350pcs/пакет Транспарентен Еластична Гума Бенд Коса Бенд Вратоврска Плетенки Коса Прстен Јажиња се Врзуваат Алатка Фризура Држи Бенд

350pcs/пакет Транспарентен Еластична Гума Бенд Коса Бенд Вратоврска Плетенки Коса Прстен Јажиња се Врзуваат Алатка Фризура Држи

DEN 51.36

Свеж

Во магацинот


Спецификации :
Боја : Транспарентна
Материјал : Полиестер
Големина : Околу 2 мм
Тежина : Околу 15g
Карактеристики :
1.Се поврзе на вашата коса и нека вашата коса изгледа уредни и чисти
2.Остане на вашата коса стил
3. Со Косата Уредник, за да создаде свој стил на фризура
4. Од суштинско значење избор за секој основните фризура
Пакет includeds : 1pack(Apprxo 350pcs)

Тип На Објект: Hairnets
Големина: Approx 350pcs
Материјал: Полиестер
Број На Модел На: Беше 00123
Бренд Име: WASIG
Предмет Тип: Braider
Големина на: Околу 2 мм
боја: Транспарентна
Метод на продажба: Трговија на големо и dropship
Тежина: Околу 14g
Одговараат За: Влакна ткаење,Составил,Коса стил фиксна
Материјал: Полиестер
Се користи за: Се врзуваат на косата,да Останат на косата стил
Количина: Околу 350pcs
Предмет Тип: Гумени бендот,Губење на бендот,Еластична Јаже

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот Преносни Рака Прст Пети Помине Уметност Полски Бои Фен Компресор Мини Алатка Свеж
Бесплатен Превозот Преносни Рака Прст Пети Помине Уметност Полски Бои Фен Компресор Мини Алатка

Бесплатен Превозот Преносни Рака Прст Пети Помине Уметност полски Бои Фен Компресор Мини Алатка Опис :

DEN 326.40
Бесплатен превозот 200pcs 15g матирано стакло тегли, 15ml мраз крем тегли, за нега на кожата крем шишиња, 0.5 oz козметички Свеж Со попуст
Freeshipping 50pcs/многу 22inch пвц пластични кеси за ткаење коса екстензија транспарентен пакување кеси со Копче Свеж
Freeshipping 50pcs/многу 22inch пвц пластични кеси за ткаење коса екстензија транспарентен пакување кеси со Копче

1 Име : пакет за коса екстензии2.должина : 20inch,22inch,24inch или така3 Ширина : 13cm4 Обичај должина : поздрави, било

DEN 2039.52
1 Пар СПА Гел Ракавици ИЛИ Чорапи за Обновливи Крем за Избелување на Exfoliating Мазни Нозе Рака Маска Силикони Чорапи Нога Свеж Со попуст
1Pair Bunion Гел Ракав Силикони Прсти Сепаратор Нога Нега Чорапи За Педикир Ортопедски Hallux Valgus Корекција Табани Чорапи Свеж Со попуст
BQAN Нови Црвени Метал се Справи со лак Четка 2-начин Помине Уметност Лагер Цртање Четка Овална УВ Гел Четка Свеж
Нови 64 Совети Поп Стапови Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Свеж Со попуст
4 Парчиња Бели Нокти Датотека 100/180 Трајни Пескарење Директно Нокти Датотека За Нокти УВ полски Професионални Бафер Маникир Свеж Со попуст
1Pair=2 парчиња Црна Мека Удобно Massager Forefoot Рампа Висока Пета Лизга Отпорни Половина Двор Подлога Нога Нега Масажа Здравствена Свеж Со попуст
2017 Шарени Срце Облик Чисти сочинуваат Четки за Миење Четка Силициум Ракавица Scrubber Одбор Козметички Чистење Алатки за шминка Свеж Со попуст
100PCS/МНОГУ 5ML Празни Кармин Цевка,Бело+портокал капа Шминка Усна Сјај Сад,Примерок Козметички Lip Balm Под-флаширање HZ20 Свеж Со попуст
1 Buc Розова И Зелена Единствен Камен Нокти Датотека За Cuticle Отстранување Чистење Стап Мелење Род Тример Бафер Нокти Помине Свеж Со попуст
бесплатен превозот 24/410 20/410 18/410 бамбус пумпа главата (Спреј / Лосион) Свеж Со попуст
бесплатен превозот 24/410 20/410 18/410 бамбус пумпа главата (Спреј / Лосион)

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

DEN 928.00 1008.48
5Pairs Нога Нега Заштитник Вметнете Влошки Болка Висока Пета Назад Лагер Ортопедски Табани Flatfoot Анти Лизга Чевли Перница Свеж Со попуст