45 во 1 Прецизност Шрафцигер Set | Канадски пол | Универзална поврзување прачка | Ракав

45 во 1 Прецизност Шрафцигер Set | Канадски пол | Универзална поврзување прачка | Ракав

5 %

DEN 729.00

DEN 767.04

Свеж

Во магацинот


Во случај на фабрика за пакување. Како и додатна опрема, промена или модификација. Без претходна најава.
Горенаведените информации е само првата група на тројниот тест се предмет на промена без претходна најава производителот го задржува правото да ги производ надградби

Број На Модел На: 45 во 1
Состојба: Нови
Тип: Шрафцигер
Материјал: Шрафцигер

Додатоци на производи

Висок квалитет B76 100pcs Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 6x6x5mm НАТОПИ Преку-Дупка 4pin IC ... Свеж Со попуст
Висок квалитет B76 100pcs Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 6x6x5mm НАТОПИ Преку-Дупка 4pin IC ...

Карактеристика еден контакт, 4 игли, круг црн push копчето, преку дупка монтажа, 6 x 6 x 5mm големината, итн...

DEN 59.00 73.44
500 метри/многу 0.35 mm нови полиуретан enamelled круг ликвидација црвено емајлирани жица QA-1-155 Свеж Со попуст
500 метри/многу 0.35 mm нови полиуретан enamelled круг ликвидација црвено емајлирани жица QA-1-155

Сосема нов висок квалитет полиуретан глеѓ опфатени жица, 2 UEW.ОК1155 црвено глеѓ опфатени жицаSpecifica ons : бак

DEN 1002.00 1055.04
( 1000 компјутери/многу ) Изолација Черупка за ДА-3 Транзистори, Миење. Свеж
( 1000 компјутери/многу ) Изолација Черупка за ДА-3 Транзистори, Миење.

Изолација Черупка За Пакет3 Транзистори.Многу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ro HS Согласнос

DEN 1344.00
500 метри/многу 0.35 mm нови полиуретан enamelled круг ликвидација Сина Емајлирани жица QA-1-155 Свеж Со попуст
500 метри/многу 0.35 mm нови полиуретан enamelled круг ликвидација Сина Емајлирани жица QA-1-155

Нов висок квалитет полиуретан емајлирани жица, 2 UEW.ОК1155 Сина Емајлирани жицаSpecifica ons : бакар јадрото со д

DEN 1002.00 1055.04
140pcs 7 Бои 1.0 mm Топлина се Смалуваат Цевка Торба 20pcs секој Retardant Polyolefins Заврши Ракав Избрани за Полнење 1mm Топлина Свеж Со попуст
( 50 компјутери/многу ) Изолација Черупка за ДА-3 Транзистори, Миење. Свеж
( 50 компјутери/многу ) Изолација Черупка за ДА-3 Транзистори, Миење.

Изолација Черупка За Пакет3 Транзистори.Многу од 50 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ro HS Согласност.

DEN 335.04
385pcs топлина намалување на цевка 2:1 за Намалување на односот на Свеж Со попуст
385pcs топлина намалување на цевка 2:1 за Намалување на односот на

Дома, DIY жица изолирани пламенretardant животната срединапријателски топлина shrinkable ракав двојно намалување

DEN 447.00 447.36
328 Парчиња Избрани Топлина се Смалуваат Цевка 5 Бои 8 Големини Цевки Заврши Ракав Z15 Капка брод Свеж
328 Парчиња Избрани Топлина се Смалуваат Цевка 5 Бои 8 Големини Цевки Заврши Ракав Z15 Капка брод

5 Боја вкупно : Жолта, Сина, Црна, Зелена, Црвена Големини : 1mm, 2mm, 3мм, 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 14mm Количина : 328pcs Материј

DEN 204.48
1 pc Repair Мобилен Телефон Тест Доведе Wire Кабел за Полнење Сет Со Клипови Банана Приклучоци Моќ линија Свеж Со попуст
1 pc Repair Мобилен Телефон Тест Доведе Wire Кабел за Полнење Сет Со Клипови Банана Приклучоци Моќ линија

Материјал : Пластични +Алуминиумски Боја : Видете слики Погодна за секој видиме поправка неопходност за

DEN 117.00 162.72
( 10 компјутери/многу ) ДА-220 Транзистори Силиконска Гума Капа, Изолатор. Свеж
( 10 компјутери/многу ) ДА-220 Транзистори Силиконска Гума Капа, Изолатор.

Силиконска Гума Капа За Пакет220 Транзистори.Многу од 10 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Ro HS Согласн

DEN 335.52
(7pcs/многу) Hi-Q ZY-55 мини solderless breadboard PCB одбор слободни лемење тест одбор Свеж
(7pcs/многу) Hi-Q ZY-55 мини solderless breadboard PCB одбор слободни лемење тест одбор

Параметри : 1 Спецификации Модел : ZY55 2 дупки : 55 дупки 3 Слоја : Единствен 4 Изолација Материјал : Пластични

DEN 133.92
100PCS/МНОГУ , 35mm Piezo Керамички Елемент со кабел должина бесплатен превозот СС-100 Свеж Со попуст
100PCS/МНОГУ , 35mm Piezo Керамички Елемент со кабел должина бесплатен превозот СС-100

35mm Piezo Керамички Елемент со кабел должина бесплатен превозотПАКЕТ ;100 PCS X 35mm Piezo Керамички Елементимаме г

DEN 1020.00 1200.00
Glyduino 9V Батерија Тока Копчето Батеријата Затворач со DC Главата Т Тип Свеж Со попуст
Glyduino 9V Батерија Тока Копчето Батеријата Затворач со DC Главата Т Тип

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со

DEN 29.00 34.56
Glyduino 1 2 3 4 6 8x за АА ААА 18650 Конекцијата на Батеријата Случај Капак Запечатени и Половина ја Отворите Батеријата Носителот Свеж Со попуст
1m /еез од 10 мм Топлина се Смалуваат Цевки Жица Заврши Топлина се Намали Цевка 2:1 Термо Јакна Изолација Matierial Црно Бела Свеж Со попуст
OOTDTY 50pc 4mm Банана Панел Штекер Тест Сонда Обврзувачки Пост Орев Plug Џек Конектор Топла Свеж Со попуст
OOTDTY 50pc 4mm Банана Панел Штекер Тест Сонда Обврзувачки Пост Орев Plug Џек Конектор Топла

Погоден за 4mm Банана Приклучок Никел Позлатен внатре,Месинг пластични Џек се Применуваат за 4mm банана пр

DEN 247.00 329.28
20meters/лот 2 mm нови полиестер глеѓ жица QZY-2-180 бакарна жица Свеж Со попуст
20meters/лот 2 mm нови полиестер глеѓ жица QZY-2-180 бакарна жица

Нов квалитет polyesterimide Висока температура глеѓ опфатени жица QZY2180Specifica ons : бакар јадрото со дијаметар од 2

DEN 1321.00 1391.04
Бесплатен Превозот! 1pcx RF207 U-бенд modulator RF modulator AV конвертор претвори RF Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 1pcx RF207 U-бенд modulator RF modulator AV конвертор претвори RF

5 М избор (фабрика поставување е 6 ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може

DEN 1014.00 1192.80