Солидна 925 Фунта Сребрена Жица Заштитник Guard Кабелот Старател Наоди ,1 парче

Солидна 925 Фунта Сребрена Жица Заштитник Guard Кабелот Старател Наоди ,1 парче

17 %

DEN 10.00

DEN 12.00

Свеж

Во магацинот


925 фунта сребрена жица заштитници.
Две големини за вашиот избор.
Сите фотографии се направени во природни дифузен дневната светлина, без било додаток на било кој вид. Боите не се разликуваат за различни монитори; ве молиме имајте го ова на ум, кога ја прегледувате производи во нашата продавница. Во меѓувреме, сите слики се зголемува за да се покаже детали, ве молиме погледнете во описот за спецификација на секој објект. Ви благодариме!
Ние гарантираме вистинитоста и чистотата на сите сребро наоди се продаваат во нашата продавница и авторитетен сертификат е достапна на вашите барања.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе сребрен накит наоди!
Авторитетен сертификат на предмети од скапоцени метали (Сребро. Ag)
Ние имаме сребро jewelries и наоди тестирани од страна на авторитетни трети лица центар за тестирање за да се гарантира сребро чистотата на нашата секој сребрени предмети стигнат до или над меѓународниот стандард на 92.5%.
Ние гарантираме сите наши сребро производи се направени од вистински солидна 925 фунта сребро , НЕ сребро обложено со текот на евтини метал!
Целосна наплата за било кој квалитет на проблемот предмети!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Олово време
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 0-3 дневна од нашите големи залихи по исплата потврди. За привремено надвор од акциите предмети и голема количина на нарачки,ние може да се земе 7-15days да се репродуцира. Ние ќе ве контактираме со детали.
Ние може да се прошири на пратката од страна на неколку дена поради државни празници во Кина.
Превозот метод
Ние ќе го избере најмногу ефикасно превозот курир да брод вашата нарачка според вашиот избор на "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" или "Товарни Плаќа".
Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот преку пост воздух mail, но ние може да го користат брз експрес да брод вашата висока вредност или високо-тежина пакет.
Кога ќе цел пост бесплатен превозот и да ги изразат бесплатен превозот производи во исто време, на исто место, ние ќе брод на сите купувањето со изразат заедно.
Кога сте платиле за изразат испорака, ние нема да ги користите бавна пост превозот.
Се проценува доставување на време и да се следат веб-сајт
Важно известување
Ве молиме совети декларираната стока име и вредност за лесно сопствени грешки ако сакате;
Ве молиме, напишете ДДВ број ако е потребно;
Ве молиме контактирајте со нас ако не најде следење на информации се надмине 10days по испраќањето.

СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
Ние прифаќаме се врати, ако не се задоволни со купувањето под услов стоката под исти добра состојба како испративме. Враќање товар на купувачот одговорност. Ние силно препорачуваме да користите регистриран пост воздух mail за да се вратите на пакетот за лесна за следење и обезбеди испорака.
Целосна наплата ќе бидат објавени штом ќе се врати пакет.

Тип На Објект: накит наоди
Бренд Име: justneo
Материјал: Метал
Накит Наоди Тип: Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар: 0.4cm
Објектот Должина: 0.45cm
Метали Тип: Сребро.
Објектот Тежина: 0.15g
Објектот Ширина: 0.4cm
Објектот Висина: 0.45cm
Производ Карактеристики: солидна 925 sterling silver
Број На Модел На: жица заштитник
is_customized: Yes

Додатоци на производи

BFQ Топла Продажба Модни Убава Жолта Боја Исламската Накит Муслимански Rosary Tespih Молитва Монистра 33 РЕ-MR004 Свеж Со попуст
BFQ Топла Продажба Модни Убава Жолта Боја Исламската Накит Муслимански Rosary Tespih Молитва Монистра 33 РЕ-MR004

ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, в

DEN 301.00 401.76
слајд шарм Бесплатен превозот Писмо Хривнија Шарм InitialWhite Кристал М Dangle Азбука Европската Мушка одговара Пандора хривнија Свеж Со попуст
100pcs/број 6*8.5 мм l Pendant Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Ѓердан Додатоци Diy Накит Наоди DIY F2046 Свеж Со попуст
100pcs/број 6*8.5 мм l Pendant Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Ѓердан Додатоци Diy Накит Наоди DIY F2046

100pcs / број 6*8.5 мм l Pendant Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Ѓердан Додатоци Diy Накит Наоди DIY F2046Имеpendant ко

DEN 160.00 168.96
100Pcs/многу 6mm Акрилик Писмо Монистра за ewelry Одлуки DIY Додатоци Spacer Монистра Свеж Со попуст
100Pcs/многу 6mm Акрилик Писмо Монистра за ewelry Одлуки DIY Додатоци Spacer Монистра

Опис На Производот200 Pcs / многу 6mm Акрилик 26 Писмо монистра Серија 15style Факултативна DIY Накит Одлуки Додат

DEN 45.00 52.80
Топла Продажба 2 парчиња 30x40mm рачно изработени Фото Стакло Cabochons (Бела Црна Мачка Серија) Свеж
Топла Продажба 2 парчиња 30x40mm рачно изработени Фото Стакло Cabochons (Бела Црна Мачка Серија)

Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел кол

DEN 42.24
100 Мешана Боја 22X8mm Овална Дрво Монистра~Дрвени Свеж Со попуст
100 Мешана Боја 22X8mm Овална Дрво Монистра~Дрвени

100 Мешана Боја 22 X8mm Овална Дрво Монистра~ДрвениВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел Бр wb0

DEN 168.00 191.52
300PCs Кафе Мрачно Круг Дрво Монистра 10мм(3/8) 11.11 Божиќ, Нова Година Бронза Дрвени Монистра За Накит Одлуки DIY Додатоци Свеж Со попуст
5pcs 18x25mm Внатрешна Големина 5 Бои Позлатен Цвеќиња Стил Камео Cabochon База Поставување Шарм Pendant ѓердан наоди Свеж Со попуст
18mm бела Природни Школка Лабава Монистра за накит одлуки DIY 100pcs TRS0047 Свеж
18mm бела Природни Школка Лабава Монистра за накит одлуки DIY 100pcs TRS0047

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаApprox18 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја Мешана

DEN 258.72
Јапонија црвениот плоштад нето ацетат осум двострано DIY ретро накит додатоци pendant обетки обетки материјали Свеж Со попуст
Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви Свеж Со попуст
Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

торба трговија на Големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост ОревиНаправени од високо квалитетн

DEN 30.00 44.64
10meters/многу 2mm Дијаметар Вистински Круг Крава Кожа Кабелот Накит Кабелот DIY Додатоци Свеж Со попуст
10meters/многу 2mm Дијаметар Вистински Круг Крава Кожа Кабелот Накит Кабелот DIY Додатоци

10meters / многу 2mm Дијаметар Вистински Круг Крава Кожа Кабелот Накит Кабелот DIY Додатоци Оваа кожа е одлична

DEN 80.00 106.56
Бесплатен Превозот 10ММ Мешани Бои Акрилик Чудо Монистра,трговија на Големо Накит Spacer Монистра Одговара за DIY Ѓердан Хривнија Свеж Со попуст