1pc Симпатична Цртан филм Животинско & Авокадо Мајмун Праска Боровинки Метал Lapel Иглички Тешко Глеѓ Pin Симпатична Значка Мода накит Brooch

1pc Симпатична Цртан филм Животинско & Авокадо Мајмун Праска Боровинки Метал Lapel Иглички Тешко Глеѓ Pin Симпатична Значка

25 %

DEN 19.00

DEN 25.44

Свеж

Во магацинот


Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.9*1,5 см,со 1,9*1.4 cm
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
Големина : 1.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Понудата Со Доверба!. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.

Бренд Име: zheFanku
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Стил: Тренди
Обликотшема: Животните
Брошеви Тип: Брошеви
Број На Модел На: BUEP834F8213
Пол: Жените
is_customized: No
Тип На Објект: Брошеви
Парична казна или Моден: Моден

Додатоци на производи

2 ПАРЧИЊА/Многу Креативни Кожа Црвена Роза Брадавица Пирсинг Mamilo Секси Брадавица Прстени Жените Бар Прстени Тело Накит Pircing Свеж Со попуст
FAMSHIN Романтично Срце Модел Кристал Обетки Ѓердан Поставите Сребрена Боја Синџир Накит Сетови Свадба Накит Вљубените Подарок Свеж Со попуст
1 Пар Гроздобер Златна Боја Ветерници Исклучителна Brooch Значка Јака Lapel Игли за Жените Мода Накит трговија на Големо . Свеж Со попуст
SAUVOO 2017 новодојдени 20pcs/многу Злато Родиум Антички Бронзена Боја Клучните Прстени & Keychain 60mm Должина Сплит Прстен Свеж Со попуст
ZHINI Мода Claret Црвено Мушка Декорирани Bowknot Брошеви Декорирани Brooch Иглички Лак Врски Фустан Јака Жените Накит Додатоци Свеж Со попуст
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Сет Свеж Со попуст
Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Сет

Фауима Hamsa Рака Pendant Ѓердани Обетки од не ' рѓосувачки челик За Жените Трендовски Свадба Накит Set Item Type : н�

DEN 62.00 88.32
5pcs/многу 30*16mm Креативни Пржени Јајца Pendant Метал Шарм Хривнија Ѓердан Earring Шарм За Diy Накит Додатоци Свеж Со попуст
5pcs/многу 30*16mm Креативни Пржени Јајца Pendant Метал Шарм Хривнија Ѓердан Earring Шарм За Diy Накит Додатоци

5pcs / многу 30*16mm Креативни Пржени Јајца Pendant Метал Шарм Хривнија Ѓердан Earring Шарм За Diy Накит Додатоци

DEN 43.00 47.52
10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци Свеж Со попуст
10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци

Точка ИМЕ : 10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци Матери�

DEN 380.00 421.92