трговија на големо 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20X10MM

трговија на големо 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20X10MM

5 %

DEN 445.00

DEN 468.48

Свеж

Во магацинот

трговија на големо 4 PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20 X10 MM
Известување Магнет површината Никел позлата, со Овој процес се прави големината помалку за 0.1-0.3 MM
4 PCS NEODYMIUM МАГНЕТ
Состојба : нова
Облик : тркалезна
Димензии : дијаметар 20mm дебелина 10мм
Материјал : Neodymium ретки земјата магнети
Одделение : N50
Макс Температурата На Работа : 80°C
Позлата : никел никел бакар тројно слој позлатен

боја: Сребро.
Број На Модел На: 227-D20-10ММ
Обликот: Бар
Со Дупки: No
Композитни: neodymium магнет
Примена: Индустриски Магнет
Тип: Постојано
Име на производ: 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила Neodymium магнет
Површина Подготовка: Никел позлата

Додатоци на производи

20 КГ/44lb Сила 155mm Удар Гас Пролет за Мебел Гас Кочење Лифт Проп Вратата 155mm*390mm Automative Гас Извори за Автомобил Свеж Со попуст
20 КГ/44lb Сила 155mm Удар Гас Пролет за Мебел Гас Кочење Лифт Проп Вратата 155mm*390mm Automative Гас Извори за Автомобил

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 195 g Материјал : Метал Сила : 20 KG / 44lb Удар : 155mm / 6.1" Навој Дијаметар

DEN 1038.00 1128.00
Бесплатен Превозот 2 Метри само Лепило Флексибилни Магнетна Лента 3M Гума Магнет Лента width12.7mm дебелина од 1,5 mm Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 Метри само Лепило Флексибилни Магнетна Лента 3M Гума Магнет Лента width12.7mm дебелина од 1,5 mm

Детали за производотСе продаваат во 1 или 2meters должини ако купите повеќе, тогаш тоа ќе биде пратена како �

DEN 336.00 431.52
50pcs neodymium 3x10 mm Диск Ретки Земјата Neodymium магнет 3*10 mm Супер Силни Магнети 3mmx10mm N35 магнетно Свеж Со попуст
50pcs neodymium 3x10 mm Диск Ретки Земјата Neodymium магнет 3*10 mm Супер Силни Магнети 3mmx10mm N35 магнетно

Смртта магнет50pcs neodymium 3x10 mm Диск Ретки Земјата Neodymium магнет 3*10 mm Супер Силни Магнети 3mmx10mm N35 магнетноова е

DEN 173.00 201.60
6 Метал Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет Собранието 42mm Свеж Со попуст
6 Метал Вежба Притиснете Quill Feed Врати Серпентина Пролет Собранието 42mm

Спецификација : Име на Производ Вежба Притиснете Пролет Одговара за 6" Вежба Притиска Вкупната Големина

DEN 324.00 431.04
10pcs Neodymium-магнет 50x5x5 Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium Магнети 50x5x5mm Permanete 50*5*5 Свеж Со попуст
10pcs Neodymium-магнет 50x5x5 Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium Магнети 50x5x5mm Permanete 50*5*5

Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.01 mm за мал магнет , ±0...

DEN 433.00 471.36
UXCELL 0.7Mmx5.8X8mm Цинк Позлатен Директно Torsion Пролет 17Pcs Свеж Со попуст
UXCELL 0.7Mmx5.8X8mm Цинк Позлатен Директно Torsion Пролет 17Pcs

ДОЛАРИПакет Големина(L*W*H) 10 x 10 x 10 Материјал Цинк Позлатен Пакет Содржина 17pcs x Тензија Пролет Боја Сребре

DEN 57.00 113.76
Силна On/Off Adust-О Магнет Плоштад за Заварување Магнет Neodymium Магнетни Менгеме WM1-4590L Голема Големина Свеж Со попуст
Силна On/Off Adust-О Магнет Плоштад за Заварување Магнет Neodymium Магнетни Менгеме WM1-4590L Голема Големина

1 На брз и лесен начин да се одржи на метал workpieces на 45° & 90°, идеален за круг и квадратни цевки, агол итн.2...

DEN 2030.00 2160.00
Голема Големина Магнетна Заварување Земјата Менгеме 600A Свеж Со попуст
Голема Големина Магнетна Заварување Земјата Менгеме 600A

Внимание : Жолта или црна ќе бидат испратени во случаен избор, само според нашите вистински акции.Примен

DEN 2053.00 2184.00
Конкурентни Производи .325- .058 64dl Пила Синџири Свеж
Конкурентни Производи .325- .058 64dl Пила Синџири

5 мм)guage 64 вози линкКарл Референца : K2 C64 E STПравец на Референца : 58 J64Oreg Референца : 21 BP64 UНие сме посветени д�

DEN 762.72
Средни Магнетни Заварување Земјата Менгеме 300A Заварување Носителот Свеж Со попуст
Средни Магнетни Заварување Земјата Менгеме 300A Заварување Носителот

Внимание : Жолта или црна ќе бидат испратени во случаен избор, само според нашите вистински акции.Примен

DEN 1480.00 1574.40
500pcs магнет 10x5x3mm Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium 10mmx5mmx3mm Постојан магнети 10x5x3 mm Neodymium 10*5*3мм Свеж Со попуст
500pcs магнет 10x5x3mm Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium 10mmx5mmx3mm Постојан магнети 10x5x3 mm Neodymium 10*5*3мм

500pcs магнет 10x5x3mm Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium 10mmx5mmx3mm Постојан магнети 10x5x3 mm Neodymium 10*5*3ммОва е �

DEN 1437.00 1670.40
30*25мм Вшмукување 12KG 120N DC 5V/12V/24V Мини електромагнетниот electromagnet електрични Кревање електро магнет силна носителот Свеж Со попуст
5pcs 21cm Должина КТ-102-L Пролет Цевка Цевка Бендер 1/4 5/16 3/8 1/2 5/8 Дијаметар За Алуминиумски Цевки Свеж Со попуст
5pcs 21cm Должина КТ-102-L Пролет Цевка Цевка Бендер 1/4 5/16 3/8 1/2 5/8 Дијаметар За Алуминиумски Цевки

BI0003313Спецификација : Бренд новиМатеријал : пролет челикБоја : сребренаДолжина : околу.21cmВнатрешен Дијам�

DEN 394.00 656.64
5pcs 0.8*300мм серија место пролет 0.8 mm жица компресија притисок извори пролет OD=4/5/6/7/8/9/10/12/14/20mm Свеж Со попуст
5pcs 0.8*300мм серија место пролет 0.8 mm жица компресија притисок извори пролет OD=4/5/6/7/8/9/10/12/14/20mm

0.8 mm место пролет жица микро пролетМатеријал : Јаглероден челикжица со дијаметар(d)=0.8 mmнадворешниот дија

DEN 430.00 430.08