BELAWANG 2018 Нова Мода Мулти-боја Глеѓ Чадор Студ Обетки за Жените Дете 925 Фунта Сребро Обетки Накит за Подарок

BELAWANG 2018 Нова Мода Мулти-боја Глеѓ Чадор Студ Обетки за Жените Дете 925 Фунта Сребро Обетки Накит за Подарок

24 %

DEN 371.00

DEN 488.16

Свеж

Во магацинот


Опис на производот ID : 6919
Име : BELAWANG 925 Sterling Silver Студ Обетки За Жените Мода Накит Материјал : 925 Sterling Silver& Глеѓ Големина : 0.8*1 cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Сестра /Себе /Деца Испорака : Бесплатна испорака & Drop превозот Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: YE3187
Бренд Име: BELAWANG
Стил: Тренди
Назад Наоѓање: Притисни-назад
is_customized: Yes
Метали Тип: Сребро.
Пол: Девојки
Обликотшема: Чадор
Материјал: Емајлот
Повод: Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Состојба: 100% Сосема Нов
Материјал: 925 Sterling Silver& Глеѓ
Стил: Убава,Елегантна, Дарежлив, Тренди, Нови
испорака: бесплатен превозот&drop превозот
Пол: Жени/девојки/жена/мајка/најдобар пријател/себе
Earring Деца: earring додатоци
фунта-сребро-накит: Студ обетки за жени, деца Brincos
Сребро earring луксуз: Божиќ 's и Денот на Вљубените подароци
925 сребрен фунта студ earring: Earring сребро 925 жени

Додатоци на производи

Minmin Гроздобер Црна Кристал Капка Обетки за Жените Кристал Вазна Долго Dangle Обетки Модата Партија Додатоци MEH1034 Свеж Со попуст
Капка Earring Кинески Змеј од 925 Фунта Сребро,Томас Стил Етничка Добра Jewerly За Жените,2018 Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Капка Earring Кинески Змеј од 925 Фунта Сребро,Томас Стил Етничка Добра Jewerly За Жените,2018 Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 474.00 607.68
Благодатта Јуни 2017 Нови Зимски Стил Симулирани Бисер Зајакот Крзно Топката Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Нема Свеж Со попуст
Мажите Накит Обетки, Studs Ретро Стил Готски Черепот Пиратски Черепот Мотоцикл Титаниум челик, Сребро. Свеж
EK942 Нови Панк Стап Едноставни Геометриски Т Правоаголник Бар Студ Обетки За Жените Накит Мал Плоштад Триаголник Brincos oorbellen Свеж Со попуст
3ММ Мали Мини Ѕвезда Чиста 925 Sterling Silver Пирсинг Студ Обетки Унисекс Накит Bijoux Подарок за Жени, Мажи, Деца Девојчиња Свеж Со попуст
Накит 2017 Нов Бренд трговија на Големо цена Злато Долго Лента Панк Капка Earring За Жена Убаво Додатоци Свеж Со попуст
Накит 2017 Нов Бренд трговија на Големо цена Злато Долго Лента Панк Капка Earring За Жена Убаво Додатоци

[xlmodel][производи][26318] Нашата минимум цел е 8 Можете да се меша со различни предмети (ако вашата цел е помал

DEN 12.00 47.52
Бохемски Метал Празен Триаголник Долг Конец Tassel Капка Dangle Обетки за Жените Евтини Добар Квалитет Реси Уво Накит EC264 Свеж Со попуст
На Геометрија Во Простор Ѕвезда Студ Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Планета Pendientes Brincos Асиметрични Минималистички Обетки Свеж Со попуст
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40 Свеж Со попуст
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40

Ви благодарам многу!Нашите производи се направени со најдобри 18 K вистински злато / платина позлатен тех

DEN 469.00 625.92
Моден Цвет Обрачот Обетки Жените Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Уво Геометрија Накит 3 Големина Дама Подарок Свеж Со попуст