2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И Подароци

2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И

12 %

DEN 880.00

DEN 1000.32

Свеж

Во магацинот


20pcs/број 19.5x12.5x4cm /7.41x4.87 инчен Браун/Бело/црна/Црвена 4 бои подарок кутии обвиен напишан за бонбони/покана за свадба Големина : 19*12.5*4cm ( прибл. 7.41"*4.87"*1.56" 1cm=0.39 инчи) Количина : 20pcs////многу Материјал : картон за Употреба : Колачи, грицки, бонбони, торта, итн Боја : Бела, Кафеава, Црвена, Црна бои
( Ние ќе испрати Браун , Ако би сакал да се избере боја, ве молиме оставете порака/забелешка кога наредил. Ви благодариме.)
Тоа може да пакет 4 парчиња на мали cupcake , само за референца.
Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.
* Трудот полето е празно, без било какви печати. Можете да ги красат со лепило налепници, етикети, панделки и сл.

боја: Црна боја, Црвена боја, Кафеава боја, Бела боја
Бренд Име: PYBETA
Број На Модел На: 19*12.5*4
is_customized: Yes
Материјал: Картон
Шема: Dot,Цврст Color,Zebra,Angel,Plant,Star,Heart,Butterfly,Flower,Striped,Food,Clothing,Lattice,Architecture,Letter,Number,Crown,Невестата & Младоженецот,Лицето,Цртан филм Личност,Животно,Момче & Девојка,Цртан филм Автомобил,Цртан филм животно,Ниту,Chevron,Мустаќи
Повод:
Број на Компјутери: 20pcs
Спецификации: 19*12.5*4cm
Количина: 20pcs/многу
облик: правоаголник
Тип: Кутија
Функција: Пакување,да се примаат
Употреба: Колачи, грицки, бонбони, , торта, итн
Материјал: Бел картон
боја: Бела, Кафеава

Додатоци на производи

2018 Кинеската Нова Година за Декорација Кинески Собираат Крпа Риба Кинески Јазол Pendant 'секоја година повеќе од' Риба Pendant Свеж Со попуст
50 парчиња Кинески Црвен Среќа Свадба Покана Картичка, Ласерско сечење Стил Злато Foiling Пеперутка јазол покана картичка Свеж Со попуст
2017 Нови Сина Хартија Ѕвезда Фенери Виси Украси за Божиќ Свадба Дома Еврејски Празник Hanukkah Decors Свеж Со попуст
2017 Нови Сина Хартија Ѕвезда Фенери Виси Украси за Божиќ Свадба Дома Еврејски Празник Hanukkah Decors

Постојат 3 различни модели за вашиот да се избере,pls ве молиме имајте во предвид дека сите од нив не се пр

DEN 105.60
[RainLoong] Polka Точка Хартиена Салфетка Став Festas & Партија Ткиво Цртан филм Снабдување Партија Декорација Хартија 33cm*33cm Свеж Со попуст
свадба корист подарок за гости -- керамички Услуги Цртичка на Љубовта Керамички Срцето Сол & Пипер Shakers партија корист подарок Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00
100pcs/многу Куки Пакување Кеси Проѕирен Точки Пластична Кеса Cupcake Обвивка Само Лепило Торба За Свадба Партија ги Красат Свеж Со попуст
25pcs Црвена Свадба Покани Кина Домот Луксузни Свадба Покана Картички со Коверти Свеж
25pcs Црвена Свадба Покани Кина Домот Луксузни Свадба Покана Картички со Коверти

Прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Покана картичка : 25 компјут

DEN 1776.00
Обичај Акрилик Бебе Superheo Бетмен Торта Toppers Среќен Роденден Бебе Туш Крштевка Крштевањето Свеж Со попуст
Обичај Акрилик Бебе Superheo Бетмен Торта Toppers Среќен Роденден Бебе Туш Крштевка Крштевањето

Обичај Акрилик Бебе Superheo Бетмен Торта Toppers Среќен Роденден Бебе Туш Крштевка Крштевањетоматеријал : акр

DEN 586.00 623.52
Љубов Срцето Corkscrew Вино Шише Настроената + Вино Затка Свадба Подарок Услуги за гостите Шише Настроената Поставите Свадба Свеж Со попуст
Обичај Колба Groomsmen Подарок Врежани Свадба Хип Колби, Најдобриот Човек, Младоженецот, Usher Свадба Подароци Џеб Колба 6oz. Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pc 7*9cm tulle Organza Кеси Бонбони чанти Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување mariage Свадба Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pc 7*9cm tulle Organza Кеси Бонбони чанти Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување mariage Свадба

Фабриката Места,Со Висок Квалитет,Поевтина ЦенаБои : околу 17 бои во паркДимензија : 7*9cmМери со Рака ,exsiting

DEN 196.00 239.04
7 Парче Целосна Лицето Маска За 6800 Гас Маска Полно Лице Facepiece Респираторните За Сликарство Прскање Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
50pcs трговија на големо 6x21cm 2,5x14cm Свадби Партија Serviette Прекрасни Бисерни Хартија Пеперутка Салфетка Прстени Табела Свеж Со попуст
2018 нови креативни свадба бонбони кутии со сива панделки хартија корист кеси мермер печатени 7*8.2*4.6 cm chololate сад сувенири Свеж Со попуст
50pcs/многу Црна Картонска Kraft Хартија Кутија Свадба Бонбони Кутија Партија Услуги Сапун Кутии Свеж Со попуст
50pcs/многу Црна Картонска Kraft Хартија Кутија Свадба Бонбони Кутија Партија Услуги Сапун Кутии

Добредојдовте во мојата продавницаЗдраво пријатели, нашата продавница нуди печатење во боја единствен

DEN 451.00 474.24
DoreenBeads Злато Позлатен Железо Легури врз Основа на Вино Стакло Шарм Круг Прстен 25mm(1) Диа, 50 Компјутери (B0089025) Свеж Со попуст
DoreenBeads Злато Позлатен Железо Легури врз Основа на Вино Стакло Шарм Круг Прстен 25mm(1) Диа, 50 Компјутери (B0089025)

Топло Препорачуваме ПродажбаДобредојдовте во Куќата на Пазарот Продавница Контактирајте со насМожете

DEN 56.00 85.92
возрасни -големина на високо-квалитетни фенси облека латекс гума фокс маска за ноќта на Вештерките костим Свеж