Palicy S-5XL Компресија Sliming Мажите Вест Neoprene Т-маица Масти Гори Shaper Сауна Пот Тело Shaper Врвот на Резервоарот Fajas Плус големина

Palicy S-5XL Компресија Sliming Мажите Вест Neoprene Т-маица Масти Гори Shaper Сауна Пот Тело Shaper Врвот на Резервоарот Fajas

16 %

DEN 455.00

DEN 541.44

Свеж

Во магацинот


Palicy S-5 XL Компресија Sliming Мажите Вест Neoprene Т-маица Масти Гори Shaper Сауна Пот Тело Shaper Врвот на Резервоарот Fajas Плус големина
Спецификации :
Боја : Црна/Сина
(Поради различни светла и резолуцијата на екранот, боја може да изгледа малку поразлично. )
Големина : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL/5 XL
Материјал : Neoprene
Дизајн : Mens Пот Сауна Жешко Тело Shaper Вест
Состојба : 100% Нови
Пакетот вклучува : 1 buc на bodyshaper
Инструкции за перење : препорачливо е да се мијат после секоја употреба, особено после вежбањето. Рака мие со ладна вода со мека детергент. Се притисне и мозоци.
Внимание : Постои мирис ,како гума, Pls не грижете се , мирисот ќе исчезнат после миење и емитуваше неколку дена. ^_^
Препораки : За подобри резултати, носат секојдневно, дури и ако не сте вежбате, толку повеќе ќе го користат вашето тело shaper подобар резултат вас?ќе добиете. Ние укажуваат на тоа дека носи на тело shaper треба да биде надополнета со здрава исхрана и добра хидратација.

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име: palicy
Материјал: Полиестер,Polyamide
Број На Модел На: 10AS5728
Непристојни Слика: No
Сексуално Сугестивна: No
Пол: Мажи
Тип На Објект: Shapers
Состојба: Нов со ознаки
Contruction: Адвокатско Тело Вест Shapewear
Стил: Обликувањето На Врвот
Облека Нега: Миењето само
Големина тип: Редовни
Повод: Секојдневниот
Големина: S-5XL
Карактеристики: Долна Облека, Два Страна Погоден За Носене, Overbust, Поместена, Слабеење, Термичка
Пакет Се Вклучени: 1 buc shaper
Материјал: neoprene

Додатоци на производи

Нови Мажите Подвезици Underwears Машките Секси Камшик Шорцеви за Мажи Shapers Човек Lashing Т-Панталони Човек Тело Shaper Bodysuit Свеж Со попуст
Секси геј долна облека брендови mens секси долна облека геј thongs jockstraps и g стрингови пенисот торбичка камшик секс долна Свеж Со попуст
Seeinner бренд булбус подобрување на mens долна облека боксер Водови секси им помогнам на купот на Подлога Геј пенисот Пред Свеж Со попуст
4pcs/многу Врвен Квалитет Боксери Модални долна облека Машки Кутија Плус Голема Големина 4XL/5XL/6XL/7XL Боксер Шорцеви за Мажи Свеж Со попуст
Жешка Нов 2018 Евтини Висок Квалитет Бренд Г-дин Машки Underpant Памук Мажите Боксери Шорцеви Човек Мода Секси Underwears Големи Свеж Со попуст
Моден Секси Бикини долна облека Весник Шема на Мажите Thongs G-Стрингови Еластична String Машки Камшик долен Веш Гаќи Мажите Свеж Со попуст
2017 Солидна Underwears Висок Квалитет Mens Кратко Најлон Spandex Познати Брендови Ropa Внатрешни работи Hombre Calzoncillos Свеж Со попуст
2017 Солидна Underwears Висок Квалитет Mens Кратко Најлон Spandex Познати Брендови Ropa Внатрешни работи Hombre Calzoncillos

Ако не сте задоволни од која било причина со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да зами

DEN 510.00 911.52
youlehe Мажите Боксер Шорцеви 2017 Нови Пристигнување Висок Квалитет Модални Здравје Мека Секси Мажи Гаќи Плус Големина M548 Свеж Со попуст
Секси Мажи Jockstrap G Стрингови Thongs Геј Мажите Секси Долна Облека Пенисот Торбичка Геј Мрежа Долна Облека Половината Проѕирен Свеж Со попуст
5pcs/многу Голем pluz големина од Памук Кратко Мажите Удобно Гаќи долен Веш L/XL/2XL/3XL/4XL/5XL/6XL 5pcs/многу Бесплатен Свеж Со попуст
5pcs/многу Голем pluz големина од Памук Кратко Мажите Удобно Гаќи долен Веш L/XL/2XL/3XL/4XL/5XL/6XL 5pcs/многу Бесплатен

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Добре

DEN 514.00 571.20