D&Henlu Женски Чевли За Дами Сандали Жените Потпетици Лето Жена Сандала Платформа Отворени Прсти Чевли Жена Висока Пета Жените Чевли Лето

D&Henlu Женски Чевли За Дами Сандали Жените Потпетици Лето Жена Сандала Платформа Отворени Прсти Чевли Жена Висока Пета Жените

43 %

DEN 1308.00

DEN 2294.40

Свеж

Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_2
Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина (cm). Ако ногата должина е 21.1-21.5 cm, ве молиме цел големина 3. Ако ногата должина е 21.6-22cm, ве молиме цел големина 4. Ако ногата должина е 22.1-22.5 cm, ве молиме цел големина 5. Ако ногата должина е 22.6-23cm, ве молиме цел големина 6. Ако ногата должина е 23.1-23.5 cm, ве молиме цел големина 7. Ако ногата должина е 23.6-24cm, ве молиме цел size 8. Ако ногата должина е 24.1-24.5 cm, ве молиме цел големина 9. Ако ногата должина е 24.6-25см, ве молиме цел големина 10. Ако ногата должина е 25.1-беа 25,5 см, ве молиме цел големина 11. Ако ногата должина е 25.6-26cm, ве молиме цел големина 12. Ако ногата должина е 26.1-26.5 cm, ве молиме цел големина 13.
Чевли Информации :
Материјал : стадото
Обвивка Материјал : стп
Outsole Материјал : гума
Пета Висина : 9cm
Платформа Висина : 3.5 см
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Чевли Големина: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Шаблон Тип: Цврста
Назад Контра Тип: Пред & Задните Рака
Insole Материјал: PU
Моден Елемент: Платформа
Повод: Повик
Бренд Име: D&Henlu
Горниот Материјал: Стадото
Стил: Моден
Број На Модел На: 6098
Затворање Тип: Тока Рака
Пета Висина: Висока (5cm-8cm)
Сандала Тип: Основни
Платформа Висина: 0-3cm
Страна Vamp Тип: ОТВОРЕТЕ
Пета Тип: Оптоварување
Обвивка Материјал: PU
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Outsole Материјал: Гума
голема големина жените за чевли: плус големина на чевли за жени
плус големина сандала: плус големина пумпи
високи потпетици голема големина: лето чевли 2018
2018 жените за чевли: високи потпетици сандали жените чевли
сандали жените високи потпетици: гладијатор сандали жени висока пета

Додатоци на производи

MORAZORA голема големина 34-43 жените мода високи потпетици сандали лето секси чипка свадба чевли Солидна боја свадба чевли Свеж Со попуст
Жените Сандали Лето Оптоварување Високи Потпетици за Дами Bohiemia Стил Цветни Печати Женски Сандали Плажа Висина Зголемување Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Убаво Мулти Бои Чевли Жена Свеж Со попуст
Ekoak Нови 2017 Лето жените чевли Цвет Кристал Cut-испис Жени Висока Пета Сандали Дами Партија Облечи Чевли Жена Големина 36-41 Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Новина Транспарентен Жените Сандали Секси Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
MORAZORA Крава кожени чевли жена во текот на летото тока платформа оптоварување чевли солидна сандали жените партија чевли мода Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 22.5 cm НИ 6.5 =

DEN 780.00 1180.80