Мобилен телефон батеријата OUKITEL K6000 плус батеријата 6080mAh Оригинална батерија Висока capacit Мобилни Додатоци OUKITEL телефон батеријата

Мобилен телефон батеријата OUKITEL K6000 плус батеријата 6080mAh Оригинална батерија Висока capacit Мобилни Додатоци OUKITEL

DEN 899.52

Свеж

Во магацинот

Ако преферирате други плаќаат начини, ве молиме контактирајте со нас. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ви благодариме на соработката! Ви посакувам среќен шопинг! Купување белешки : оваа продавница продава сите производи се производителите на специјалните продажби, ние сме обединети обичните курир пакет пристигнување време треба 45 дена логистика време на испорака не логистика покаже треба да купат клиенти треба да бидат трпеливи и да чекаат за да се земе default над договор со нетрпение очекуваме да работиме со вас за долго време! (Со батерија производи можат само да изразат испорака Примени 45 дена)
Нашиот мобилен телефон додатоци за поддршка на глобалните потрошувачи на големо, заинтересирани страни контакт Whatsapp +86
Потсетување : Бидејќи постојат многу производи на истиот модел на пазарот, но верзии се различни, различни верзии не може да се користи. Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!. Превозот И Плаќање : 1. Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција.Купи повеќе делови. Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . Производителот не ја врати стоката. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање Ако сакате другите мобилен телефон додатоци, ве молиме да ги доставите на мобилен телефон марка, мобилен телефон модел, слики, ние може да ви помогне да најдете, јас сум среќен да ви послужи Сликите во вид :
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел . Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 работни дена по извршената уплата . При купувањето, ве молиме проверете со вашиот мобилен телефон внимателно да, тоа е истиот?.Добредојдовте на нашиот магазин Топло прашува : бидејќи на електронски тип на производ има стотици илјади сорти, ние испратите дел на производот, корисниците треба да го други производи може да се погледне за нашата служба за корисници, или да испратите информации за нас. Почитувани пријатели, ве молиме проверете јасно. Ако сте купиле погрешна верзија, можете да't врати Бидејќи додатоци и специјални производи, сите наши додатоци имаат слики, ако постои било каков сомнеж, може да се консултираат на shopkeeper. Нашата продавница има право да не рефундирање на куповната на погрешен производ поради лична грешка.

Квалитетот сертификација: RoHS,CE,WEEE,ДСП,УЛ
Оригинал или Не: оригиналниот
Компатибилен Бренд: Други
Бренд Име: Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh): Над 5000mAh
Број На Модел На: K6000 Плус
Име: UVR
мобилен телефон батеријата: Висок capacit
Долго Време Во Мирување: Тест нормална пред пратката
Оригинална Батерија: мобилна галантерија

Додатоци на производи

НОВА мода! 4G LTE мобилните сигнал бустер 800mhz висока добивка 4g сигнал repeater засилувач комплет со LCD + 350 метри покриеност Свеж Со попуст
За Леново P2C72 P2A42 Плоча Flex Кабел Висок Квалитет на Нови P2 Главниот FPC Бесплатен Превозот Со Следење на Број Свеж
Оригиналниот 2000mAh BT78S Rechargable ZOPO Батеријата за ZOPO C2 / ZP980 Smart Свеж
Оригиналниот 2000mAh BT78S Rechargable ZOPO Батеријата за ZOPO C2 / ZP980 Smart

Ве молиме имајте во предвид : По добивањето на новата батерија, ве молиме не брзаат да ја дополните Прво

DEN 205.44
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот

ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон ре

DEN 324.00 341.76
За highscreen Zera F Батеријата 1600mAh Акумулаторот (46*62mm) Свеж
За highscreen Zera F Батеријата 1600mAh Акумулаторот (46*62mm)

Батериите се достапни за следниве мобилни модели : За iphone 6 плус 5.5; За iphone 6 4.7 инчен; За iphone 5 / 5s / 5c; За iphone 4

DEN 216.96
Нова Сила На Off Копчето за Јачина на Страна Копче Flex Лента За Xiaomi Redmi 3 3S 4 про 4X 4А-Забелешка 2 Note3 Забелешка 4 Свеж Со попуст
Оригинални Резервни Blackview BV5000 Батеријата За Blackview BV5000 Паметен Мобилен Телефон + +Следење на Број+ Во Парк Свеж
DOOGEE T5 Замена на Батеријата BAT16464500 4500mAh Голем Капацитет Li-ion Резервната Батерија За DOOGEE T5 Лајт Паметен Телефон Свеж
LCD Дисплеј За Allview P8 енергија мини Екран на Допир LCD Дисплеј стакло digitizer Собранието замена бесплатен превозот Свеж Со попуст
LCD Дисплеј За Allview P8 енергија мини Екран на Допир LCD Дисплеј стакло digitizer Собранието замена бесплатен превозот

LCD Дисплеј За Allview P8 енергија мини Екран на Допир LCD Дисплеј стакло digitizer Собранието замена бесплатен пре

DEN 1140.00 1200.00
Umi Дијамант Батеријата 2650mAh Batterie Bateria Акумулаторот AKKU Висок Квалитет Свеж
Umi Дијамант Батеријата 2650mAh Batterie Bateria Акумулаторот AKKU Висок Квалитет

Батериите се достапни за следниве мобилни модели : За iphone 6 плус 5.5; За iphone 6 4.7 инчен; За iphone 5 / 5s / 5c; За iphone 4

DEN 331.20
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Свеж Со попуст
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2.ние прифаќаме : Визакартичка B) прегова

DEN 357.00 383.52
Мобилен телефон батеријата DOOGEE МИКС батеријата 3380mAh Долго време во мирување Висока capacit 5.5 инчен Helio P25 DOOGEE Свеж
Blackview R6 Батеријата 3000mAh Оригинални Нови Замена додаток акумулатори За Blackview R6 Мобилен Телефон Свеж
Blackview R6 Батеријата 3000mAh Оригинални Нови Замена додаток акумулатори За Blackview R6 Мобилен Телефон

Blackview R6 Батеријата 3000 m Ah 100% Оригинални Нови Замена додаток акумулатори За Blackview R6 Мобилен Телефон + Беспл

DEN 456.96