Нови женски модели чисто сребро 925 хривнија креативни мушка хривнија 19cm големина солидна сребро хривнија девојки шарм накит најдобар подарок

Нови женски модели чисто сребро 925 хривнија креативни мушка хривнија 19cm големина солидна сребро хривнија девојки шарм накит

10 %

DEN 733.00

DEN 815.04

Свеж

Во магацинот


Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: H218816
Бренд Име: Dankadi
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Стил: Тренди
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Пол: Жените
Материјал: Метал
Метали Тип: Сребро.
Поставување Тип: Никој
is_customized: No
Обликотшема: Други
Синџир Тип: Други

Додатоци на производи

CHICVIE Тигар Око Монистра Мажите Нараквици & Алки Природен Камен Влакно Хривнија За Жени сребрена боја Хривнија Накит Sbr160116 Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо

Производство : Најновите 2014 Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на гол

DEN 223.00 248.16
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

Точка Име : БелегзииСтил : ТрендовскиГолемина : 16.5*0.7 cmТежина : околу 15gМатеријал : Цинк ЛегураПакет : opp вр

DEN 131.00 145.44
Meaeguet Ласерски Engrave Персоналните Pin Затворач ID Хривнија За Мажи Прилагодено Силикони Watchband Алка Име Накит 16mm Широк Свеж Со попуст
HONGHONG Висок Квалитет Циркони Хривнија&алки За жени ги красат алка Свадба Благороднички елегантен стил Невестата Нараквици Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Врежано Логото Неколку Белегзии & Алка од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Нараквици За Жени Мажи Љубители' Накит Dropshipping Свеж Со попуст
Collare Венецијански Синџир Хривнија Злато/Црна/Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Нараквици & Алки Етиопската Мажите Накит H101 Свеж Со попуст
STRATHSPEY Кожа Цвет Убавина Хривнија Жените Кристал Монистра Pulseira Магнет Накит Шарм Multilayer пријател Подарок Кафена Свеж Со попуст