оригинални за ixus75 CANON објектив ЗА SD750 IXUS75 ЛЕЌА со ccd ixy10 ЗУМ ЕДИНИЦА ASSEMBL делови

оригинални за ixus75 CANON објектив ЗА SD750 IXUS75 ЛЕЌА со ccd ixy10 ЗУМ ЕДИНИЦА ASSEMBL делови

DEN 321.60

Свеж

Во магацинот

100% оригинални за ixus75 CANON објектив ЗА SD750 IXUS75 ЛЕЌА со ccd ixy10 ЗУМ ЕДИНИЦА ASSEMBL делови
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Пакет: Yes
Компатибилен Камера Стил: DSLRs
Бренд Име: маслиново лист
Компатибилен Бренд: за CANON
Број На Модел На: ЗА CANON SD750 IXUS75
Атрибут: 95%нови

Додатоци на производи

оригинални нови SLR Екранот D5200 Екран За NIKON D5200 lcd Со Светлото на камерата поправка делови Свеж
оригинални нови SLR Екранот D5200 Екран За NIKON D5200 lcd Со Светлото на камерата поправка делови

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата сл

DEN 240.00
НОВИ LCD Екран За Nikon Coolpix L23 S30 S32 За КОДАК M522 M23 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување Свеж Со попуст
НОВИ LCD Екран За Nikon Coolpix L23 S30 S32 За КОДАК M522 M23 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

DEN 294.00 326.40
За Canon/ PowerShot G12 G10 G11 Леќи на камерата се Фокусира на Canon Flex Кабел фокус групите фокус моторни собрание Свеж Со попуст
За Canon/ PowerShot G12 G10 G11 Леќи на камерата се Фокусира на Canon Flex Кабел фокус групите фокус моторни собрание

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 561.00 623.52
НОВИ LCD Екран За SONY DSC-S500 S500 За КОДАК C603 C643 За BenQ C800 за PENTAX E20 Дигитална Камера Поправка Дел Свеж
НОВИ LCD Екран За SONY DSC-S500 S500 За КОДАК C603 C643 За BenQ C800 за PENTAX E20 Дигитална Камера Поправка Дел

НОВИ LCD Екран За SONY DSCS500 S500 За КОДАК C603 C643 За Ben Q C800 за PENTAX E20 Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сак

DEN 240.00
НОВИ LCD Екран за Fuji FUJIFILM FinePix JZ305 JZ300 JZ308 JZ500 JZ510 JZ505 Дигитална Камера Со Осветлување Свеж Со попуст
НОВИ LCD Екран за Fuji FUJIFILM FinePix JZ305 JZ300 JZ308 JZ500 JZ510 JZ505 Дигитална Камера Со Осветлување

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

DEN 302.00 336.00
Shutter Собранието Група за Canon 60D Дигитална Камера Поправка Дел Свеж Со попуст
Shutter Собранието Група за Canon 60D Дигитална Камера Поправка Дел

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

DEN 794.00 882.72
НОВИ lcd за SAMSUNG ST65 Дигитална камера LCD Екран Свеж
НОВИ lcd за SAMSUNG ST65 Дигитална камера LCD Екран

за SAMSUNG ST65 Дигитална камера LCD ЕкранПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претс

DEN 456.00
2 Парчиња Нови Отворот Flex Кабел Лента за Поправка и Замена Дел За TAMRON 18-200 3.5-6.3 Одговара на CANON Планината Свеж Со попуст
2 Парчиња Нови Отворот Flex Кабел Лента за Поправка и Замена Дел За TAMRON 18-200 3.5-6.3 Одговара на CANON Планината

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 116.00 129.12
5pcs оригинални флеш XENON ЦЕВКА СВЕТИЛКА ЗА NIKON SB900 SB 900 SB910 SB-910 замена Свеж
5pcs оригинални флеш XENON ЦЕВКА СВЕТИЛКА ЗА NIKON SB900 SB 900 SB910 SB-910 замена

оригинални флеш XENON ЦЕВКА СВЕТИЛКА ЗА NIKON SB900 SB 900 SB910 SB910 замена Ние треба да обезбеди пакет за следење на

DEN 565.44
Големина 2.7 инчен LED LCD Екран за SAMSUNG SMX-C20 SMX-C14 SMX-C24 K40 K44 F40 F50 H200 Видео Камерата Свеж Со попуст
Големина 2.7 инчен LED LCD Екран за SAMSUNG SMX-C20 SMX-C14 SMX-C24 K40 K44 F40 F50 H200 Видео Камерата

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 1015.00 1128.00
LCD Flex Кабел За SAMSUNG SMX-F40BP F40 SMX-F43 SMX-F44 SMX-F53 SMX-F54 SMX-F50 F40 F43 F44 F53 F54 F50 Видео Камерата Свеж Со попуст
LCD Flex Кабел За SAMSUNG SMX-F40BP F40 SMX-F43 SMX-F44 SMX-F53 SMX-F54 SMX-F50 F40 F43 F44 F53 F54 F50 Видео Камерата

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 171.00 190.56
10PCS година Нови за Nikon 18-55 18-105 18-135 55-200mm леќа замена на ПИ бајонет планината прстен дел адаптер Свеж Со попуст
10PCS година Нови за Nikon 18-55 18-105 18-135 55-200mm леќа замена на ПИ бајонет планината прстен дел адаптер

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 311.00 345.12
10PCS Зум Објектив Брзини Замена Дел одговараат За Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 Е Леќа Замена на Поправка на Дел Свеж Со попуст
10PCS Зум Објектив Брзини Замена Дел одговараат За Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 Е Леќа Замена на Поправка на Дел

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

DEN 821.00 912.00
10PCS Внатрешни Отворот контрола Flex Кабел за Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM Леќа со двострано лепило Свеж
10PCS Внатрешни Отворот контрола Flex Кабел за Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM Леќа со двострано лепило

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактира

DEN 359.52
НОВИ LCD Екран За NIKON COOLPIX P510 P310 P330 P7700 L820 Дигитална Камера Поправка Дел со Осветлување Свеж
НОВИ LCD Екран За NIKON COOLPIX P510 P310 P330 P7700 L820 Дигитална Камера Поправка Дел со Осветлување

100% НОВИ LCD Екран За NIKON COOLPIX P510 P310 P330 P7700 L820 Дигитална Камера Поправка Дел со ОсветлувањеПрашање? Ако сакат

DEN 556.32
2 ПАРЧИЊА/ НОВ Објектив Анти-се Тресат Flex Кабел За Canon PowerShot G10 G11 G12 Дигитална Камера Поправка Дел Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА/ НОВ Објектив Анти-се Тресат Flex Кабел За Canon PowerShot G10 G11 G12 Дигитална Камера Поправка Дел

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 133.00 148.32
20PCS/FP-610 НОВА LCD Flex Кабел за SONY SR32E SR33E SR42E SR52E SR62E SR72E SR82E SR200E SR300E Видео Камерата Свеж Со попуст
20PCS/FP-610 НОВА LCD Flex Кабел за SONY SR32E SR33E SR42E SR52E SR62E SR72E SR82E SR200E SR300E Видео Камерата

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 747.00 830.40
НОВАТА, Дигитална Камера Замена на Делови за Поправка КОДАК EasyShare C513 C613 C813 LCD Екран Свеж
НОВАТА, Дигитална Камера Замена на Делови за Поправка КОДАК EasyShare C513 C613 C813 LCD Екран

НОВАТА, Дигитална Камера Замена на Делови за Поправка КОДАК Easy Share C513 C613 C813 LCD Екран Ние треба да обезбеди

DEN 460.32
FP-1106 НОВА Поправка Делови за SONY DCR-SX40E DCR-SX41E DCR-SX60E SX40E SX41E SX60E SX40 SX41 SX60 LCD Flex Кабел Свеж Со попуст
FP-1106 НОВА Поправка Делови за SONY DCR-SX40E DCR-SX41E DCR-SX60E SX40E SX41E SX60E SX40 SX41 SX60 LCD Flex Кабел

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 149.00 165.60
За NIKON Coolpix L830 P340 P600 P610 LCD Екран + Осветлување Свеж
За NIKON Coolpix L830 P340 P600 P610 LCD Екран + Осветлување

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата сл

DEN 336.00
НОВИТЕ Леќи на Отворот Flex Кабел За СИГМА 28-105mm 28-105 mm / 28-135mm 28-135 mm Поправка Дел (За Canon Интерфејс) Свеж Со попуст
НОВИТЕ Леќи на Отворот Flex Кабел За СИГМА 28-105mm 28-105 mm / 28-135mm 28-135 mm Поправка Дел (За Canon Интерфејс)

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 90.00 100.32
2 ПАРЧИЊА/НОВИ Леќи на камерата се Фокусира на Електрична Четка Flex Кабел За Canon 18-55мм 18-55 mm EF-S Е Првата Генерација Свеж Со попуст
10pcs/многу Камера Поправка Делови За Canon 450D 500D 550D 600D 1000D Shutter Завеса Shutter Ножеви Свеж Со попуст
10pcs/многу Камера Поправка Делови За Canon 450D 500D 550D 600D 1000D Shutter Завеса Shutter Ножеви

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 349.00 388.32
НОВИ LCD Екранот За SONY Cyber-Shot DSC-TX200 DSC-TX300 DSC-TX30 TX200 TX300 TX30 Дигитална Камера Со Светлото и со Допир Свеж Со попуст
НОВИ LCD Екранот За SONY Cyber-Shot DSC-TX200 DSC-TX300 DSC-TX30 TX200 TX300 TX30 Дигитална Камера Со Светлото и со Допир

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

DEN 1680.00 1866.24
LCD Екран за Олимп U780 U790 U795 U850 E-410 E-510 E3 U770 U830 E410 E510 Дигитална Камера со Осветлување Свеж
LCD Екран за Олимп U780 U790 U795 U850 E-410 E-510 E3 U770 U830 E410 E510 Дигитална Камера со Осветлување

LCD Екран за Олимп U780 U790 U795 U850 E410 E510 E3 U770 U830 E410 E510 Дигитална Камера со ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да збо

DEN 618.72
2 ПАРЧИЊА Нов Објектив Отворот Shutter FPC Flex Кабел Лента за Поправка За Tamron 18-200 28-300 3.5-6.3 ( Канон Поврзете ) Дигитална Свеж Со попуст
НОВИ Капакот на Батеријата Вратата За NIKON D40 D40X D60 D3000 D5000 Дигитална Камера Поправка Дел Свеж Со попуст
НОВИ Капакот на Батеријата Вратата За NIKON D40 D40X D60 D3000 D5000 Дигитална Камера Поправка Дел

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

DEN 76.00 84.96