2018 Нова Мода Накит 4 Стилови Жените Сребро Злато Легура Glisten Кристал Кристал Ѓердан Градник Градите Тело Синџири Секси Бикини

2018 Нова Мода Накит 4 Стилови Жените Сребро Злато Легура Glisten Кристал Кристал Ѓердан Градник Градите Тело Синџири Секси

26 %

DEN 122.00

DEN 165.60

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (не мин .Цел)
2.Ние нудиме бесплатно брод пинг страна на курирската служба DHL,EMS итн.(Min.Нарачката е 200 USD)
Се меша :
Ако сакате да заработите мешан редослед,ве молиме да ги обедини сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно време.
Производ : 2018 Нова Мода Накит 2 Бои Жените Сребро Злато Легура Glisten Кристал Кристал Ѓердан Градник Градите Тело Синџири Секси Бикини
SKU : N-7017-G N-7017-S
Боја : 2 Бои,Сребро,Злато ,како на сликата шоу ;
Материјал : Алуминиумски,Кристал ;
Големина : Ѓердан Синџир за 40cm(15.7 во),додадете 11cm(4.3) прилагодливи синџир ; Половината Синџир за 94cm(37in),додадете 11cm(4.3 во) прилагодливи синџир, како на сликата шоу ;
Тежина : околу 43g/pc ;
Производ : Секси Бикини Bralette Синџир Подигнат Ѓердан Crossover Тело Градник Синџир за Жени
SKU : N-7015-G N-7015-S
Боја : 2 Бои,Сребро,Злато ,како на сликата шоу ;
Материјал : Алуминиумски,Кристал ;
Големина : Ѓердан Синџир за 42cm(16.5 во),додадете 7cm(2.8) прилагодливи синџир ; Половината Синџир за 83cm(32.7 во),додадете 7cm(2.8 in) прилагодливи синџир, како на сликата шоу ;
Тежина : околу 42g/pc ;
Производ : Трендовски Позлатени Кристал Жените Синџир Ѓердан Тело Накит За На Партијата
SKU : N-7018-G N-7018-S
КОЛИЧИНА : 1piece ;
Боја : 2 бои, Сребро,Злато ;
Материјал : алуминиумски, кристал;
Големина : Ѓердан Синџир е 57cm/22.4 во,55cm/21.7 во+15cm/5.9 во,половината синџир е за 76cm/30in+15cm/5.9 во,како на сликата шоу
Тежина : 35g/pc;
Производ : Секси Бикини Bralette Синџир Подигнат Ѓердан Crossover Тело Градник Синџир за Жени
SKU : N-7016-G N-7016-S
Боја : 2 Бои,Сребро,Злато ,како на сликата шоу ;
Материјал : Алуминиумски,Кристал ;
Големина : Ѓердан Синџир за 80см(31.5 in),додадете 6cm(2.4) прилагодливи синџир ; Половината Синџир за 83cm(32.7 во),додадете 6cm(2.4 во) прилагодливи синџир, како на сликата шоу ;
Тежина : околу 42g/pc ;

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: N-7017-5 ,N-7015-5,N-7018-5,N-7016-5
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
is_customized: Yes
Обликотшема: Геометриски
Бренд Име: Ldealway
Телото Накит Тип: Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Материјал: легури,кристал,кристално
боја: 2 бои, Сребро,Злато ;

Додатоци на производи

Нови 20 Парчиња 12mm Цинк Легура Сребро Бејзбол Форма Шарм Спортски Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци PJ527 Свеж Со попуст
SAUVOO 2017 новодојдени 20pcs/многу Злато Родиум Антички Бронзена Боја Клучните Прстени & Keychain 60mm Должина Сплит Прстен Свеж Со попуст
MeMolissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Трговија На Свеж Со попуст
MeMolissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Трговија На

Име : Me Molissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Тргов

DEN 129.00 179.52
Моден Сива Кристал Цвет Накит Брошеви Антички Сребрен гроздобер pin brooch за жените партија подароци Бисер Hijab Иглички Свеж Со попуст
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Сет Свеж Со попуст
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Сет

Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Set Item Type : н

DEN 62.00 88.32
2018 Нова Мода 10pieces/торба 35*21mm Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци Свеж Со попуст
LASPERAL Нерѓосувачки Челик Месечината Шарм За Накит Одлуки Суспензија Шарм За рачно изработени Хривнија DIY Додатоци За Накит Свеж Со попуст
ZHINI Мода Claret Црвено Мушка Декорирани Bowknot Брошеви Декорирани Brooch Иглички Лак Врски Фустан Јака Жените Накит Додатоци Свеж Со попуст
Нови 5 Стилови Висок Квалитет Omelette Планета Молња Зајакот Fuji Планина Облак Цртан филм Иглички Јака Brooch Накит И мажите Свеж Со попуст
1pc Симпатична Цртан филм Животинско & Авокадо Мајмун Праска Боровинки Метал Lapel Иглички Тешко Глеѓ Pin Симпатична Значка Свеж Со попуст