За BMW X3 F25 2010 2011 2012 2013 2014 ХАЛОГЕН СВЕТЛАТА Одлична Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет ореол прстени

За BMW X3 F25 2010 2011 2012 2013 2014 ХАЛОГЕН СВЕТЛАТА Одлична Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет ореол прстени

DEN 2352.00

Свеж

Во магацинот


За BMW X3 F25 2010 2011 2012 2013 2014 ХАЛОГЕН СВЕТЛАТА Одлична Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет ореол прстени Оваа група вклучува сосема нов, 4 парче сет на Ксенон Ладно бела КОЧАН LED ангел око ореол прстени, тоа е добро за многу обичај светлата retrofit. сега Geerge е горд да се воведат најновите КОЧАН LED технологија има два пати на светлината во споредба со конвенционалните SMD LED прстени со повеќе униформа осветлување изглед. На оваа страница, има една комплетен сет на Ксенон Ладно бела КОЧАН LED Ореол Прстен Осветлување за Полнење за следново : За BMW X3 F25 2010 2011 2012 2013 2014 ХАЛОГЕН СВЕТЛАТА Карактеристики : -Вкупно 4 парчиња на LED прстени за двете ниски зрак и висок зрак-Направени со висок квалитет КОЧАН LED светла -2x посветла отколку конвенционалните SMD LED прстени-Xenon Ладно бела боја -Секој прстен доаѓа со самостојна напојување, што е повеќе стабилен Инсталација Совети : Оваа инсталација бараат пече отвори светлата светилки со цел да се инсталира на овој производ. Се должи на фактот дека овој производ бара лепило апликации, како што се користење на лепак(лепилото не може да брод од страна на воздух, па ние не може да понуди) или двојно двострано лента, затоа нема враќање или размена откако е инсталиран. Ние препорачуваме професионална инсталација за овој производ. Пакет Содржина : 4 парчиња КОЧАН LED Ангел Очи / Ореол Прстен 12 компјутери на Двојно Страна Лента 8 компјутери Транспарентен клип 1 buc на Детали за инсталација Рачно со слика (Инсталација, како во Примерите ccfl ангел очи E46) Примерок слика : Детални Фото Галерија(Вид на снимање - Примерок слика) : Осветлување ефект (пример слика) :
Некои случаи инсталација ефект :

Емитуваат Боја: Ладно Бела
Објектот Тежина: 0.3kg
Објектот Дијаметар: 00inch
Бренд Име: geerge
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
X3-Година: 2012,2010,2011,2014,2013
За Возило Брендови/Модел: BMW
Име На Модел: За BMW X3 F25 2010 2011 2012 2013 2014 ХАЛОГЕН СВЕТЛАТА
Материјал Тип: PC+кочан led ангел очи прстени
Тип На Објект: Ден Светлина
Специјални Функции: Осветлување и декорација
BMW Модел: X3
Состојба: Нови
Производителот Дел Број:
живот време: повеќе од 30.000 часа
гаранција: Yes
Осветленост Дел Број: 6xBrighter од CCFL Прстен Маркер Светилки COB880
Леќа: Вклучени
Извор На Светлина: кочан led
Напон: 12.6-13.8V

Додатоци на производи

Бренд Нови 2бр H7 100W ДОВЕДЕ 20-СМД Проектор Магла Опашка Возење Автомобил Светла Светилка светилки drl Сијалица Свеж Со попуст
Бренд Нови 2бр H7 100W ДОВЕДЕ 20-СМД Проектор Магла Опашка Возење Автомобил Светла Светилка светилки drl Сијалица

Бренд Нови 2бр H7 100 W ДОВЕДЕ 20СМД Проектор Магла Опашка Возење Автомобил Светла Светилка светилки drl Сија

DEN 352.00 475.68
7inch 18W LED Еден Ред, Работа Светлина Бар Место / Поплава Зрак ТЕРЕНСКИ ВОЗЕЊЕ СВЕТИЛКА АТВ SUV 4X4 4WD UTV Камион Брод 12V Свеж Со попуст
2X 6-LED 12V Автобус Ван Брод Приколката на Камион Страна Маркер Опашка Светлина Светилка Жолта/Amber Свеж Со попуст
2X 6-LED 12V Автобус Ван Брод Приколката на Камион Страна Маркер Опашка Светлина Светилка Жолта/Amber

100% сосема нов и висок квалитет на Тема : Лесно да се инсталира, долготраен и издржливВодоотпорен, сигуре

DEN 73.00 81.12
2 ПАРЧИЊА Супер Светло Festoon C5W C10W Авто Автомобил Купола Вратата Табличка Читање Извор на Светлина 12V Сијалица 31mm КРИ Свеж Со попуст
S&D 2 парчиња H1 ДОВЕДОА Автомобил Светла Светилки Авто Led Headlamp 8000lm 6500K) Светла за Магла светилки drl Со Philips Чип Свеж Со попуст
S&D 2 парчиња H1 ДОВЕДОА Автомобил Светла Светилки Авто Led Headlamp 8000lm 6500K) Светла за Магла светилки drl Со Philips Чип

Тоа е време да Се Ослободи Од Халоген фарови!Колку енергија се троши, но помалку лумен произведени?Се гр

DEN 1103.00 1574.88
iJDM 1156 LED Canbus BA15S P21W S25 32 led 3030 Чипови 6000K Белата Црвено Жолта Кочница Светла за Рикверц Светилка светилки Свеж Со попуст
iJDM 1156 LED Canbus BA15S P21W S25 32 led 3030 Чипови 6000K Белата Црвено Жолта Кочница Светла за Рикверц Светилка светилки

Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинс

DEN 811.00 911.52
Safego 48W LED РАБОТА светлина 12V OFF ROAD 4X4 трактор КАМИОН 24V МОТОЦИКЛ ATV теренски магла светилка 48W LED Работи ВОЗЕЊЕ Свеж Со попуст
Safego 48W LED РАБОТА светлина 12V OFF ROAD 4X4 трактор КАМИОН 24V МОТОЦИКЛ ATV теренски магла светилка 48W LED Работи ВОЗЕЊЕ

Спецификација : Моќност : 48 WНапон : 932 VТеоретски Lumens Излез : 4800 LMОперативен Lumens Излез : 3600 LMLED : 16pcs*3 W (Epista LED)

DEN 720.00 1200.00
MIXC ТРЕНДОВИ 4x12LEDS Автомобил RGB LED Лента Светлина 16 Бои Автомобил Стил Декоративни Атмосфера Светилки Автомобил Внатрешни Свеж Со попуст
3157 Оптоварување Сијалица Sockets Подигнат Жица LED Светло Штекер Автомобилот 3157 Plug-Сиднеј Свеж Со попуст
3157 Оптоварување Сијалица Sockets Подигнат Жица LED Светло Штекер Автомобилот 3157 Plug-Сиднеј

Ние го цениме вашето трпение ако не се примени предмети во 30 дена(руски клиенти може да ви треба повеќе т

DEN 164.00 297.60
2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge Свеж Со попуст
2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge

Опис : Овој оглас е за пар на 2504, PSX24 W висока powet XBD супер LED светла за Магла светлина светилки drl.Оваа сијал

DEN 618.00 882.24
Пар Canbus PY21W 150-Степен 158-СМД Килибар Жолта 7507 LED Светилки За BMW 1 3 4 Серија Х5 Пак Сигнал Светлина Свеж Со попуст
Пар Canbus PY21W 150-Степен 158-СМД Килибар Жолта 7507 LED Светилки За BMW 1 3 4 Серија Х5 Пак Сигнал Светлина

3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

DEN 768.00 959.52
Супер Светло! 2 ПАРЧИЊА/Многу H3 КОЧАН 24 SMD Магла Светлина Инструмент Осветлување Возење Led Светилка Магла Зрак 12V 24 КОЧАН Свеж Со попуст
Cafoucs Автомобил Страна пак сигнал пред Фендер светлината Страна светилка за хонда Crv Граѓански Џез Поток Град Свеж Со попуст
Cafoucs Автомобил Страна пак сигнал пред Фендер светлината Страна светилка за хонда Crv Граѓански Џез Поток Град

Страна Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Светилка За Хонда Crv Граѓански Џез Поток Град OE број: 34301S5

DEN 302.00 335.52
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола Свеж Со попуст
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола

* Не Го Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат! *Гаранција : Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИН

DEN 325.00 383.04
Tcart 1Set Висока Моќност Автомобил LED Дневни Работи Светлина светилки drl За Форд Ренџер 2015 Година Само Бела Магла Свеж Со попуст
Tcart 1Set Висока Моќност Автомобил LED Дневни Работи Светлина светилки drl За Форд Ренџер 2015 Година Само Бела Магла

Ве молиме проверете го вашиот автомобил предниот браник тип исто како на Денот, светлата за пред вашата

DEN 3100.00 3263.52
Најновите 1Pcs Партнер Страна Индикатор Repeater Светлина Светилка За Peugeot 107 108 407 206 1007 Свеж Со попуст
Најновите 1Pcs Партнер Страна Индикатор Repeater Светлина Светилка За Peugeot 107 108 407 206 1007

1 Pcs Партнер Страна Индикатор Repeater Светлина Светилка За Peugeot 107 108 407 206 1007СпецификацијаСветла Боја : Жолто

DEN 78.00 82.08
Универзална Strobe Контролер Кочница Светлина Flasher Модул Трепка Назад Задна Кочница Светлина 9-30V LED Блиц Опашка Запре Свеж Со попуст
OKEEN 2 ПАРЧИЊА автомобил стил Мулти-функција LED Задниот Браник Светлина За Mazda CX-5 CX5 2013- Авто Кочница Светлината Свеж Со попуст
OKEEN 2 ПАРЧИЊА автомобил стил Мулти-функција LED Задниот Браник Светлина За Mazda CX-5 CX5 2013- Авто Кочница Светлината

OKEEN 2 ПАРЧИЊА автомобил стил Мултифункција LED Задниот Браник Светлина За Mazda CX5 CX5 20132016 Авто Кочница Светл

DEN 2356.00 2804.64
2X 4INCH автомобил 48W LED РАБОТА светлина 12V led трактор работа светла led возење light off road 4X4 магла светилка 48W led Свеж Со попуст
2X 4INCH автомобил 48W LED РАБОТА светлина 12V led трактор работа светла led возење light off road 4X4 магла светилка 48W led

*30000 часа погоре живот тимОва ДОВЕДЕ работа светлина, може да се обезбеди светла и висок Интензитет на св

DEN 1246.00 2395.20