200pcs/многу Dupont Женски 2.54 mm Терминали Dupont Скокач Жица Терминал Конектори Иглички Crimp 2.54 mm Женски Бакар

200pcs/многу Dupont Женски 2.54 mm Терминали Dupont Скокач Жица Терминал Конектори Иглички Crimp 2.54 mm Женски Бакар

6 %

DEN 62.00

DEN 65.76

Свеж

Во магацинот


Dupont Скокач Жица Терминал Конектори Иглички Crimp 2.54 mm Женски Бакар Производ карактеристики на Теренот : 2.54 mm Meterial : Бакар производ dimensiona : 2.2 x 1.7 x 0.9 инчи ; 0.3 унци

is_customized: Yes
Број На Модел На: 2.54 mm Женски Бакар
Бренд Име: KUIBIAOCHI
Тип: Splice

Додатоци на производи

10pcs Завртка Сонда Одредување Тест Алигатор Клипови Крокодил Стеги Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Алигатор Клипови Стеги Свеж Со попуст
Најниска Цена 20PCS Сина Splice Жица Изолирани Конектори Машки Женски Crimp Лопата Терминали 16-14AWG Свеж Со попуст
Најниска Цена 20PCS Сина Splice Жица Изолирани Конектори Машки Женски Crimp Лопата Терминали 16-14AWG

is_customized : Да Број на Модел : ЛСДR1 Тип : Splice Тип : Wire конекторОписи : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : сина

DEN 67.00 71.04
100PCS тип двојна цевка изолирани ладно притиснете терминал Игла крајот Multicolor факултативна default црвено TE7508 Свеж
1 Пар Алигатор Крокодил Тест Клип Стегач За Multimeter Тестер Испроба Нови S08 Капка брод Свеж
1 Пар Алигатор Крокодил Тест Клип Стегач За Multimeter Тестер Испроба Нови S08 Капка брод

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Материјал : Никел

DEN 50.88
5pcs/многу Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел 100CM 1M Црвена + Црна Свеж Со попуст
5pcs/многу Алигатор Тест Доведе Клип за Да ја Банана Приклучок Сонда Кабел 100CM 1M Црвена + Црна

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете д

DEN 184.00 204.48
ESD Прстен Терминал Кабел Анти-Статички Штекер Земјата за врвка за околу Рака Свеж
ESD Прстен Терминал Кабел Анти-Статички Штекер Земјата за врвка за околу Рака

Име На Производ : Врвка За Околу Рака Земјата;Главен Материјал : Метал, ПластикаБоја : Црна, Зелена;Вкупна

DEN 97.92
Бесплатен превозот 100pcs терминал DJ621-G2.3x0.6A за авто конектор DJ621-G2.3*за 0,6 На Свеж
Бесплатен превозот 100pcs терминал DJ621-G2.3x0.6A за авто конектор DJ621-G2.3*за 0,6 На

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

DEN 336.00
BHT2 Сина Топлина се Смалуваат Задник Конектори и Splices За 1.5-2.5mm2 , 16-14 AWG Жици бесплатен превозот Свеж
BHT2 Сина Топлина се Смалуваат Задник Конектори и Splices За 1.5-2.5mm2 , 16-14 AWG Жици бесплатен превозот

2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија ·Вратен

DEN 720.00
10pcs/лот 2 Pin 10A Притисни Брз Кабел Конектор за Универзален Reuseable Менгеме Жица Терминал Жици 1500W 250V CH-2 Свеж
10pcs/лот 2 Pin 10A Притисни Брз Кабел Конектор за Универзален Reuseable Менгеме Жица Терминал Жици 1500W 250V CH-2

Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.И корисни коментари за други клиенти.2 : Купувачи кои сака

DEN 84.48
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp Капка Брод Свеж Со попуст
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp Капка Брод

Многу брз и сигурен начин на поврзување на дополнителни кабли за постоечките инсталации во, на пример м

DEN 34.00 41.28
200 КОМПЈУТЕРИ E35-16 Цевка пред-изолациони терминал изолирани кабел wire конектор crimp терминал (тип TG-JT) AWG 2 E- Свеж
200 КОМПЈУТЕРИ E35-16 Цевка пред-изолациони терминал изолирани кабел wire конектор crimp терминал (тип TG-JT) AWG 2 E-

200 PCS E3516 Цевка предизолациони терминал (тип TGJT)AWG 2Жица големина : 35.0 mm 2Имаме терминал на различни бои во а

DEN 288.00
7 боја 6 вредност 2120pcs/многу Bootlace Ferrules комплет наместен Жица Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал Свеж
100PCS тип двојна цевка изолирани ладно притиснете терминал Игла крајот Multicolor факултативна default црвено TE1508 Свеж
PCB Завртка Терминал Блок ELT128-3.5-2P, 3.5 мм Теренот 2P 300V/10A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs/многу Слободни Брод! Свеж Со попуст
PCB Завртка Терминал Блок ELT128-3.5-2P, 3.5 мм Теренот 2P 300V/10A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs/многу Слободни Брод!

PCB Завртка Терминал Блок ELT1283.52 P, 3.5 мм Теренот 2 P 300 V / 10 A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs / многу Слободни Брод!Пред

DEN 912.00 959.52
1000pcs E1008 Изолирани Кабел Кабелот Крајот Bootlace Ferrule Терминали тубуларна wire конектор За 1.0mm2 Жица Свеж
1000pcs E1008 Изолирани Кабел Кабелот Крајот Bootlace Ferrule Терминали тубуларна wire конектор За 1.0mm2 Жица

Добредојдовте на нашата ПродавницаМногу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Нашите материјал е

DEN 216.00
100 ја поставува 6.3 Interlocking внесува Транспарентен изолација sheathed 250 машките и женските парови на приклучокот терминали Свеж Со попуст
FreeShipping SN-02C во 0.25-2.5mm2 crimping plier раце алатка со 1 кутија од 4.8 мм Женски/Машки Изолирана Жица Терминал Конектори Свеж
100pcs Затворени Крајот Crimp Капи Електрична Жица Кабел Терминали Конектори Постави AWG 12-10 16-14 22-16 Свеж Со попуст
100pcs Затворени Крајот Crimp Капи Електрична Жица Кабел Терминали Конектори Постави AWG 12-10 16-14 22-16

BI0001087Опис : Се користи за различни видови на автомобил на аудио и безбедност инсталации.Ја спречува жица

DEN 57.00 95.04