VODOOL 20pcs Исклучителна Табла Мини - Порака Одбор Оригинален Дрвена Забелешка Клип Трајни DIY Дрво Занаети За Обележани канцелариски материјал.

VODOOL 20pcs Исклучителна Табла Мини - Порака Одбор Оригинален Дрвена Забелешка Клип Трајни DIY Дрво Занаети За Обележани канцелариски

24 %

DEN 150.00

DEN 197.76

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Симпатична мини Места стојат дизајн
Одлично за свадба,забава,канцеларија,училиштето,семејството
Лесен и удобен за носителот било каде сакате
Материјал : Дрво
Плоштад Големина на : 2.3*1.9 *0.08 инчи/6cm*4.8 cm*0.2 cm Боја : покаже како слика
Количина : 20pcs
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
20x Табла

Тип: табла
Бренд Име: VODOOL

Додатоци на производи

XINDI ПВЦ Отстранлив Табла Налепници Цртан филм Lovly Мачка Chalkboard Мачка Patternl Налепница Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
XINDI ПВЦ Отстранлив Табла Налепници Цртан филм Lovly Мачка Chalkboard Мачка Patternl Налепница Бесплатен Превозот

Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од �

DEN 319.00 335.52
XINDI Нов МЕДИЈАПАН Рамка Pin Одбор Плута 20*30cm Билтен Плута Табла 5 Бои Порака Одбори За Дома Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
XINDI Нов МЕДИЈАПАН Рамка Pin Одбор Плута 20*30cm Билтен Плута Табла 5 Бои Порака Одбори За Дома Бесплатен Превозот

Се продава добро во светот на пазарот.· Ве молиме посетете ја нашата другите табла& Chalkboards во различни го

DEN 423.00 899.52
Акрилик Т1.2mm Пластични Знак Цена Етикета покажи Ѕид Налепница Хартија Промоција Име Карта Сопствениците 20pcs Добар Квалитет Свеж Со попуст
Ferromagnetic Мека Бела Табла за Ѕид 180 x 100 cm 0.3 mm Може да се Одржи Магнети Сува Избришани PET) Филм Флексибилни Табла Свеж
XINDI Нови 15*30cm МДФ Рамка Мали Известување Билтен Плута Табла Дома Декоративни Кодови Pin Порака Одбор Плута Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нови 2017 МДФ Дрво Врамени Плута Табла Висок Квалитет на Кодови Одбор 60*90cm Фабрика Директни Продава Дома Декоративни Додатоци Свеж Со попуст
XINDI 5 Бои Огласна Табла МДФ Рамка Плута Табла 25*35cm Фотографии Pin Кодови Плута Порака Одбори За Белешки Дома Бесплатен Свеж Со попуст
Магнетна Табла за Кујна, Фрижидер А4 Големина 0.5 mm дебели Магнетна Табла за Фрижидер во Шопинг Листа Свеж
Магнетна Табла за Кујна, Фрижидер А4 Големина 0.5 mm дебели Магнетна Табла за Фрижидер во Шопинг Листа

Магнетна Табла за Кујна, Фрижидер А4 Големина 0.5 mm дебели Магнетна Табла за Фрижидер во Шопинг Листа U&U ме

DEN 575.52
XINDI 60*90cm Борови Дрвена Рамка Табла Бела Цртеж Одбор Канцеларија Училиште Добавувачот, Фабрика Директни Избришани Пишување Свеж Со попуст
А4 големина Нови креативни магнетна табла , мека табла како фрижидер магнет / канцеларија маркер за таблата / налепница Свеж Со попуст
НОВИ ПВЦ Креда Одбор Табла Куќа Налепница Decal за деца бебе соба дома декорација Нов Стил Симпатична Лав Животинско Налепница Свеж Со попуст
Бесплатни додаток двојно страни магнетна табла сува избрише одбор канцеларија снабдувач 40*60см фабрика директни продава дома Свеж Со попуст