Нови 42/57/86 надградена верзија TB6600 stepper моторни возач 32 сегменти надградби 4.0 НА 42VDC CNC рутер машина дел алатки

Нови 42/57/86 надградена верзија TB6600 stepper моторни возач 32 сегменти надградби 4.0 НА 42VDC CNC рутер машина дел алатки

44 %

DEN 403.00

DEN 719.52

Свеж

Во магацинот

во Најголем дел од времето ќе пристигнат на време, но ако постојат непредвидени околности, ние сме во состојба да го контролираат, ве молиме да се разбере
За Изразат Испорака на производите
А во Зависност од промени во политиката на конкретна компанија, Па ние ќе го избере најмногу економски експрес испорака, по Случаен избор од страна на DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от .

Број На Модел На: TB6600 надградби stepper возачот
Напојување: DC
Тип На Мотор: Stepper Мотор
Напон: 24V

Додатоци на производи

24V DC Вендинг Машина Мотори и спирали ( 5 групи) Свеж Со попуст
24V DC Вендинг Машина Мотори и спирали ( 5 групи)

Моторни Спецификација : Број На Модел НаYY01СертификацијаCCC,CEТипСерво МоторCommutationBrushlessБрзина(ВРТЕЖИ во м

DEN 2736.00 2880.00
РК-1W USB full LED боја контрола картичка, wifi/андроид СТАН поддршка на екранот асинхрони led контролер со 4*hub75b 544*48 Свеж
Замена Играчки 0.15 DC 5V 4200RPM Излезна Брзина Мал Мотор Свеж
Замена Играчки 0.15 DC 5V 4200RPM Излезна Брзина Мал Мотор

Име на производ Микро Моторни Оценет Напон DC 5 V Номинална Струја 0.15 Оценет Брзина 4200 RPM Тело Димензии 30 х

DEN 201.60
BKA30-R5 Stepper Мотор,Авто инструмент чекор мотор,Генерален VID29-05 и DS3075. Свеж Со попуст
BKA30-R5 Stepper Мотор,Авто инструмент чекор мотор,Генерален VID29-05 и DS3075.

Ако ви треба многу мотори, ве молиме кликнете тука или копирате линкот подолу : https : / / www.aliexpress.com / store / pro

DEN 69.00 72.00
Panlongic 10-40V 40A DC Мотор за Контрола на Брзината, PWM Контролер 12V 24V 36V 1600W MAX САЛАДИН Аналоген Сигнал Текст Контрола Свеж Со попуст
Panlongic 10-40V 40A DC Мотор за Контрола на Брзината, PWM Контролер 12V 24V 36V 1600W MAX САЛАДИН Аналоген Сигнал Текст Контрола

Производ Функција : Моќ БарањеDC 1040 VНоминална Струја40 А (Максимална Излезна Струја)Фреквенција15000 HzКонт

DEN 576.00 719.52
Бесплатен превозот 23HS5628 вратило 6.35 mm бунари 4-води Nema 23 Stepper Мотор 57 моторот 2.8 НА ISO CNC Ласерски Мелење Пена Свеж
2А Stepper Моторни Nema 23 Две Фази 1.8 степен 41mm Мотор за Ласерски Означување Машина 0.55 NM/ 79oz.во Свеж Со попуст
2А Stepper Моторни Nema 23 Две Фази 1.8 степен 41mm Мотор за Ласерски Означување Машина 0.55 NM/ 79oz.во

2А Stepper Моторни Nema 23 Две Фази 1.8 степен 41mm Мотор за Ласерски Означување Машина 0.55 NM / 79oz.воПолитика За Испо

DEN 502.00 528.00
25мм 6V 12VSpeed Redue Електрична СТРУЈА Насочена Моторни JGA25-310 7/9/15/16/20/21/34/35/44/46/77/102/177/211/235/375/484/795/862/1818rpm Свеж
25мм 6V 12VSpeed Redue Електрична СТРУЈА Насочена Моторни JGA25-310 7/9/15/16/20/21/34/35/44/46/77/102/177/211/235/375/484/795/862/1818rpm

Кога ќе понудата, ве молиме да се избере вистинскиот напон и ВРТЕЖИ во минута, која ќе точно треба.Работе

DEN 525.60
1PCS L298N Двојна Мост DC stepper Контролер на Моторот Возачот модул Одбор Висока Qualiy Свеж Со попуст
1PCS L298N Двојна Мост DC stepper Контролер на Моторот Возачот модул Одбор Висока Qualiy

1 PCS L298 N Двојна Мост DC stepper Контролер на Моторот Возачот модул Одбор Висока Qualiy1.Користење на L298 N направен

DEN 123.00 146.40
1PCS TT Моторни Smart Автомобил Робот Опрема за Моторни Arduino трговија на Големо Свеж
1PCS TT Моторни Smart Автомобил Робот Опрема за Моторни Arduino трговија на Големо

1 PCS TT Моторни Smart Автомобил Робот Опрема за Моторни Arduino трговија на ГолемоОписОперативен напон : 3 V да 12 V

DEN 62.40
CNC Збег Одбор Со Оптички Спојка За Stepper Моторни Возачот MACH3 5 Оска Свеж
CNC Збег Одбор Со Оптички Спојка За Stepper Моторни Возачот MACH3 5 Оска

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики 1, целосно поддршка на MACH3 и други компјутерски соф

DEN 239.52
Бесплатен Превозот 3D принтер 4-води Nema17 Stepper Моторни 42 моторни 1.7 A (17HS4401S)со TB6600 stepper моторни возачот NEMA23 Свеж
Бесплатен Превозот 3D принтер 4-води Nema17 Stepper Моторни 42 моторни 1.7 A (17HS4401S)со TB6600 stepper моторни возачот NEMA23

1 PCS 17 HS4401S мотор1 PCS TB6600 Stepper моторни возачот1 PCS 30 CM ЖицаВАШИНГТОН 942 V напојување, DC1224 V напојување најдобри

DEN 849.12
50Pcs TC74HC04AF 74HC04A SOP14 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ИНВЕРТОРОТ Нови и оригинални Свеж
50Pcs TC74HC04AF 74HC04A SOP14 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ИНВЕРТОРОТ Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

DEN 210.24
10pcs/многу 80mm Четири Листови од Пластични Пропелер Завртка За Модел Брод Брод Фан Авиони 5 бои за DC мотор Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
10PCS PSMN5R6-100PS PSMN5R6 TO220 N-канал 100 V стандард на ниво MOSFET Нови и оригинални Свеж
10PCS PSMN5R6-100PS PSMN5R6 TO220 N-канал 100 V стандард на ниво MOSFET Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

DEN 222.72
Ниска Брзина DC 12V 0.6 ВРТЕЖИ во минута Висок вртежен момент Турбо Црв Електрични Насочена DC Мотор GW370 Свеж Со попуст
Ниска Брзина DC 12V 0.6 ВРТЕЖИ во минута Висок вртежен момент Турбо Црв Електрични Насочена DC Мотор GW370

HW0000143Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : МеталБоја : СребренаВратило дијаметар : Приб

DEN 432.00 719.04
6.5 инчи услуга робот тркала центар серво изградена-во енкодер 24v AGV количка моторни тркала biaxial Свеж Со попуст
6.5 инчи услуга робот тркала центар серво изградена-во енкодер 24v AGV количка моторни тркала biaxial

6.5 инчи двојна оска центар ZLLG65 ASM130 серво мотор Детали за ПроизводотZLLG65 ASM130 Параметар ДеталиНапон : 24v 36v 48

DEN 8686.00 9984.00
AC напон 220V Моторни Далечински Switch 500W Моторни Нагоре Надолу се Запре Напаѓачите Обратна Возен Портата Моторни безжична Свеж Со попуст
24V DC 250W Моторни Брзина Четка Контролер За Електричен Велосипед Велосипед, Скутер -B119 Свеж Со попуст
24V DC 250W Моторни Брзина Четка Контролер За Електричен Велосипед Велосипед, Скутер -B119

Спецификации : Состојба : 100% Нов Оценет Напон : 24 V Номинална Моќност : 250 W Сегашниот Лимит : 21 A±1А Исти Мото

DEN 296.00 374.40
НОВИ 1PCS Nema 11 4 доведе stepper моторни 28 моторни 51mm Должина 2 фаза 0.67 чекор мотор Свеж
НОВИ 1PCS Nema 11 4 доведе stepper моторни 28 моторни 51mm Должина 2 фаза 0.67 чекор мотор

Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.67 чекор моторПакетот вклу

DEN 859.68