H&S БУЛЧИНСКИ Гроздобер домот вечерни фустани 2018 Сирена Круши Beading долго фустани вечер Чипка Пром Фустани vestido longo

H&S БУЛЧИНСКИ Гроздобер домот вечерни фустани 2018 Сирена Круши Beading долго фустани вечер Чипка Пром Фустани vestido longo

20 %

DEN 7642.00

DEN 9552.00

Свеж

Во магацинот


H&S БУЛЧИНСКИ Гроздобер домот вечерни фустани 2018 Сирена Круши Beading долго фустани вечер Чипка Пром Фустани vestido longo
Напомена :
1. Добро рачно производство и моден дизајн ќе заработи повеќе очи како ние само го направи со висок квалитет фустани.
2. Минималната цел почнува од 1 парче на секој стил, трговија на големо цена е над 3 парчиња, ние прифаќаме мешање.
Големина на табелата
Мерење упатство
Ако вашиот мерења начин се симне моите стандардна големина на табелата, ние ќе го направат вашиот фустан како што е нашата вистинска големина,ако тоа го потврди и тогаш ве молиме изберете ја вашата омилена боја .
Боја шема
Пакување&испорака
1.пакување во оригиналниот производител пластична кеса и картонска .
2.За некои определени региони, превозот преку ЕМС или ТНТ се бесплатни; за неколку такси може да биде обвинет ако сакате да го смените со други couriers, ве молиме да ја прочитате соодветниот настава за повеќе детали.
Политика на враќање(pls се прочита внимателно)
1. Треба да се враќа, се бара, pls контактирајте со нас за враќање во промет во рок од 3 работни дена од денот на приемот на производот. Но купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
2. Ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
3.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRT екранот и LCD екран,ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. И иста боја, но со различни ткаенини мора да има хроматските аберации, ве молиме да се разбере.
Имаат добар шопинг! Ако ви треба дополнителни информации, pls контактирајте ме наскоро!

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод: Формално Вечер
Тип На Објект: Вечерните Фустани
Вграден Градник: Yes
Sleeve Стил: Без ракави
Декорација: Обвиткан,Beading,Бисери
Вистински Слики: Yes
Воз: Понесете Воз
Ткаенина Тип: Чипка
Материјал: Полиестер,Spandex
Бренд Име: H&S БУЛЧИНСКИ
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Моден Елемент: Backless
is_customized: Yes
Број На Модел На: 6613
Фустани Должина: Кат Должина
Силуета: Труба / Сирена
Деколте: О Деколте
Половината: Природни
Големина: custom made
Боја: сопствени направени
Употреба: Партија
Hemline: Кат Должина
дизајн: Моден
Превозот начин: UPS,TNT,DHL,FEDEX
време на испорака: 10-15days
Стил: вечерните фустани,вечер gown
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)

Додатоци на производи

Домот Долго Муслимански Златна Формално Вечер Партија Пром Фустан Дубаи Турско Арапски Вечерни Фустани Наметки Abendkleider Свеж Со попуст
Облека Де Соаре 2018 gery у јака Чипка краток вечер фустан abendkleider vestito da сера пром фустани партија фустани 4 бои Свеж Со попуст
Облека Де Соаре 2018 gery у јака Чипка краток вечер фустан abendkleider vestito da сера пром фустани партија фустани 4 бои

Големина На ТабелатаЗабелешки : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите ко

DEN 1936.00 2059.20
2017 нова Топла продажба облека де соаре слатка еден shouder вечер фустан краток тенок секси Vestidos де fiesta пром фустани Свеж Со попуст
Вистинска Слика на Познатата Секси Дама Партија Носат Луксузни Исклучителна Кристал Beaded Вечер Фустан 2017 долга облека соаре Свеж Со попуст
JIERUIZE облека де соаре longue Сребро Tulle Евтини Вечерни Фустани Долг Подуени Ракави Вечер Фустани Froaml Фустани abendkleider Свеж Со попуст
Favordear Совршен Светкавиот Тешки Beading Сирена Лажичка Страна Шлиц Rhinestones Beading Вечер Фустан 2017 Свеж Со попуст
Favordear Совршен Светкавиот Тешки Beading Сирена Лажичка Страна Шлиц Rhinestones Beading Вечер Фустан 2017

горниот биста =5.ние одбие врати предметите назад, без никакви проблеми со квалитетот,ако сте го купиле,а

DEN 3802.00 4752.00
Тиркизна Вечерни Фустани 2018 Сирена V деколте, Chiffon Beaded Кристал Шлиц Секси Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре Свеж Со попуст
Tanpell appliques линија вечер фустан сребрен лак капа ракави кат должина gown жените формално свадба партија долги вечерни Свеж Со попуст
Вистински Слик Вечер Фустан Прашливи Сина Appliqued облека де топчиња со ист Долго Tulle Ракави Вечер Партија Фустани Сирена Свеж Со попуст
Вистински Фото Сирена Долги Ракави Чипка Ткаенина Целосна Beaded Матурска рачно изработени Формално Долго Вечер фустан OL102996 Свеж Со попуст
Чај Должина A-линија Капа Ракав Чипка Краток Домот, Многу Бои Невестата Формално Вечер Фустан Vestido Де Феста Матурска Партија Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Долго Домот На Едно Рамо Розова Chiffon Вечер Фустани Висок Шлиц Вечерни Фустани Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Долго Домот На Едно Рамо Розова Chiffon Вечер Фустани Висок Шлиц Вечерни Фустани

Обидете се на вашиот фустан што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на о

DEN 4824.00 6432.00
Реална Слика Во Парк Формално Малку Црни Фустани Чај Должина Фустан Партија Точка Tulle Еден Рамо Деколте А-линија Вечер Свеж Со попуст
2018 Домот Формално Матурска Вечер Фустани Кат Должина линија Славна личност Формално Вечер Фустани Свеж Со попуст
2018 Домот Формално Матурска Вечер Фустани Кат Должина линија Славна личност Формално Вечер Фустани

Ако сакате да се облекува во custom size,ве молиме љубезно дозволете ми да знам следниве мерења : 1,Целосна Би

DEN 2621.00 3744.00
CEEWHY Ракави Назад Чипка-до Подот Должина Домот Долго Вечер Фустан 2017 А-линија Матурска Формално Партија се Облекуваат Vestido Свеж Со попуст
посебен повод долга црна елегантна невеста жените вечерни фустани нова мода vestidos феста 2018 gown дами фустан W3114 Свеж Со попуст
посебен повод долга црна елегантна невеста жените вечерни фустани нова мода vestidos феста 2018 gown дами фустан W3114

ви благодаримеОвој фустан со градник во изградбаКога ќе се направи нарачката ,ве молиме оставете порак

DEN 2011.00 2011.20
Вистинска Слика Линија Долга Вечер Фустан Beadings Кристал Bodice Отвори Задната Страна Домот 2017 Vestido Де Феста Нови Пром Свеж Со попуст
Облека де соаре 2017 Нови пристигнување партија вечерни фустани Долг фустан-линија appliques gown vestido noche de пром фустани Свеж Со попуст