Висок Квалитет 1Price 5 Боја USB 3.0 со Голема Брзина Надворешен 2.5 Инчен SATA Хард Диск HDD SSD Куќиште Случај Бесплатен Превозот

Висок Квалитет 1Price 5 Боја USB 3.0 со Голема Брзина Надворешен 2.5 Инчен SATA Хард Диск HDD SSD Куќиште Случај Бесплатен Превозот

DEN 446.88

Свеж

Во магацинот


USB 3.0 Надворешен 2.5 Инчен SATA Хард Диск HDD SSD Куќиште Случај
Функција :
Бренд Нови USB 3.0 2.5" SATA Надворешни HDD HD Хард диск Диск Куќиште Покрие Случај
Количина : 1
Материјал : Алуминиум Легура На Магнезиум
Висока-брзина Надворешен Систем за Складирање За 2.5 инчен Хард Диск
Го претвора Вашиот 2.5 инчен Хард Диск Диск Во Надворешен Хард Диск За Поголема Флексибилност И Погодност
USB 3.0 Plug and Play
Поддржува Систем : Windows 98/2000/XP/Vista/Windows7 итн
Додаток Само,НЕ вклучува Хард Диск
Боја : Црна,Зелена,Сребрена,Црвена,Топла Розова
Пакет Содржина :
1 x 2.5" SATA HDD Куќиште
1 x USB 3.0 Кабел
1 x Заштитна Кеса (НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

боја: Розова, Бела, Сива, Сина, Црна
Бренд Име: Деветтиот Светот
Број На Модел На: Поддржува Систем
Големина: 2.5
Случај Материјал: Алуминиум
Внатрешни Интерфејс: SATA
Пакет: No
Надворешен Интерфејс: USB
Поддршка На Хард Диск Капацитет: USB 3.0 Plug and Play
Производи Статус: Акции
Внатрешни Интерфејс: алуминиум легура на магнезиум
боја: црна ,топла розова,сребро ,црвениот

Додатоци на производи

Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп Свеж Со попуст
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп

На Seagate Проширување пренослив диск обезбедува дополнителен простор за вашите постојано расте колекциј

DEN 2520.00 2831.52
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер Свеж Со попуст
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер

hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5" sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6 TB sata компј

DEN 851.00 1024.80
Memoria Usb Флеш Драјвови Фабрика трговија на Големо Цена Пенкало Диск 8GB 16GB 32GB Usb Стик Копче 64GB 128GB Pendrive 1TB Свеж Со попуст
Memoria Usb Флеш Драјвови Фабрика трговија на Големо Цена Пенкало Диск 8GB 16GB 32GB Usb Стик Копче 64GB 128GB Pendrive 1TB

57 MB1024 MB= 1 GB30,517.(2)Одберете run.Како да се спречи датотеки да бидат оштетени или загубени од USB флеш диск?(1)си

DEN 260.00 279.84
Нови HDD Caddy Покрие Хард диск држачот за DELL Latitude E6500 M4400 HDD заградата Свеж
Нови HDD Caddy Покрие Хард диск држачот за DELL Latitude E6500 M4400 HDD заградата

Нови HDD Caddy Покрие Хард диск држачот за DELL Latitude E6500 M4400 HDD заградатаHDD Хард Диск Caddy Покритие за DELL Latitude E6500К

DEN 182.40
USB 3.0 Pendrive 64GB 32GB USB Стик Флеш Диск 16GB Диск На Клучните 32GB Пенкало Диск Пенкало Возачот усб 64GB Прилагодено Лого Свеж Со попуст
USB 3.0 Pendrive 64GB 32GB USB Стик Флеш Диск 16GB Диск На Клучните 32GB Пенкало Диск Пенкало Возачот усб 64GB Прилагодено Лого

(3) 100% една година гаранција.магистерски и да кликнете на во ред за да го отворите disk manager.0 8 GB 6 MB / S 15 MB / S 15 M

DEN 270.00 329.28
GUANHE Дигитални Додатоци Патување Складирање Торба За HDD Торба флеш диск SD Картичката преку USB Кабел за Податоци за Моќ Свеж Со попуст
Топ Продажба на Цртан филм USB Флеш Диск Цвет Чевли USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Влечки Пенкало Свеж Со попуст
Топ Продажба на Цртан филм USB Флеш Диск Цвет Чевли USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Влечки Пенкало

2 GB 30 GB64 GB = приближно 58 GB 60 GB128 GB = приближно 110 GB 120 GBПлаќање · 1.0 Flash Memory Stick Pendrive 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB 64 GBСпецификац

DEN 285.00 327.84
GUANHE 3.5 инчен Големи Димензии Multilayer Дигитални Направа за Складирање Торба Neoprene Патувањето Организаторот Случај За Свеж Со попуст
Универзална Алуминиум SATA 2.5 9.5 mm 2 SSD HDD Случај Куќиште Хард Диск Caddy forCD/DVD-ROM-от Оптички Залив со Шрафцигер Свеж Со попуст
Универзална Алуминиум SATA 2.5 9.5 mm 2 SSD HDD Случај Куќиште Хард Диск Caddy forCD/DVD-ROM-от Оптички Залив со Шрафцигер

4 15" (Unibody) 2.5 mmЧУДНО Интерфејс : SATA / Serial ATAHDD Интерфејс : SATA / Serial ATAПримена : 2 Хард Диск Caddy / Адаптер ќе ви

DEN 199.00 223.20
USB флеш диск мачка модел пенкало диск прекрасна црна мачка флеш картичка, 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB стик со полн капацитет Свеж Со попуст
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM Свеж
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM

Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBMКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовт

DEN 191.52
Злато Гитара во Облик на Накит Presentes Usb Флеш Диск 64 GB Pendrive 32GB 64GB Usb Стик Мемориската Картичка Диск На Клучните Свеж Со попуст
Злато Гитара во Облик на Накит Presentes Usb Флеш Диск 64 GB Pendrive 32GB 64GB Usb Стик Мемориската Картичка Диск На Клучните

Како да знам дека моето USB флеш диск правилно да ја вметнете во USBпорта ?Ве молиме бидете сигурни дека ваш

DEN 349.00 375.84
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск Свеж Со попуст
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна ис

DEN 249.60
година Нови Модни Реалниот Капацитет на Накит Кристал Ѓердан Срцето 8GB 16GB 32GB Пенкало Диск Pendrive USB Флеш Диск Свеж Со попуст
Злато кристал usb 2.0 флеш меморија pendrive се држи со кутија (над 15 компјутери обичај ласерски engrave за слободни) Свеж Со попуст
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел Свеж Со попуст
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел

Wateeproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со КабелИме на производ : USB3.0 надворешен х

DEN 745.00 1020.96
Слободен испорака На Продажба 2.5 ACASIS Оригинални 80GB Складирање USB2.0 HDD Мобилни Хард Диск Надворешен Тврд Диск Се префрлате Свеж Со попуст
Висок Квалитет 3.5 Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Заградата Caddy Фах F9541D981C 0D981C Y973C 0Y973 За Poweredge Сервери Свеж
Висок Квалитет 3.5 Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Заградата Caddy Фах F9541D981C 0D981C Y973C 0Y973 За Poweredge Сервери

3.5" Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Caddy Фах F9541 За Poweredge СервериP / N : F9541Answer : ___________________________ Note : Ние сме професионалн

DEN 767.52