ЦЕНТАР splitter USB 2.0 Хаб 3-Порта Жичана Мрежа Адаптер USB Дистрибутер Читач на картички

ЦЕНТАР splitter USB 2.0 Хаб 3-Порта Жичана Мрежа Адаптер USB Дистрибутер Читач на картички

15 %

DEN 285.00

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот


Функционални карактеристики :
1. Support USB2.0, compatible USB1.1, Брзина до to480 Mbps
2. Без возач потреби, Plug and play, Поддршка топла приклучок
3. Extensible3 Independent USB Интерфејс
4. Висока брзина на чип, може да се Чита со голема брзина, висока капацитетот на мемориската картичка.USB Верзија : 2.0
5. Може директно да брзо пребарување и уредување на датотеки
6.ЕД Дисплеј работна состојба
7. поддршка на систем : Windows 98, Windows 98 SE, Windows 2000, Windows ME , Windows XP,Vista and Mac OS 8.6 Или повисока верзија,WIN98 Возачи може да се симне од веб-сајтот
Функционална поддршка :
SD&MMC Картичка слот за : SD/SDHC/Миниsd/MMC/RSMMC/MMC мобилни/MMC микро
MS Card slot : MS/MS Pro/MS MG Pro/MS Duo/MS MG Duo/MS Pro Duo/MS MG Pro Duo
ТФ Картичка : Micro SD/T-FLASH
М2 Картичка : MS Микро(М2)
3 x USB Интерфејс( Plug and play.USB Интерфејс. Лесен за употреба. Голема брзина на пренос)

Стандард: Нормално
Бренд Име: MAOZUA
Под контрола се Префрлите: No
Број на USB Порти: 3
Заштита Од Преоптоварување: No
Номинална Напон: 85-220V
WIFI: No
Места Број: 3
Продолжување Должина На Кабел: Никој
Господар Префрлате: Yes
Заземјување: Не-Заземјување
Синхрони Исправање Технологија: Yes
Примена: Станбени / Општа Намена
Surge Protector: No
Поддршка За Брзо Полнење: No
Тип: Приклучокот со Чашката
Еден USB Max Излез: 5V 1А
Број На Модел На: 741258

Додатоци на производи

32A IEC62196 Тип 2 Приклучокот за Напојување Страна на Европскиот стандард plug Три фаза IEC машки AC приклучок без кабел Свеж Со попуст
32A IEC62196 Тип 2 Приклучокот за Напојување Страна на Европскиот стандард plug Три фаза IEC машки AC приклучок без кабел

IEC62196 Европскиот стандард plug32 A Три фаза IEC машки AC приклучокот за напојување странацената не вклучува ка

DEN 3195.00 3758.40
ORICO SPT-S6 Smart USB Напојување со Лента Приклучок за НАС Plug Преоптоварување Switch Surge Protector 6 Штекер 2 Порт USB Свеж Со попуст
ORICO SPT-S6 Smart USB Напојување со Лента Приклучок за НАС Plug Преоптоварување Switch Surge Protector 6 Штекер 2 Порт USB

ORICO Висока Rocommend SPTS6НИПОТ Пренапонска Заштита Моќ Штекер моќ лента IC за Ipad и Iphone (бела)1 Ние прифаќаме сите

DEN 1008.00 1679.04
AC да DC 5V 2A Напојување Адаптер 5.5 мм*2.1 mm/2.5 mm Ѕиден Приклучок Конектор за Кабел Адаптер Префрлување Конвертор со AU/ЕУ/велика Свеж Со попуст
1pc Гитара Цевка Засилувач 18W Вати Маршал Стил Шасија и Faceplate Amp DIY Свеж Со попуст
1pc Гитара Цевка Засилувач 18W Вати Маршал Стил Шасија и Faceplate Amp DIY

Гитара Цевка Amp Засилувач 18 W Вати Маршал Стил Шасија и Faceplate за DIYИзграден свој 18watt стил гитара засилувач

DEN 5153.00 8051.52
Dual 6.35 Аудио Ѕид плоча 6.35 Аудио конектор Свеж
Dual 6.35 Аудио Ѕид плоча 6.35 Аудио конектор

L : 48mm X W : 24mm X H(предната страна) : 44mm се Интегрираат две пристаништа 6.35 женски со завртка конектор Се вклоп

DEN 56.16
mosunx Топла продажба на ЕУ plug патнички адаптер за напојување во дресот на Diy НАС во ЕУ патување Pluger Во парк DropShipping Свеж Со попуст
Универзална САД 3pcs X ЕУ да НИ Електрични AC power plug патување Конвертор Адаптер Бесплатен превозот Свеж
Универзална САД 3pcs X ЕУ да НИ Електрични AC power plug патување Конвертор Адаптер Бесплатен превозот

4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.Времето за испорака зависи од дестинацијата и дру

DEN 96.00
10pcs 8pin Octal Злато Плоча Керамички Цевки Штекер 6SN7 KT66 KT88 EL34 5U4G 6CA7 6550 Свеж Со попуст
10pcs 8pin Octal Злато Плоча Керамички Цевки Штекер 6SN7 KT66 KT88 EL34 5U4G 6CA7 6550

8pin Octal Злато Керамички Цевки Штекер 6 SN7 KT66 KT88 EL34 5 U4 G 6 CA7 6550 K8 AЗа 8pin octal цевка EL34, 6550, KT88 KT66 6 SN7 5 U4 G 6 CA7 6 L6 5881 5 AR

DEN 1159.00 1811.52
vfd инверторот 1.5 KW Инверторот една фаза Влез 220 v 3-фаза излез мотор со контрола на линија гаранција :1 година Свеж Со попуст
vfd инверторот 1.5 KW Инверторот една фаза Влез 220 v 3-фаза излез мотор со контрола на линија гаранција :1 година

Ако ви треба далечински управувач , ве молиме оставете ги пораките кога ќе ги нарачате .должина на жица д

DEN 3600.00 3830.40
ЕУ plug Tabletop штекер /скриени/ RJ45/VGA /USB / Информации штекер /Канцеларија конференциска сала Високо-одделение десктоп Свеж Со попуст
Универзална Европската 6pcs X НАС во ЕУ Електрични AC power plug патување Конвертор Адаптер Бесплатен превозот Свеж
Универзална Европската 6pcs X НАС во ЕУ Електрични AC power plug патување Конвертор Адаптер Бесплатен превозот

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими Ако не сте задоволни со објекто

DEN 143.04
2 Пара Аудио Schuko Моќ Plug P037 IEC Конектор Родиум Плоча Поврзете DIY Кабел Свеж Со попуст
2 Пара Аудио Schuko Моќ Plug P037 IEC Конектор Родиум Плоча Поврзете DIY Кабел

Аудио ЗАСИЛУВАЧ Schuko Моќ Plug & IEC Конектор Родиум Плоча Транспарентен СинаMateriel : Родиум ПлочаНајлон / fiberglass

DEN 1595.00 2491.68