Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20D Најлон Силикони CloudUp 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење Патување

Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20D Најлон Силикони CloudUp 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење

25 %

DEN 5755.00

DEN 7673.28

Свеж

Во магацинот


Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20 D Најлон Силикони Cloud Up 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење Патување
Надградба информации :
1. Промена шатор структура на две Y форма, така што шаторот може да биде само стои;
2. Додадете екстра воздухот се пропустливи блиску до дното на шаторот, подобрување на воздухот се пропустливи една системот
3. Додадете неколку екстра правец на јаже конектор, шатор може да издржи во многу посилен ветер

Сезоната: Четири сезона Шатор
Бренд Име: Naturehike
Ткаенини: Најлон
Тип: 1 - 2 Лице Шатор
Број На Модел На: Облак До 2 Upgranded Верзија Само Стои
Пол Материјал: Алуминиум
Структура: Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс: >3000 mm
is_customized: Yes
Слоеви: Двојно
Област: 270*150*110cm
Зграда Тип: Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс: >3000 mm
Стил: Отворено
Капацитет: Две
Naturehike Модел: NH15T002-Т
летаат материјал: 20d најлон
Внатрешниот Материјал: 210T Полиестер+Б3 мрежа
Капацитет: 2 лице
боја: Сиво Зелена
Повод: Пешачење,Кампување,Патување
Модел: CloudUP 2 Обновено

Додатоци на производи

10PCS/многу Токи За Чадор Paracord Нараквици Црна Страна Ослободување Токи Свеж Со попуст
10PCS/многу Токи За Чадор Paracord Нараквици Црна Страна Ослободување Токи

10 PCS / многу Токи За Чадор Paracord Нараквици Црна Страна Ослободување Токи100% Сосема нов и висок квалитет на

DEN 41.00 59.04
За Лето На Отворено Врвот На Големо Midge Комарец Инсекти Шапка Грешка Мрежа Главата Нето Лице Заштитник Туристички Кампување Свеж Со попуст
Отворено Нерѓосувачки Челик Тока Копчињата Поставени Џеб Суспензија Клип Кампување Опрема Опстанок Комплет Шапка EDC Отворено Свеж Со попуст
Титаниум Алуминиумски TC4 Нож Монистра Нож Lanyard Paracord Јаже Нож Падне EDC Мулти Алатки Отворено Кампување Нож EDC Gadgets Свеж Со попуст
Кит Чист Титаниум Преносни Лесни Свитлива Лажица Кампување Прибор за јадење со Лажица Садови за на Отворено Пешачење Патување Свеж Со попуст
Rover Камила Титаниум EDC Копче Синџир Чиста Копче Прстен Сплит Прстен 5 Компјутери/многу Камен миење третман Свеж Со попуст
Rover Камила Титаниум EDC Копче Синџир Чиста Копче Прстен Сплит Прстен 5 Компјутери/многу Камен миење третман

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 403.00 485.76
AONIJIE Свитлива Силикони Вода Торба Литургија Патување Спорт Подигаат Пешачење Одење, Трчање Крос-Кантри Трчање на Вода Литургија Свеж Со попуст
APG Шпорет на Гас Пожари и Опремени Со Оган Стартер Преносни Свитлива Гасни Горилници Свеж Со попуст
APG Шпорет на Гас Пожари и Опремени Со Оган Стартер Преносни Свитлива Гасни Горилници

APG отворено кампување гас печки и Опремени со оган стартер гасни горилнициКампување гас печки ' преднос

DEN 871.00 1382.40
Русија продавачот!Лов Воена Маскирна Нето Woodland Војска Кавер-5*4m пребивање Кампување Сонцето ShelterTent Сенка сонцето засолниште Свеж Со попуст