Okeytech Далечински 3 Копчето Автомобил Копче Smatt Стил Покрие 868Mhz ID46 Чип PCF7945 За BMW 1/3/5/7 Серија CAS3 Х5 X6 Z4 Автомобил Контрола

Okeytech Далечински 3 Копчето Автомобил Копче Smatt Стил Покрие 868Mhz ID46 Чип PCF7945 За BMW 1/3/5/7 Серија CAS3 Х5 X6 Z4

20 %

DEN 500.00

DEN 625.44

Свеж

Во магацинот

Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. Не се симне од интернет.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Не се симне од интернет
4.Нов Далечински Smart Key погоден За BMW копче
1.79$/цел за Кина Пост Воздух пошта, која се постигне повеќето земји.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Спецификации :
Тежина : 40g
Копчиња : 3 Копчето
Автомобил Логото Налепница : Никој
Transponder Чип : ID46 PCF 7945 Чип
Пакет Листа : 1* Далечинскиот Клуч
Превозот
1.Не постои прирачник начин за на корисникот за да го направите тоа самите.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.Далечински управувач фреквенција 868 MHz + батеријата
2.Ова е по пазарот замена случај
3.Сликата е на вистински производ.
Okeytech Далечински 3 Копчето Автомобил Копче Smatt Стил Покрие 868 Mhz ID46 Чип PCF7945 За BMW 1/3/5/7 Серија CAS3 Х5 X6 Z4 Автомобил Контрола
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Вистински Дел!
Опис : Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
ние, исто така може да снабдувањето со различни автомобил копчиња,transponder чипови и locksmith за различни марки на автомобили. Во внатрешноста има внатрешен (remote / електронска / transponder чип) единица.Вие треба да одите во вашата локална locksmith продавницата за да ја програма премногу.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . ви благодариме!
6. Сликата е на вистински производ.
Гаранција
1.ние сме многу среќни да воспостави долго-рок деловен однос со вас. Овој проект е еден далечински управувач кој ги вклучува сите компоненти на еден далечински управувач и е целата заврши клучни, а не само на копче школка. Нашите клучни не се имате било какви автомобил марка логото, ако не може да се прифати, ве молиме да не цел.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Повеќе производи, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде најдобра понуда.Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги,и наплаќаат многу помалку од дилерот. Ви благодариме.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .Следење : Ако треба да го пратите во вашата земја, вие треба да се обрне 1.34$/цел или 1.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.ќе reqckuire Авто Losmith да се кодот на новиот чип на вашиот immo систем.Сите предмети има 1 година гаранција.ако сте intereasted во било на производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact мене.
Важна Забелешка :
1.Информации пред да купите : Ако вашиот оригинален клуч го има истиот облик, нож, фреквенција и копчиња може да се вклопуваат,ве Молиме споредете ги внимателно пред ставање на ред,ви Благодарам многу.

Земја/Регион на Автомобил Производство: Кина
Прилагодување: Yes
Другиот Дел Број: RK05
Материјал Тип: Висок квалитет
R/C Функција: Со
Производителот Дел Број: 05
Осветленост Дел Број: За BMW-RK05
Бренд Име: OkeyTech
Име: За BMW Копче
Материјал: Висок квалитет
Вид/Форма: Серија CAS3
ОДГОВАРА ЗА: за BMW автомобил
Функција: Далечинско Отклучување
Количина: 1 Парчиња/многу
Тежина: 0.04Kg
логото налепница: No
transponder чип: ID46 Чип PCF7945
Фреквенција: 868mhz

Додатоци на производи

remtekey далечинскиот клуч 3 копчето за тојота копче RAV4 toy43 4d67 315mhz HYQ12BDC 2009 2010 2011 2012 Свеж Со попуст
remtekey далечинскиот клуч 3 копчето за тојота копче RAV4 toy43 4d67 315mhz HYQ12BDC 2009 2010 2011 2012

Автомобил далечински главата копче 3 копчето за Toyota RAV4 Спорт RAV4 315 Mhz TOY43 4 D67 HYQ12 BDC Работи на : Toyota RAV4 20092012 Toy

DEN 950.00 1080.00
Нова 2 Копче за Преклопување на Далечинскиот Клуч За Mazda M2/M3/M6 433MHZ/315MHZ Со 4D63 Чип Одличен Квалитет Свеж Со попуст
Нова 2 Копче за Преклопување на Далечинскиот Клуч За Mazda M2/M3/M6 433MHZ/315MHZ Со 4D63 Чип Одличен Квалитет

Нова 2 Копчето Флип Копче За Mazda M2 / M3 / M6,433 MHZ / 315 MHZ4 D63 Чип,Добар Квалитетбоја : црнабатон : 2тежина 40gавтомоб

DEN 1277.00 1344.00
OkeyTech Флип Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчето 433MHz PCF7946 Чип за Опел Опел Vectra C Signum Авто Замена за Повикување Бесплатен Свеж Со попуст
jingyuqin 10pcs/лот 2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај за Рено Megane Модус Clio Kangoo Логан Sandero Duster Автомобил Свеж Со попуст
jingyuqin 10pcs/лот 2 Копчиња на Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај за Рено Megane Модус Clio Kangoo Логан Sandero Duster Автомобил

Важна Забелешка : 1.3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организи

DEN 588.00 725.76
Keyecu Неисечени Transponder Далечинскиот клуч школка Случај за Land Rover 1998-2005 Freelander defender Свеж Со попуст
Keyecu Неисечени Transponder Далечинскиот клуч школка Случај за Land Rover 1998-2005 Freelander defender

Замена на копчето школка компатибилен со возила подолу : 19982005 Freelander defenderЛесно се инсталира, совршен за п

DEN 246.00 264.00
висок квалитет на ОЕМ 17210-14900 1721014900 Палење Серпентина пакет Свеж
висок квалитет на ОЕМ 17210-14900 1721014900 Палење Серпентина пакет

Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат

DEN 1306.56
Висок квалитет LR005483 ILFR6B iraurita Искра Приклучок За 08-11 Land Rover LR2 3.2 L Субару Volvo, Saab Свеж
Висок квалитет LR005483 ILFR6B iraurita Искра Приклучок За 08-11 Land Rover LR2 3.2 L Субару Volvo, Saab

24 часа да ви служи.По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба напла

DEN 1766.40
Автоматскиот автомобил на Далечинскиот клуч 2 копчето SX9 434Mhz за Peugeot 806 далечинскиот клуч kigoauto Свеж Со попуст
Автоматскиот автомобил на Далечинскиот клуч 2 копчето SX9 434Mhz за Peugeot 806 далечинскиот клуч kigoauto

Автоматскиот автомобил на Далечинскиот клуч 2 копчето SX9 434mhz за Peugeot 806 далечинскиот клучОва е целосна да

DEN 688.00 859.68
CE0523 Флип далечински автомобил копче 3 копчето за Peugeot за Citroen ПОБАРА од 433 mhz ID46 - PCF7941 VA2 remtekey Свеж Со попуст
CE0523 Флип далечински автомобил копче 3 копчето за Peugeot за Citroen ПОБАРА од 433 mhz ID46 - PCF7941 VA2 remtekey

CE0523 далечинскиот клуч 3 копчето за Peugeot за Citroen ПОБАРА од 433 mhz ID46 PCF7941 VA2 ве Молиме бидете сигурни дека ваш

DEN 736.00 1051.20
5pcs! Црна 2 Копчето За Скролување Кожа Далечински Автомобил Копче Accesso Фоб Поправка Комплет Се Префрлите Гумена Подлога Свеж Со попуст
сет 2 НОВИ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ОЕМ MD363552 Одговара За МИЦУБИШИ LANCER 2L C1431 UF523 2003-2004 К-M Свеж
сет 2 НОВИ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ОЕМ MD363552 Одговара За МИЦУБИШИ LANCER 2L C1431 UF523 2003-2004 К-M

Превозот ВремеСите предмети ќе биде предаден во рок од 14 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабо

DEN 1896.00
HAUSNN за Lada 3 Копчиња за Измени Флип Виткање Далечински Автомобил Копче Замена Случај ФОБ Школка Свеж
HAUSNN за Lada 3 Копчиња за Измени Флип Виткање Далечински Автомобил Копче Замена Случај ФОБ Школка

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како На Сликата Покажува Копчиња : 3 Копчиња За Повикување

DEN 175.20
TYUI 20pieces/многу Автомобил Копче За Mazda Transponder Чипови Копче Школки Замени Со Логото Свеж
TYUI 20pieces/многу Автомобил Копче За Mazda Transponder Чипови Копче Школки Замени Со Логото

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКопчиња : НикојКлучни Празно : ДаКористење На Логото : СоTransponder Чип : Ни

DEN 1368.00