Водоотпорен Соларна LED електрични Комарец Убиец Светилка анти Летаат Грешка Zapper Инсекти repeller штетници одбивање електроника стапица

Водоотпорен Соларна LED електрични Комарец Убиец Светилка анти Летаат Грешка Zapper Инсекти repeller штетници одбивање електроника

36 %

DEN 2457.00

DEN 3839.04

Свеж

Во магацинот


Име на производ : соларен комарец убиец светилка
Соларен панел : 2 w соларен панел
Батерија : 5400 MAH олово-киселина батерии
Извор на светлина : LED
Работното време : 40 h
Време на полнење : 10 ч.
На работното место : соларни панели 10 часа,електрично снабдување 8 часа
Водоотпорен ниво : IP65
Материјал : ABS
Боја кутија големина : 21 * 21 * 33cm
Тежина : 1.2 kg
1. Зачувам е прифатена САМО (Преку Visa, Master Card, Western Union, QIWI и преведување преку банките).
2. Тоа обично трае 24 часа за исплата дојде до продавачот сметка.Банката може да одбие исплата во рок од 24 часа,па за
бизнис безбедност,ние започнуваме да се организира цел по плаќање пристигнува целосно.
3. Некои земја царинската барање тарифа пред испраќањето на пакет на купувачот.Купувачот треба да се биде свесен за своето
царинските " политиката како тарифни се платени од страна на купувачот.
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го остави вашето вистинско име,адреса,пост код и телефонски број во адресата.Пакет може да
лицето задоцнување во царината или поштата поради недостаток на информации или погрешни информации.
2. Ако треба да се промени на адресата,оставете белешка во цел или контактирајте со нас веднаш.
3. Предмети ќе бидат испратени од Шенжен Кина,ќе биде испратен од страна на Кина e Packet(8-15 работни дена) или Кина
Пост Mail(7 до 40 дена)/Кина Пост (14 до 50 дена), да повеќето земји.Оддалечените области ќе потрае подолго,нов купувач
ве молиме консултирајте.За посебни држави,ние би сакале да се обиде на друг начин.Целта е брза испорака.Пријатели, особено од
Русија,Јужна Америка ,ве молиме да се разбере 40 до 50 дена за deliery е нормална брзина,две месец е дури и possilbe.
Ве молиме да биде трпеливо чекање.Било какви прашања имате ве молиме контактирајте со нас во секое време.
1. Повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте искусен клиент,вие сигурно знаете позитивен фидбек значи дека во светот за нас,еднаш ќе се
задоволни со објектот што сте го добиле ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди+добар коментар за
поттикнување нè прават подобри.
2. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да не ја напушти Неутрален/Негативна повратна информација и да ни даде втора
можност за обезбедување на најдобро решение,ние и ветуваме ние ќе ви даде saitisfied одговорите и ќе се одговори на вашата е-пошта во рок од
1-2 работен ден.

Бренд Име: SSYIZHE
Е Светилки Вклучени: Yes
сертификација: CCC,CE
Тело Материјал: ABS
Извор На Светлина: LED Светилки
Стил: Современа
Заштита Ниво: IP65
База Тип: Оптоварување
Гаранција: 1 година
Е dimmable: No
Карактеристики: соларна светилка
Употреба: За итни случаи
Извор На Енергија: Сончевиот

Додатоци на производи

2 парчиња Енергија led сончевата светлина отворено 2 LED Соларна Енергија Сензор за Движење ѕид светилка ноќ светлина градина Свеж Со попуст
48 Соларна LED Светла ПИР Човечкото Тело Сензор за Движење Осветлување Home Security Отворено Светло 600LM Соларна Светилка Свеж Со попуст
Соларни светилки Моќ Мозаик LED Градина Светлина Сончева Енергија Отворено Светилка За Трева Свеж Со попуст
Соларни светилки Моќ Мозаик LED Градина Светлина Сончева Енергија Отворено Светилка За Трева

Соларна Енергија Мозаик LED Градина Светлина Сончева Енергија Отворено Светилка За ТреваОпис : Овој сола

DEN 249.00 355.20
Бесплатен Превозот 2 Пакет-ROXY Отворен и Затворен Водоотпорен Auto 3 Моќ Режими на Соларен Погон LED Фрли Светлина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 Пакет-ROXY Отворен и Затворен Водоотпорен Auto 3 Моќ Режими на Соларен Погон LED Фрли Светлина

Нашите сончевата светлина се посветли, бидејќи тие се стави надвор повеќе ЛУКС од редовните сончевата с

DEN 2880.00 4113.60
LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила Свеж Со попуст
5M 30 LED Цвет Соларни String Светлина Светилка за Отворен и Затворен Градина Партија Свадба Декорација Флексибилни Светилка Свеж Со попуст
Топла Продажба BSV-SL318 3 x 6 Бела Светлина, Led диоди Водоотпорен Прилагодливи Соларен Погон Градината Светилка + 1 x Соларен Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V

Карактеристики : Сертификати на CE, и Ro Hs, безбеден, сигурен и еколошки.Hitech Epistar LED чип, светлината е висок и

DEN 389.00 432.00
Нови 3M Батерија Управувана String Самовила Светлина 30 LED Божиќ Светлина Партија Свадба Светилка String ноќ топла светлина Свеж Со попуст
50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписМоќност : 50 WLED Чип : SMD2835Чип led диоди : 100pcsПрозрачна Флукс : 50005500lmГолемина : 123x74mmОсветлување големина :

DEN 165.00 184.80
Божиќ string ѕид светлина батеријата operated10M 100LEDs мини led декоративни сребрена жица самовила string светлина светилка Свеж Со попуст
8 режим 33FT LED String 10M 100LED 5V USB Сребро Бакарна Жица Самовила String Светла Затворен Отворено божиќ свадба оркестарот Свеж Со попуст
10W/20W/30W/50W 12V Водоотпорен IP65 Црвено/Сино/Зелено/ RGB/Бела/Топло Бела/надворешна предводена од поплави светлина Свеж Со попуст
10W/20W/30W/50W 12V Водоотпорен IP65 Црвено/Сино/Зелено/ RGB/Бела/Топло Бела/надворешна предводена од поплави светлина

Карактеристики : 1 Ниска потрошувачка, висока осветленост2 Многу ниска топлина генерирање, покрај заште

DEN 557.00 696.48
LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Свеж Со попуст
LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента

LED Свила Лента String Самовила Светла 4 M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Карактери

DEN 205.00 273.60
Целосна вати SMD 5730 LED PCB Floodlight светилка плоча 20W 2000lm DC20-39V 600mA SMD парче алуминиумска плоча база Borad за Свеж
Целосна вати SMD 5730 LED PCB Floodlight светилка плоча 20W 2000lm DC20-39V 600mA SMD парче алуминиумска плоча база Borad за

Целосна вати SMD 5730 LED PCB Floodlight светилка плоча 20 W 2000lm DC2039 V 600m A smd парче алуминиумска плоча база Borad за Внима

DEN 627.36
Соларна Енергија Панел 100 SMD LED Потоп Светлината Сензор за Движење на Отворено Градина Двор Улица Пат Пејзаж Seucrity Светилка Свеж Со попуст
Уметноста декорација отворено pendant светилка балкон осветлување Кафеава боја пост светлина водоотпорен Тремот Светла Свеж Со попуст
100LED Соларен Погон Сензор за Движење Светлина со Соларен Панел , Отворено осветлување LED Безбедност рефлектори за градина/garage/пат Свеж Со попуст
Dcoo 2 Парчиња Соларна LED String Светла 22m 72ft 200 Led диоди 8 Режими Отворено Осветлување String Светла Градини Водоотпорен Свеж Со попуст
Dcoo 2 Парчиња Соларна LED String Светла 22m 72ft 200 Led диоди 8 Режими Отворено Осветлување String Светла Градини Водоотпорен

Dcoo Бренд Специјализиран во ПРЕДВОДЕНА String Светла : Ние обезбедуваме пријателски, лесназастигне до подд

DEN 1132.00 1641.12
Аквариум led осветлување RGB 10W 12V Предводена Подводни Светлината 16 Бои 1000LM IP68 Водоотпорен Фонтана Базен Светилка Осветлување Свеж Со попуст
LUCKYLED ultrathin предводена од поплави светлина 10W Водоотпорен IP65 батерија преносни центарот на Вниманието кампување светлина Свеж Со попуст
Соларни Светилки панел Градина Led Сензор Ѕид светлина Водоотпорен Пат Итни Светла 6 Led диоди за употреба на Отворено брзо Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА/Многу Сончевата Светлина Водоотпорен Отворен Градина Фенер Соларна Светилка Пат Ограда Тремот Светла Ѕид Топло бела Свеж Со попуст