивни Бесплатен Свеж Со попуст
Голема Продажба! Превозот Бесплатно 50cm*2m (1m2) Далеку Инфрацрвена Подно Греење Филмови+1m2 Одраз Филмот+Менгеме 2 Компјутери Свеж Со попуст
3 Опрема Мини Електрични Топол Воздушен Компресор Електрични Воздух Грејач Соба Фан Грејач Ладна и Топла Двојна Цел Прегреат Свеж Со попуст
DMWD 5200mA Li Батеријата Преносни Мини Рака Потоплите Прилагодливи Термостат Низок Среден Висок степен на пренос Температура Свеж Со попуст
топла продажба далечински управувач најновите бренд електрични инфрацрвен печка JH-NR10-13Awaterproof 1000W аеро техничките Свеж Со попуст
Најновите Чевли Фен Фен за Чевли УВ Sterilizer Чевли Deodorant Warmers Одвлажнување Грејач Свеж Со попуст
Најновите Чевли Фен Фен за Чевли УВ Sterilizer Чевли Deodorant Warmers Одвлажнување Грејач

Опис : УВ само во грб! Производи имаат релевантниот приклучок се вклопи во вашата земја!Карактеристики :

DEN 676.00 719.52
Новиот Мечка Грејач Рака Потоплите Електротермичка Филм Usb Мобилни Моќ Полнење Богатство Мини Топло Бебе Торта 5000 М-Р Свеж Со попуст
Еко Арт Голема Соба 4000W висока ефикасност Електрични Инфраред Патио грејач Свеж
Еко Арт Голема Соба 4000W висока ефикасност Електрични Инфраред Патио грејач

Еко Арт Голема Соба 4000 W висока ефикасност Инфрацрвен Печка1 Инфрацрвена Греење Технологија одамна е по

DEN 13872.00
Топло. Русија Данок Од 20 Квадратни Метри Подно Греење Филмови Ширина 0.5 M * 40M, 220V/230VAC Затоплување Дома Еко-пријателски, Свеж Со попуст
DMWD 220V/50Hz 9 Опрема Прилагодливи Temp Поставување Temp Контролирани Електрична Ќебе Водоотпорен Материјал Еднокреветни/Двокреветни Свеж Со попуст