5 Компјутери T12 Серија Лемење Железо Совети За Hakko FX951 BAKON 950D Станица за Лемење, Заварување Совети T12 се Откажат брод

5 Компјутери T12 Серија Лемење Железо Совети За Hakko FX951 BAKON 950D Станица за Лемење, Заварување Совети T12 се Откажат брод

17 %

DEN 493.00

DEN 594.24

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : 5 Компјутери T12 Серија лемење совети на располагање, кои се применуваат за лемење станица FX-951 / FX-952 Lead-free, животната средина-пријателски Користите под 400 степен температура(±20 степен), тоа може да има 50000 лемење зглобовите се Направи употреба на увезената суровина-бакар оксид, користат специјални калапи машина за процесот, совет големината многу прецизни Lead-free легура на железо електрични позлата затвори-grained, многу долг живот околу 3-4 пати во споредба со домашните производи Производ површината се користи специјален материјал ракување, совет крајот со слој обработка, со цел да се обезбеди совет не се претвори црно под висока температура Добри перформанси во калај-на и калај топење, лемење зглобовите униформа, и течно лемење Со високи анти-оксидација, добра влажна перформанси, брз коефициент на топлинска спроводливост Спецификации : Тип : T12-ILS, T12-BC1, T12-D24, T12-К, T12-BL Боја : Сребро+Бела Должина : околу. 15cm Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 1 x T12-ILS 1 x T12-BC1 1 x T12-D24 1 x T12-K 1 x T12-BL

Бренд Име: BENGU

Додатоци на производи

900M Б Чист Бакар Лемење Железо Совет Lead-free Заварување Осилото За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ Лемење Железо Станица Свеж Со попуст
900M Б Чист Бакар Лемење Железо Совет Lead-free Заварување Осилото За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ Лемење Железо Станица

Спецификации : Тип : 900 MseriesТемпературата опсег : 200 целзиусови степени целзиусови степени 480Должина : Око

DEN 47.00 66.72
Црна Пластика Пролет Натоварени Им Помогнам На Копчето За Акција Мини Плазма Сечење Tig Заварување Факел Активирањето Свеж Со попуст
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10 Свеж
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10

Објектот спецификите Опис на ПроизводотКомпатибилен Плазма сечење ФАКЕЛ Electrode 10pcs пакетПроизводите се

DEN 1578.24
15/25/50/110ML Б-7000 Мулти-цел лепило професионален за мобилен телефон на поправка лепак се држиме за iphone рамка поправка Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0% Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0%

modname=ckeditorСосема нов и висок квалитет.63 / 37 колофон core лемење.ФЛУКС 2.0%.Жица со дијаметар : 0.6 mm.Точка на топе

DEN 33.00 33.12
TIG Заварување машина заварчик додатоци/делови WP27 Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/Заварување Пиштол во главата Свеж Со попуст
P60 Резервни Делови Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал Колекции 50PCS Свеж Со попуст
P60 Резервни Делови Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал Колекции 50PCS

P60 Резервни Делови Плазма Машина Сечење Факел потрошен материјал Колекции 50 PCS Пакување листа : Electrode 20 /

DEN 930.00 979.20
Фабриката за Директна Продажба 17PK Гас Леќа Млазницата изолатор Првенство TIG потрошен материјал Додатоци КОМПЛЕТ За WP за Свеж Со попуст
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка Свеж
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

DEN 249.12
Надвор контрола Голема видите област 4 лак сензор Соларни Авто затемнување TIG МИГ ММА мелење заварување шлем/лицето маска/заварчик Свеж Со попуст
2x Пред Шофершајбната за Миење Wiper Спреј Млазницата За Jeep Grand Cherokee 2005-2010 S08 Капка брод Свеж Со попуст
2x Пред Шофершајбната за Миење Wiper Спреј Млазницата За Jeep Grand Cherokee 2005-2010 S08 Капка брод

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Материјал Пласти

DEN 44.00 53.28
2 ПАРЧИЊА/Многу Хонг Конг МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-40 35g Свеж
2 ПАРЧИЊА/Многу Хонг Конг МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-40 35g

36g Лемење Паста Легури : Sn63 / Pb37 Microns : 2545um Нето : 36g (510 ° C) Хонг Конг увезени Нова техничка поддршка, единств

DEN 349.92
2 ПАРЧИЊА Заварување Машина Додатоци Големи Stubby Гас Леќа Тело За WP9 WP20 TIG Заварување Факел/Заварчик Пиштол Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Заварување Машина Додатоци Големи Stubby Гас Леќа Тело За WP9 WP20 TIG Заварување Факел/Заварчик Пиштол

1.0 ММ0.04 ИнченУп Бр 45 V0204 S Големи Stubby Гас Леќа1.6 ММ1 / 16 InchУп Бр 45 V116 S Големи Stubby Гас Леќа2.4 MM3 / 32 Inch Уп Бр 45 V64 S

DEN 378.00 540.00
Висок Квалитет на Оригиналниот freeshipping 100g Kingbo RMA-218 BGA Лемење Флукс Паста за Лемење SMT Reballing Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Оригиналниот freeshipping 100g Kingbo RMA-218 BGA Лемење Флукс Паста за Лемење SMT Reballing

Висок Квалитет на Оригиналниот Направени во Јапонија 100g Kingbo RMA218 BGA Лемење Флукс Паста за Лемење SMT ReballingО

DEN 296.00 455.52
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел Свеж Со попуст
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел

Заварување Кабел Ракав Факел Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Сплит Cowhide Кожа TIG / МИГ / Плазма Кабел Ракави·

DEN 955.00 1836.48
TIG Опрема за Заварување Заварчик додатоци/делови WP24W Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата Свеж Со попуст
15AK Факел МИГ/МАГ Заварување Пиштол 3m Воздушно ладење Евра Конектор за Жица 0.8/1.0/1.2 мм 150A-250A МИГ МАГ Заварување Машина Свеж Со попуст
10pcs Lead-free Лемење Железо Совети 900M-Т-1C 2C 3C 4C 0.8 Г 1.2 D D 1.6 2.4 Г 3.2 D I Б К за Hakko Лемење Rework Станица Свеж Со попуст
10pcs Lead-free Лемење Железо Совети 900M-Т-1C 2C 3C 4C 0.8 Г 1.2 D D 1.6 2.4 Г 3.2 D I Б К за Hakko Лемење Rework Станица

Пакет внатре : 10x железо совети(900 MT)Овие совети се обложено со оловослободен лемење.ЗА : 900 M.933.376.907.913.951,898 D

DEN 234.00 321.12
0.8/1/1.2 мм 50g 100g Лемење Железо Лемење Лемење на Жица 50g Лемење 63/37 Калај Олово Флукс за Заварчик Железо Жица Ролна Свеж Со попуст