4PCS W5W АВТОМОБИЛ LED Сијалица T10 Царинење светилки drl 3030 1SMD Светла 194 168 Читање Кочница Светилка Црвено Розова Сино Жолта Зелена Бела IceBlue 12V

4PCS W5W АВТОМОБИЛ LED Сијалица T10 Царинење светилки drl 3030 1SMD Светла 194 168 Читање Кочница Светилка Црвено Розова Сино

DEN 132.96

Свеж

Во магацинот


4 PCS W5 W АВТОМОБИЛ LED Сијалица T10 Царинење светилки drl 3030 1 SMD Светла 194 168 Читање Кочница Светилка Црвено Розова Сино Жолта Зелена Бела Ice Blue 12 V
Карактеристики :
* Сосема нов и висок квалитет.
* Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот.
* Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, удобен за користење.
* Замена за конвенционалните халоген сијалица, овие LED/SMD светла се посветла од акции светилки.
Спецификации :
* Боја : Црвена,Розова,Жолта,Зелена,Бела,Сина,Мраз Сина (Опција)
* Напон : DC 12 V
* W : 2 W
* LED Кол : 1-3030 SMD по Сијалица
* Материјал : пластика
* Димензии : Должина : 2.5 см Ширина : 1.2 см(Мерењата дозволено грешка е 1-3 мм)
* Ве молиме да флип на сијалицата хоризонтално ако не светне за да одговара на (+) и (-) поларитетот.
* За : Багажникот Светилка,Панел ламба,се Претвори Сигнал,табличка светла,Читање светилка,Инструмент-таблата светилка
Пакет Се Вклучени :
* 4 x LED СВЕТИЛКИ
* Ве молиме изберете боја на внатрешноста на пневматикот од опција

Емитуваат Боја: Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Објектот Тежина: 3g
Тип На Објект: Пак Сигнал
Бренд Име: Siweex
Интерфејс Тип: T10 (W5W/194)
Напон: 12V
Wattage: 2w
Име На Модел: t10 w5w
За Возило Брендови/Модел: Универзална
Lumens: 80
боја: Црвено/Розова/Жолта/Зелена/Бела/Сино/Мраз Сина
Големина: Length
Употреба 1: багажникот светилка
Употреба 2: панел светилка
Употреба 3: Пак Сигнал
Употреба 4: Табличка Светла
Употреба 5: Читање светилка
Користењето 6: Инструмент-таблата светилка

Додатоци на производи

за Montero спорт магла светилка база за Мицубиши pajero sport пред метал магла светилка заградата 2000-2005 Свеж Со попуст
за Montero спорт магла светилка база за Мицубиши pajero sport пред метал магла светилка заградата 2000-2005

Ако сакате да купите голем број на производи,ве Молиме контактирајте ме Јас ќе ви даде многу поволна цен

DEN 704.00 1051.20
1 Buc Лево LH Магла Светилка Предниот Браник Возење Магла Светлина BS1E-51-690 За Mazda 3 Axela 2014- Свеж Со попуст
1 Buc Лево LH Магла Светилка Предниот Браник Возење Магла Светлина BS1E-51-690 За Mazda 3 Axela 2014-

1 Buc Лево LH Магла Светилка Предниот Браник Возење Магла Светлина BS1 E51690 За Mazda 3 Axela 20142016Тоа е нов производ,

DEN 1324.00 1439.52
ЗДРАВО EOVO Вистинска Моќ 5D 4 6.5 9.5 12 17 инчен LED Светло Бар Теренски Брод Автомобил Трактор Камион 4x4 SUV АТВ Возење Свеж Со попуст
ЗДРАВО EOVO Вистинска Моќ 5D 4 6.5 9.5 12 17 инчен LED Светло Бар Теренски Брод Автомобил Трактор Камион 4x4 SUV АТВ Возење

За Германија Магацин : 1 Објектот цена вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ увоз / GST 2 Без било царинск

DEN 719.00 719.04
7inch 18W LED Еден Ред, Работа Светлина Бар Место / Поплава Зрак ТЕРЕНСКИ ВОЗЕЊЕ СВЕТИЛКА АТВ SUV 4X4 4WD UTV Камион Брод 12V Свеж Со попуст
MIXC ТРЕНДОВИ 4x12LEDS Автомобил RGB LED Лента Светлина 16 Бои Автомобил Стил Декоративни Атмосфера Светилки Автомобил Внатрешни Свеж Со попуст
5pcs Страна Огледало Сигнали Светла Жолта Универзална Одговара Ултра Тенок Последователни Трепка 33-СМД-1210 Авто LED ДИОДА Свеж Со попуст
Пар Canbus PY21W 150-Степен 158-СМД Килибар Жолта 7507 LED Светилки За BMW 1 3 4 Серија Х5 Пак Сигнал Светлина Свеж Со попуст
Пар Canbus PY21W 150-Степен 158-СМД Килибар Жолта 7507 LED Светилки За BMW 1 3 4 Серија Х5 Пак Сигнал Светлина

3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

DEN 768.00 959.52
Универзална Strobe Контролер Кочница Светлина Flasher Модул Трепка Назад Задна Кочница Светлина 9-30V LED Блиц Опашка Запре Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6 Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6

HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3 SMD 5050 LED Табличка Светлина CanbАвто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6Спе

DEN 533.00 666.24
FSYLX FSYLX 2 парчиња D1S D1R D1C Xenon Адаптер носителот Метал Hella Проектор Сијалицата во Држачот за Ксенон HID предните Свеж
2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Транспортерот T5 Multivan 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Пред Магла Светло за Магла Светилки Свеж Со попуст
2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Транспортерот T5 Multivan 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Пред Магла Светло за Магла Светилки

Висок Квалитет Пред Магла Светло за Магла Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот T5 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 201

DEN 1147.00 1434.24
2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2004 2005 2006 2007 2008 Автомобил-Стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светлина Светилка Repeater Свеж Со попуст
За Акура TSX 2008-2011 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 55W Светла за Магла со Проектор Леќа Свеж
Tcart 1Set Висока Моќност Автомобил LED Дневни Работи Светлина светилки drl За Форд Ренџер 2015 Година Само Бела Магла Свеж Со попуст
Tcart 1Set Висока Моќност Автомобил LED Дневни Работи Светлина светилки drl За Форд Ренџер 2015 Година Само Бела Магла

Ве молиме проверете го вашиот автомобил предниот браник тип исто како на Денот, светлата за пред вашата

DEN 3100.00 3263.52
8pcs/многу 12V грешка Автомобил LED Светло Внатрешни работи за Полнење За 2011 2012 2013 Kia Sorento Мапата Купола Багажникот Свеж Со попуст
8pcs/многу 12V грешка Автомобил LED Светло Внатрешни работи за Полнење За 2011 2012 2013 Kia Sorento Мапата Купола Багажникот

8pcs / многу 12 V грешка Автомобил LED Светло Внатрешни работи за Полнење За 2011 2012 2013 Kia Sorento Мапата Купола Бага

DEN 547.00 575.52
1 КОМПЈУТЕР Без сијалица Задниот Браник Магла Светлина Опашка Магла светилка за Субару XV 2012-2014 Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Без сијалица Задниот Браник Магла Светлина Опашка Магла светилка за Субару XV 2012-2014

1 КОМПЈУТЕР Без сијалица Задниот Браник Магла Светлина Опашка Магла светилка за Субару XV 20122014БЕЗ СИЈАЛИ

DEN 2031.00 2207.52
3157 Оптоварување Сијалица Sockets Подигнат Жица LED Светло Штекер Автомобилот 3157 Plug-Сиднеј Свеж Со попуст
3157 Оптоварување Сијалица Sockets Подигнат Жица LED Светло Штекер Автомобилот 3157 Plug-Сиднеј

Ние го цениме вашето трпение ако не се примени предмети во 30 дена(руски клиенти може да ви треба повеќе т

DEN 164.00 297.60
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола Свеж Со попуст
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола

* Не Го Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат! *Гаранција : Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИН

DEN 325.00 383.04