GFHGSD 650ml Јапонски отпорни на Топлина Стакло Рака-чекан Харфа Тенџере Електрични Керамички Печка Подготовка на Чај Вода Литургија Кунг Фу Teapot

GFHGSD 650ml Јапонски отпорни на Топлина Стакло Рака-чекан Харфа Тенџере Електрични Керамички Печка Подготовка на Чај Вода Литургија

29 %

DEN 1038.00

DEN 1462.56

Свеж

Во магацинот


GFHGSD 650ml Јапонски отпорни на Топлина Стакло Рака-чекан Харфа Тенџере Електрични Керамички Печка Подготовка на Чај Вода Литургија Кунг Фу Teapot
Карактеристики :
Чај садови процес : отпорни на топлина стакло
Популарната елемент : ретро стил
Материјал : стакло
Капацитет : 650m L

Бренд Име: GFHGSD
Материјал: Стакло
Капацитет: 401-500ml

Додатоци на производи

На Teaware Антички Грубата Керамика Страна Се Насликани Чај Филтер Поставени Керамика Кунг Фу Чај Поставен Кинески Додатоци Свеж Со попуст
1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура рачно изработени Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг Свеж Со попуст
1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура рачно изработени Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг

1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура Handmake Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг Фу Сет Ча

DEN 1102.00 2203.20
Нови Обновливи Кафе Филтер Постојан Конус-Стил Кафематот Машина Филтер Свеж
Нови Обновливи Кафе Филтер Постојан Конус-Стил Кафематот Машина Филтер

Опис : Тип : Кафе ФилтерМатеријал : ПП храна одделение пластични+304 Злато Нерѓосувачки Челик Жица MeshДијам

DEN 132.96
Чај Филтер Поставени Керамички Порцелански Печката Handpainted Lotus Орхидеи Чај Церемонијата Кинески Кунг Фу Чај Додатоци Чај Свеж Со попуст
Рачно Изработени Чај Додаток Чај Поставува Yi Xing Пурпурна Глина Teapot Це Ша Фу рачно изработени Чај Тенџере Кинески 240ML Свеж Со попуст
Bowknot Dustproof Обновливи Првенство Капак Силикони Чај Првенство Покрие Печат Покрие првенство Капак Првенство Vasos Де Plastico Свеж Со попуст
Protable Солидна Боја Вода Силикони Чаши Виткање Расклопна Гаргара Првенство За Надворешна Патување Drinkware Алатки Свеж Со попуст
Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан Lotus Leaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци Свеж Со попуст
WIZAMONY чај поставите Пукам Глазура Longquan Celadon Zisha Керамика Уметност нож, рака Thi Кина Teapot Порцелански yixing Глина Свеж Со попуст
WIZAMONY чај поставите Пукам Глазура Longquan Celadon Zisha Керамика Уметност нож, рака Thi Кина Teapot Порцелански yixing Глина

Нова Топла Продажба Пукам Глазура Моб Печката Longquan Celadon Zisha Керамика Уметност Xishi Teapot Procelain yixing Глина Ант

DEN 1246.00 2491.20
Кинески teapot Виолетова Керамички Глина Чај Поставите Кунг Фу Тенџере Infuser Gaiwan Teapot Служат Првенство Teacup Drinkware Свеж
tea_six001 Шест-парче Чај Liujunzi Пакет Кунг Фу Чај-лента додатоци Абонос Бамбус Пилешки Крила Дрво Свеж Со попуст
tea_six001 Шест-парче Чај Liujunzi Пакет Кунг Фу Чај-лента додатоци Абонос Бамбус Пилешки Крила Дрво

Чај Liujunzi Пакет Кунг Фу Чај Чај фах додатоци Абонос Бамбус Пилешки Крила Дрво ЧајYixing Чај тенџере АвторотT

DEN 583.00 955.68
DoreenBeads High-end Дрвени Чај Топки Кунг Фу Чај Лажица Црн Зелена Сандаловина Чај Лопата Додатоци 2Colors 19.5*3.5 см 1PC Свеж Со попуст
DoreenBeads High-end Дрвени Чај Топки Кунг Фу Чај Лажица Црн Зелена Сандаловина Чај Лопата Додатоци 2Colors 19.5*3.5 см 1PC

Добредојдовте на Мама Кујна! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот н

DEN 320.00 375.84
2 Парчиња Креативни Зголеми Силикони Чај Infuser Кујна Gadgets, Силикони Чај Торба Топката Стап Infuser Филтер Чај Алатка Свеж Со попуст
Краток Kuksa Дрво рачно изработени Пиење Куп Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природно дрво жито Teacups Свеж Со попуст
Краток Kuksa Дрво рачно изработени Пиење Куп Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природно дрво жито Teacups

Краток Kuksa Дрво Првенство рачно изработени Пиење Кригла Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природн

DEN 380.00 527.52
1SET Висок квалитет 3pcs/set мини kongfu стакло teapot поставите 1pc 250ml teapot+2 парчиња 50мл двојно стакло слој првенство Свеж
2017 Нови Пристигнување Топла Продажба 500ml 600ml Стакло Gongfu Чај Цвет Тенџере Поставите Puer Литургија Кафе Teapot Погодно Свеж Со попуст