RJ 20Pcs/Многу Модни Филмот ТИТАНИК Ѓердан Срцето На Морето Ѓердани Со Сина & Црвениот Кристал Синџир За Најдобри Gril Жените Подарок

RJ 20Pcs/Многу Модни Филмот ТИТАНИК Ѓердан Срцето На Морето Ѓердани Со Сина & Црвениот Кристал Синџир За Најдобри Gril Жените

18 %

DEN 1400.00

DEN 1706.88

Свеж

Во магацинот

Транспорт време е за 3-7 работни дена.Вашиот може да ни се јавите со оставање порака на Ali Express, Trade Manager или пратете ни е-Маил.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.RJ 20 Pcs/Многу Модни Филмот ТИТАНИК Ѓердан Срцето На Морето Ѓердани Со Сина & Црвениот Кристал Синџир За Најдобри Gril Жените Подарок
Материјал : цинк легура
големина : 3. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки.(Далечна земја барање US $ 200. Ви благодариме !
* Ако цената на цел надминува US $ 150,ние ќе ви обезбедиме со DHL, Fed Ex ,или слободни Aramex Услуга . во цел за замена или поправка , ако замена не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.Ако сте задоволни со нашата објект и услуги ,ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас и да ви даде повеќе попуст за вашата следна цел.Во тој случај ,ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.Се проценува дека испорака брзина за вашиот референца е под .Ако сте го добиле на дефект објектот ,ве Молиме контактирајте со нас.Ако од која било причина, не сте satisfiledwith вашата нарачка ,ве молиме контактирајте со нас веднаш. Како да се задржи следење со мојот парцела? Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.) За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Производите може да се прилагоди.394 во)
тежина : 23g
Пакување : OPP вреќа пакување независно Брзо Експрес : Цел>150$ DHL/ФЕДЕКС/UPS/ЕМС.(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно!Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас. Дали постојат какви било царински давачки? Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки.5*4 см (1 cm = 0.Ние може да ви одговори во рок од 24 часа за работни дена,во рамките на 36hours за викенд. Дали постои било каков проблем во врска со големина? Ве молиме строго според нашите мерења на методот на купување. Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации. Ние брод на целиот пакет рок од 48 часа по плаќањето ,ние нудиме сите видови на превозот метод .Ние accpect се враќа и размена во рок од 7 дена по приемот,ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе,ние ќе обработиме вашето враќање барање по добиени вратени производи. Ви благодариме за вашиот избор RJ-RONG НАКИТ ,ние нудиме на 7 дена се врати услуга :
1 .

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Бренд Име: rongji накит
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Број На Модел На: N74-1-2
Обликотшема: Срцето
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Pendant Големина: 3.5*4cm(1 cm = 0.394 во)
Пол: Унисекс
Функција: Декорација
Синџир должина: 50cm(1 cm = 0.394 во)
Тежина: 23g
Друга Услуга: Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш !
За кориснички: Ние поддршка обичај,MOQ е 200pcs.
Бесплатен превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е следење informationis.
Проценето Време На Испорака: 25-60days
Препорачуваме еден: Ако мислите дека на транспорт време е премногу долго,
Препорачуваме два: препорачливо е да изберете и други логистички методи.
За Dropshipping Логистички Методи 1: Yanwen Економски Воздух Mail AliExpress
За Dropshipping Логистички Методи 2: Стандард На Превозот AliExpress

Додатоци на производи

Моден WRB89 Жените Сребро Кристал Синџирите за Накит Уникатен Флеш Сјајна Кристал Градник Синџирите за Накит 3 Бои Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant

Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан PendantПрозрачна бел песок моде

DEN 76.00 95.04
Новиот Бренд 925 фунта-сребро-накит Тркалезна форма pendant Ѓердан Жените се Пополни кристал Свадба Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит Свеж Со попуст
Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит

5 Ѕ 99 11 49.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни email пред да замине негативни или неутрални или постигне 1

DEN 72.00 90.72
Beier 316L не ' Рѓосувачки Челик Нордиска один Викинзите Амајлија PENDANT Ѓердан Soilder со Нож и Секира амајлија мода накит Свеж Со попуст
11.11 Се Занимава Xuping Накит Ѓердан Pendant Животинско Дизајн Нови Пристигнување Шарм, Стил На Жените Ноќта На Вештерките Свеж Со попуст
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан Свеж
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!W TC107

DEN 2064.00
Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant Bijoux Додатоци За Жени Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на Свеж Со попуст
Bonsny Девојка Со Чанта Долга Коса Француски Кукла Ѓердан Фустан Рачно Изработени Pendant 2018 Вести Легура Жените Цвет Мода Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Трендовски Акрилик Геометриски Лигавче Ѓердан kpop Краток Синџир Жените Изјава Ѓердан Ретро Додатоци Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Трендовски Акрилик Геометриски Лигавче Ѓердан kpop Краток Синџир Жените Изјава Ѓердан Ретро Додатоци

Производ Стил : БАКНИ МЕ Трендовски Акрилик Геометриски Лигавче Ѓердан kpop Краток Синџир Жените Изјава Ѓ

DEN 289.00 321.12
5pcs тиква Вертикална Лента стакло меур лубеницата Стакло Глобуси со дупка Стакло занает Топката Шишенцето Pendant DIY Orb 4mm Свеж Со попуст
Етничките Ѓердан Керамичка Црвено Монистра Дрво Гроздобер Шарм Приврзоци Ѓердани За Жените Накит Ѓердан Плетенка Јаже Синџири Свеж Со попуст
Едноставен Стил Керамички Бесконечност Pendant Ѓердани Со e 42CM Синџир За Жените во Црно Бела Innocuous Керамички Ѓердан Накит Свеж Со попуст