Soowee Синтетички Влакна Долга Права Клип во Коса Екстензија Русокоса Сива Ноктот Коса Ponytails Hairpieces Малку Пони Самовила Опашка

Soowee Синтетички Влакна Долга Права Клип во Коса Екстензија Русокоса Сива Ноктот Коса Ponytails Hairpieces Малку Пони Самовила

0 %

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 130g , можеби малку потешки или полесни.
3. Stredched Должина : Околу 60 см , можеби малку подолго или пократко.
4. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Протегала должина: 24inches
Предмети по Пакет: 1 Парче Само
Единица тежина: 140g/парче
Може Да Се Permed: Yes
Бренд Име: soowee
боја тип: Ombre
Текстура: Директно
Материјал Одделение: Висока Температура Влакна
Прилогот: Clip-Во

Додатоци на производи

DELICE Краток Кадрава Синтетички Русокоса Burg Голема Пунџа Chignon Коса Екстензија Со Две Пластични Чешли Клип во Hairpiece Свеж Со попуст
Soowee 8 Бои Синтетички Влакна Браун Руса Коса Гумени Бендот Крофна Chignon Косата Пунџа Коса со Ролери Headwear за Жени Свеж Со попуст
Soowee 8 Бои Синтетички Влакна Браун Руса Коса Гумени Бендот Крофна Chignon Косата Пунџа Коса со Ролери Headwear за Жени

1 Материјал : Висок квалитет на увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 40 g , можеби м

DEN 256.00 427.20
Soowee 24 Директно Синтетички Влакна Клип Во Коса Екстензија Црвено Сива Ноктот Конска Опашка Висока Температура Влакна Hairpieces Свеж Со попуст
[DELICE] 24inch 160g/pc Жените Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Долги Слоевит Кадрава Ноктот конска опашка Свеж Со попуст
[DELICE] 24inch 160g/pc Жените Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Долги Слоевит Кадрава Ноктот конска опашка

Функција : Материјал : Висока Температура Влакна Синтетички ВлакнаТежина : Околу 160gКосата тип : КадраваС

DEN 408.00 479.52
5 Бои Дијамант Жените Chignon Косата Пунџа Крофна Клип Во Hairpiece Екстензии Кафена и Црвена Синтетички Висока Температура Свеж Со попуст
Soowee 8 Бои Краток Директно Ponytails Руса Коса Пунџа Синтетички Влакна Ноктот Конска Опашка Коса Екстензии Малку Пони Опашка Свеж Со попуст
jeedou Краток 14 35cm 95g DIY Облик Deformable Метал Ноктот конска опашка Синтетички Тебе Ponytails Екстензии за Коса Црна Боја Свеж Со попуст
jeedou Краток 14 35cm 95g DIY Облик Deformable Метал Ноктот конска опашка Синтетички Тебе Ponytails Екстензии за Коса Црна Боја

Функција : Пластични Ноктот Синтетички Drawstring конска опашка Должина : 14inch 35cm Боја : Ако ви треба други бои,

DEN 324.00 431.52
Valen Перики Синтетички Отпорни на Топлина 22 Ombre Перики Чоколадно Кафена Русокоса Жените Брановидна Коса Едно Парче Клип Свеж Со попуст
Soowee 7pcs/set Синтетички Cosplay Партија Коса Директно Црна До Сина Ombre Боја Клип Во Коса Екстензија Cheveux Свеж Со попуст
Soowee 7pcs/set Синтетички Cosplay Партија Коса Директно Црна До Сина Ombre Боја Клип Во Коса Екстензија Cheveux

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 140g , можеби м

DEN 527.52
Soowee 10 Бои Откачен Кадрава Ponytails Висока Температура Влакна Пони Опашка Hairpiece Синтетички Влакна Екстензии за Црни Свеж Со попуст
Wignee Права Коса 5 Клипови Во Коса Екстензија Висока Температура Синтетички Влакна Мешана Боја На Ноќта На Вештерките Коса Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените chignon Чешли лесно клип за да ја косата Голема коса пунџа Синтетички Перика 13 Боја Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените chignon Чешли лесно клип за да ја косата Голема коса пунџа Синтетички Перика 13 Боја

1 Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точнонаживотот во секој детал2.удобно за секојдневн

DEN 531.00 737.28
Soowee Висока Hairpiece Кадрава Ponytails Синтетички Влакна Конска Опашка Коса Екстензии За Коса Пунџа Пони Опашка Свеж Со попуст
Soowee Висока Hairpiece Кадрава Ponytails Синтетички Влакна Конска Опашка Коса Екстензии За Коса Пунџа Пони Опашка

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 8 0g , можеби м

DEN 256.00 427.20
Soowee Висока Температура Кадрава Коса Парче Русокоса Ноктот Конска Опашка Синтетички Влакна Црна Клип Во Косата Екстензии Hairpiece Свеж Со попуст
Razeal Жените Природни Долга Кадрава Русокоса Црна Браун 20 50 Cm 120g Плетенка конска опашка Коса Парчиња Свеж Со попуст
Razeal Жените Природни Долга Кадрава Русокоса Црна Браун 20 50 Cm 120g Плетенка конска опашка Коса Парчиња

Razeal Жените Природни Долга Кадрава Русокоса Црна Браун 20" 50 Cm 120g Плетенка конска опашка Коса Парчиња

DEN 566.00 928.32
S-noilite Долго Клип Во албум од Пред Коса Bang Страна Дополнителните Коса Екстензија Вистински Природни Синтетички удира коса Свеж Со попуст
Soowee 10 Бои Висока Температура Синтетички Влакна Коса Кадрава Hairpiece Конска Опашка Коса Екстензии Лажни Коса Пони Опашка Свеж Со попуст
РАДОСТ и УБАВИНА коса, Плетенка Клип Во Косата Пунџа, Косата Chignon мат Синтетички Влакна 4 боја на располагање Свеж
Soowee 42cm Синтетички Црвено Бела Коса Директно Клип Во Косата Екстензии Cosplay Hairpiece Партија Коса за Жени Свеж Со попуст
Soowee 42cm Синтетички Црвено Бела Коса Директно Клип Во Косата Екстензии Cosplay Hairpiece Партија Коса за Жени

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 52g , можеби м

DEN 256.00 427.20
Leeons Клип-Во Едно Парче За Ombre Коса Екстензии Чиста Боја Директно Долго Синтетички Влакна Лажни Коса Парчиња Клип Во 2 Тонот Свеж Со попуст
AliLeader Лажна Коса Опашка Hairpiece конска опашка Синтетички Tress на Косата 18 Долга Права Лажни Ponytails Клип На конска Свеж Со попуст
AliLeader Лажна Коса Опашка Hairpiece конска опашка Синтетички Tress на Косата 18 Долга Права Лажни Ponytails Клип На конска

Ali Leader Лажна Коса Опашка Hairpiece конска опашка Синтетички Tress на Косата 18" Долга Права Лажни Ponytails Клип На ко

DEN 239.00 367.20