2 парчиња/многу SC8UU SCS8UU 8мм Линеарна топката имајќи блок со LM8UU буш, перница блок линеарна единица за 8мм вратило CNC дел

2 парчиња/многу SC8UU SCS8UU 8мм Линеарна топката имајќи блок со LM8UU буш, перница блок линеарна единица за 8мм вратило CNC

6 %

DEN 226.00

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот

Линеарни Имајќи Блок ( SC SCS Серија) :
Пакување Детали :
2 парчиња од SC8 UU /многу

Бренд Име: DDINIZI
Број На Модел На: SC8UU
is_customized: Yes
Материјал: алуминиум и челик

Додатоци на производи

Синхрони Појас Тркала Макара Метал Алуминиум Синхрони Механички Диск 2GT Појас Sheave Тркала Свеж
Синхрони Појас Тркала Макара Метал Алуминиум Синхрони Механички Диск 2GT Појас Sheave Тркала

5 инчи во мерењето.Колку Долго Ќе ја Добиете Вашата Цел како што е Вообичаено?Answer : ___________________________ Note : 1.Го

DEN 130.08
POWGE HTD 3M времето појас ширина 10мм должина 1000mm Гума, Neoprene Fiberglass 3M-10 отвори појас за HTD3M макара Гравирање Свеж
POWGE HTD 3M времето појас ширина 10мм должина 1000mm Гума, Neoprene Fiberglass 3M-10 отвори појас за HTD3M макара Гравирање

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвездиВашето задоволство е нашата најголема цел,О

DEN 239.52
2pc Мо 1 M=1 1M40T CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК Свеж Со попуст
2pc Мо 1 M=1 1M40T CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК

позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РКТип : 1 M40 TMOD=1ЗАБИТЕ=40E=42F=40D=30создаден големина : d : d=10 / 12 / 12.7 /

DEN 526.00 618.24
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 2/3/3.175/4/5/6mm Дупка понесе Алуминиум Легура Сина Вратило Моторни Спојка Спојка Должина 20mm Хоби Рака Свеж Со попуст
SUMRAY XL Времето Појас 140XL/142XL/144XL/146XL/148XL/150XL/152XL/154XL Гумени Ленти Круг За XL Времето Pulleys 11mm Појас Ширина Свеж Со попуст
SUMRAY XL Времето Појас 140XL/142XL/144XL/146XL/148XL/150XL/152XL/154XL Гумени Ленти Круг За XL Времето Pulleys 11mm Појас Ширина

SUMRAY XL Времето Појас 140 / 142 / 144 / 146 / 148 / 150 / 152 / 154 / 156 / 158mm XL Гумени Ленти Круг За XL Времето Pulleys 11mm Појас Ширин

DEN 315.00 450.72
1pcs 18x25mm R38 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектор 18mm x 25мм L1000mm 40 за 3D CNC Рутер Машина Свеж Со попуст
1pcs 18x25mm R38 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектор 18mm x 25мм L1000mm 40 за 3D CNC Рутер Машина

Опис : Кабелот, Повлечете Синџир Жица ПревозникотПакет се вклучени : 1 x Пластични Кабелот, Повлечете Син

DEN 660.00 709.92
алуминиум легура се вози макара MXL 20 Заби Појас Макара MXL Синхрони Тркала Појас Опрема Тркала за DIY МОДЕЛ Свеж
Дијаметар:9.6 mm Минимум 0.3 М-30T Бакар Црв Опрема+Црв Род Минијатурни Комбинација Електрични Мотори Далечински Управувач Модел Свеж Со попуст
58pcs/торба J293Y Пластични 0.5 Модул Брзини Бела Микро DC Мотор Играчки Брзини DIY Комбинација Делови Свеж Со попуст
58pcs/торба J293Y Пластични 0.5 Модул Брзини Бела Микро DC Мотор Играчки Брзини DIY Комбинација Делови

Објектот што го опишува : 5 ѕвездикомуникација : 5 ѕвездиПревозот Брзина : 5 ѕвезди.Кредитна картичка, T / T

DEN 162.00 170.88
4pcs Алуминиум Слива Флексибилни Вратило Спојка D20 L25 6.35x8mm Моторни Конектор Флексибилни Спојка 6.35 mm До 8mm Свеж Со попуст
4pcs Алуминиум Слива Флексибилни Вратило Спојка D20 L25 6.35x8mm Моторни Конектор Флексибилни Спојка 6.35 mm До 8mm

3 D Печатач Флексибилни Вратило спојкаТочка Име : 6.35 *8 спојкаМатеријал : АлуминиумНадворешниот Кол : 20mmДо

DEN 690.00 734.40
Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор 7.5 - 60 :1 за 9mm Текст Вратило и Излез 11mm Свеж
Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор 7.5 - 60 :1 за 9mm Текст Вратило и Излез 11mm

90 степени Црв Менувачот NMRV025 Црв Брзина Редуктор за 9mm текст окноAnswer : ___________________________ Note : Со cid 5 : 1, 7.5 : 1, 10 :

DEN 1789.44
Вретено тркала 81.5 На 0.5 M 8 заби 1.5 mm дупка со дијаметар од празен куп опрема моторни додатоци Свеж
Вретено тркала 81.5 На 0.5 M 8 заби 1.5 mm дупка со дијаметар од празен куп опрема моторни додатоци

81.5 Менувачот : Заб број 8; за 1.5 мм дијаметар вратило фитинг; 0.5 M [Единица : mm] Тип Дупка со Дијаметар (d) Опре

DEN 470.40
HTD 3M 30T Времето Макара 16mm Појас Ширина 30Teeth Опрема Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/14/15/16/17mm Понесе БОЛЕСТ Заби Тркало Свеж Со попуст
HTD 3M 30T Времето Макара 16mm Појас Ширина 30Teeth Опрема Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/14/15/16/17mm Понесе БОЛЕСТ Заби Тркало

HTD 3 M 30 T Времето Макара 16mm Појас Ширина 30 Teeth Опрема Појас Макара 5 / 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 17mm Понесе БОЛЕСТ

DEN 312.00 380.16