E Модел Компатибилен со Лего E830 28pcs Војник Модели на Автомобили Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња и Девојчиња

E Модел Компатибилен со Лего E830 28pcs Војник Модели на Автомобили Градежни Колекции Блокови Играчки Хоби Хоби За Момчиња и

DEN 101.28

Свеж

Во магацинот


888
13555
Напомена :
На блокови ќе дојде Без Оригинални Кутии . Бидејќи кутии се лесно скршени од долго превозот. И кутии се премногу тешка, тоа ќе ве чини повеќе превозот надомест. Ние само сакаме да заштедите повеќе пари за вас!
ПС : Ако треба оригинални кутии ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот надомест.
За Превозот : Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите. Ние само брод да се Потврди цел адреса. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од кои клиентот не се дадени точни примачот информации кога местото цел. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Тоа обично трае околу 30-60 работни дена за доставување на пратката до дестинацијата (за оддалечени подрачја, тоа може да потрае малку подолго, Ако не го примите редоследот по 45 работни дена, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
За Недостаток на Парчиња на Блокови : Ако најде недостаток парчиња на вашиот блокови, ве молиме круг на исчезнатите парчиња на настава и хартија, и го определуваат количеството на секоја исчезнати делови. Тогаш можеме да испратите замени делови за вас. Ве молиме не се отвори спор пред комуникација!
За Враќање : Ако не сте задоволни со објектот кога ќе примите тоа, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање. Ако вратите се случи со нема грешка на нашата продавачот, купувачот ќе треба да си ја дозволат сите случи превозот надомест. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци вклучуваат.
За трговија на Големо и Пад на Превозот : дали има некој попуст за крупни цел?
Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производи, можете да ни e-mail или контакт со Trademanager. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (освен одмор). Дали ви поддршка Пад на Превозот?
Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress кога цел, тогаш ние ќе го испрати пакетот според адресата што сте го напуштиле.
За Посебни Услуги : Ние обезбеди соберат услуга за градежни блокови. Ако ви треба оваа услуга, контактирајте со нас за повеќе детали информации. Ние нудиме Целосна Процес во Странство Набавки на Услуги. Им помогне на корисниците да се направи набавка и испорака. Не контактирате доколку ви треба за оваа услуга.

боја: без оригиналната кутија
Бренд Име: SLUBAN
Возраст Опсег: Grownups
Пол: Унисекс
Материјал: Пластични
Пластични Тип: ПВЦ
Возраст Range1: 5-7 Години
боја: multicolor
Возраст Range2: 8-11 Години
Возраст Range3: 12-15 Години
is_customized: Yes

Додатоци на производи

1124pcs Пријатели Нов 10563 Девојки Забавен Парк тобоганот DIY 3D Блокови AlanWhale Играчка Подарок Компатибилен Со Лего Свеж
Maisto 1:18 1968 Camaro Z/28 Мускулите Стар Автомобил модел Diecast Модел на Автомобил Играчка Нови Во Кутија Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
RealTS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm FlaK Екипажот w/Sd Ах 51 приколка 4 Фигури Свеж
RealTS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm FlaK Екипажот w/Sd Ах 51 приколка 4 Фигури

Real TS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm Fla K Екипажот w / Sd Ах 51 приколка 4 ФигуриДраг Пријател,Ви благодариме

DEN 648.00
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1 Свеж
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 239.52
KAZI 544PCS Градежни Блокови Воена Играчка Возило 16 Собраа 1 Супер Резервоар Војска Играчки за Деца Хоби Компатибилен со лего Свеж Со попуст
Градење на Блок Декорација Дрвени Играчки Модел Креативни Бебе Дете Соба Член IN Роденден на Божиќ Подарок Нордиските Свеж Со попуст
сите седечка поза 1:25 архитектура модел на Градење на Изгледот на Моделот Луѓе Воз Скала Насликана Слика Патник Свеж Со попуст
Компатибилен со Лего Принцезата Бела Маѓепсана Замокот Градежни Блокови За Девојка Пријатели Деца Модел Играчки 41067 Свеж Со попуст
1:35 германски DAK Panzer членови на Екипажот Сет (2 бројки) Свеж Со попуст
1:35 германски DAK Panzer членови на Екипажот Сет (2 бројки)

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 336.00 479.52
4000PCS/МНОГУ,5cm дрвени стапчиња.Природни натпревар стапови,Дрвени играчки,Рано едукативни играчки,Дрвна блок,Монтажа блокови.Учат Свеж Со попуст
*Плоча 3X4 Со 4 studs* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 88646 Компатибилен Со Други Честички Assembles Свеж
*Плоча 3X4 Со 4 studs* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 88646 Компатибилен Со Други Честички Assembles

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

DEN 280.80
1:35 DAK Panzer Службеник Свеж
1:35 DAK Panzer Службеник

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 239.52
Bronco модел AB3528 1/35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет Свеж
Bronco модел AB3528 1/35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет

Bronco модел AB3528 1 / 35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет ве Молиме имајте во п

DEN 456.00
LIGHTAILING LED Светло за Полнење За Star Wars Милениум Сокол Градење на Блок Модел Светло Сет Компатибилен Со 05007 И 75105 Свеж Со попуст
LIGHTAILING LED Светло за Полнење За Star Wars Милениум Сокол Градење на Блок Модел Светло Сет Компатибилен Со 05007 И 75105

LIGHTAILING LED Светло за Полнење За Star Wars Милениум Сокол Градење на Блок Модел Светло Сет Компатибилен Со 05007 И

DEN 743.00 1143.36