TAJIYANE 2018 Пролет Жените Гроздобер Печатени Фустан Долг Ракав О Вратот Секојдневен Chiffon Фустани Еластичен Појас На-линија Долг Фустан LD099

TAJIYANE 2018 Пролет Жените Гроздобер Печатени Фустан Долг Ракав О Вратот Секојдневен Chiffon Фустани Еластичен Појас На-линија

50 %

DEN 980.00

DEN 1960.32

Свеж

Во магацинот

Малку боја разлика треба да биде прифатлив. Време на испорака Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. Должност & данок ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја нашата големина информации внимателно, но не само S или М итн. Примачот информации Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи.
БОЈА РАЗЛИКА :
Различни компјутери екранот бои различно. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. Ако имате било каков проблем во врска со iterms pls слободно контактирајте со нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
ЗА ГОЛЕМИНАТА :
1. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Повратни информации 1. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе се најде на најниска цена за вас! Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат.
Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци. Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт. Нејзините поевтини, но побавни. Тоа е дозволено for1-3 cm разлика се должи на рачно мерење. ДА ДРАГИ КУПУВАЧОТ Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Враќање & exchange Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Можеме да ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само. Времето за испорака зависи од дестинации. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.

Големина: One Size
Пол: Жените
Силуета: Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm): Целосна
Број На Модел На: LD099
Сезоната: Пролет
Материјал: Chiffon
Бренд Име: tajiyane
Фустани Должина: Средината На Теле
Стил: Слатка
Шаблон Тип: Печати
Деколте: О Деколте
Половината: Природни
Декорација: Sashes
Sleeve Стил: Редовни
Боја: Жолта,Црвена
Големина: една големина
Сезоната: Пролет,Есен
Стил: Повик,Слатка
Време: 2018
Материјал: Chiffon
Декорација: Половината
Шема: Печати
Јака: О Деколте
посебни: Нова мода,слатка,елегантна

Додатоци на производи

2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани Свеж
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење ГОЛЕМИНА(CM)S Биста 83 Половината 66 Должина 1

DEN 2544.00
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани

Пакување содржи : 1 x Макси Партија ОблечиТопло совети од дуќанџиите : (ве молиме да земете во две минути з

DEN 465.00 465.12
Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Повик Облека Свеж Со попуст
Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Повик Облека

Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Секојдневен

DEN 1122.00 1247.04
Лето се облекуваат жените нови 2017 повик без ракави дами фустани големи димензии шпагети рака тенок краток фустан vestidos Свеж Со попуст
Жените фустани бесплатен превозот дама фустани година плус големина жените облека година пролет падне мода црна долг Свеж Со попуст
Средната возраст на жените летен фустан мајка фустан долг дел на средовечни 40-50 години кратки ракави летен фустан women023 Свеж Со попуст
2017 Пролет средната возраст на жените партија облечи гроздобер везови домот плетени фустан зачувување плус големина vestidos Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72
2017 Нов Фустан бела Шпагети Рака Стилски и елегантен Жена мода Водат тесна Коктел партија Завој се облекуваат (L2050) Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2018 Чипка Капчиња Backless Се Облекуваат Жените Мода Шпагети Рака V Вратот Vestidos Лабава Beachwear Фустан Свеж Со попуст
2017 женски лето висок квалитет на бохемија гроздобер лабава печати националните тренд плажа памук v деколте, целосна фустан Свеж Со попуст
2018 нови пристигнување Мода Обичните Лето Жените се Облекува Елегантно Секси Дами Краток Ракав Цврст Канцеларија vestido топла Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Бургундија Кинески Жени Сатен Qipao Мини Cheongsam Фустан Mujer Vestido Плус Големина S M L XL XXL XXXL 4XL Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Бургундија Кинески Жени Сатен Qipao Мини Cheongsam Фустан Mujer Vestido Плус Големина S M L XL XXL XXXL 4XL

****************************************************Ракување и ПревозотЈас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објав

DEN 518.00 1152.00