1Pcs Пурпурна се Зголеми Флорални Applique Везови Декорирани DIY Чипка Јака Ткаенина за Шиење Applique Материјали Деколте

1Pcs Пурпурна се Зголеми Флорални Applique Везови Декорирани DIY Чипка Јака Ткаенина за Шиење Applique Материјали Деколте

DEN 151.20

Свеж

Во магацинот


Големина на : 40*57cm
Боја : Виолетова

Тип На Производ: Чипка
Функција: вода растворливи
Декорација: Чипка
Ширина: 40cm
is_customized: Yes
Ткаенина Тип: organza
Техника: Извезена
Бренд Име: ipatches
Број На Модел На: CL002-Виолетова
Материјал: 100% Полиестер
Големина: 40*57cm

Додатоци на производи

25*25мм цвеќиња додатоци висок квалитет на 5 парчиња,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,5Y49919 Свеж
scrawl везови француска чипка Африкански tulle ткаенина со 2 песни sequins Свеж Со попуст
scrawl везови француска чипка Африкански tulle ткаенина со 2 песни sequins

Должина : 5 метриШирина : 51 52 инчи ( околу 130 cm )Карактеристики : Топ Класа МатеријалСе користи за : Големи П

DEN 4325.00 5088.00
7/8 Бесплатен превозот булдог бостон куче печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст
(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Злато работ лента сатен панделки висок квалитет подарок пакување панделки На Свеж Со попуст
(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Злато работ лента сатен панделки висок квалитет подарок пакување панделки На

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, с

DEN 73.00 81.12
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin БОСНА Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin БОСНА

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

DEN 95.52
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY Свеж Со попуст
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

DEN 154.00 207.36
Луксузна Француски Laces Везови Африкански Sequin Чипка Ткаенина Сина Сребро Црвено Бели Guipure Чипка Ткаенина За Нигерија Свеж Со попуст
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот Свеж Со попуст
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22

DEN 576.00 720.00
7/8 Бесплатен превозот cupcake крофна печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ Свеж Со попуст
7/8 Бесплатен превозот cupcake крофна печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

DEN 559.00 859.20
Нова Топла Продажба 100 Поставите Големината 20 T8 Бела KAM Пластична Смола Притиснете Студ Snap сврзувачки елементи Poppers Свеж Со попуст
100pcs 85*17MM Ласерски Сребро Мачка Опашка Paillettes Sequin sickle форми за шиење Sequins за Свадба Занает декорација Бесплатен Свеж Со попуст
100pcs 85*17MM Ласерски Сребро Мачка Опашка Paillettes Sequin sickle форми за шиење Sequins за Свадба Занает декорација Бесплатен

100pcs 85*17 MM Ласерски Сребро Мачка Опашка Paillettes Sequin sickle форми за шиење Sequins за Свадба Занает декорација Бесп

DEN 205.00 216.00
Мешани Дизајни се Шие На Копчиња Star Мечка Buttefly да се Шие На Монистра Две Дупки Детска Облека DIY Партија Занает Додатоци Свеж Со попуст
Комбинација Печатени Памучна Ткаенина Темно Сини Точки Дизајни Пред-намалување на Маснотиите Квартал Шиење Ткиво за Почетник Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! Црна Teardrop Кристално стакло flatback да се шие на rhinestones, сребро ноктот ,diy/прибор за облека Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! Црна Teardrop Кристално стакло flatback да се шие на rhinestones, сребро ноктот ,diy/прибор за облека

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 104.00 157.92