АКО МЕ Нов Гроздобер Крило Кожа Хривнија За Мажи Жена Мода Црна Боја Повеќе Плетенка Нараквици Накит за Подарок трговија на Големо

АКО МЕ Нов Гроздобер Крило Кожа Хривнија За Мажи Жена Мода Црна Боја Повеќе Плетенка Нараквици Накит за Подарок трговија на

34 %

DEN 84.00

DEN 128.16

Свеж

Во магацинот


Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Имајте на ум : Тоа е купувачот е задолжен да плати на враќање превозот цена.)
Референца : Сите Прилагодени од Официјалните Ali Express Логистичка Индекс
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за предмети да се вратат.
Чекор 3.
Капка Брод : Да, повеќе од 6 години капка брод exprience на Aliexpress. Пребарувате стоки во нашата продавница. Времето, Несреќа, Штрајк Движење и така натаму. Потоа магацин вработените можат да се подготват вашиот пакет порано и испраќање на време. Плати цел со соодветни плаќање начин. Тоа е купувачот е задолжен да плати данок ако се случува.
Ве молиме не го споредуваат со други низок квалитет.
Чекор 5. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
5) Накит одржување - ве Молиме прочитајте накит за нега на сликата подолу внимателно.
За Плаќање
Нашата продавница прифати варира на плаќање начин на интернет. Можете да испратите порака во ред страница за да известува ПРЕД ИСПЛАТА. Некои далечни Земја може да чини многу повеќе.
Чекор 4. Одберете заинтересирани стоки и потоа додадете во Количката. Кликнете Продолжи За Шопинг. Кликнете на КУПИ СЕГА и да изберете соодветна испорака метод.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Приказ на шопинг Количка и ги проверите сите ставки квантитет.
Чекор 6.
2) Накит Фото - Сите фотографии се вистинската фотографија демонстрација.
ЦЕНТАР ЗА ПОМОШ
За Производите
1) Квалитет Гарантиран - Сите стоки ќе се проверува најмалку два пати пред пакување и испраќање. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот. Вистински превозот период не е фиксна, како и одложувањето е нормално поради неконтролирано фактори, на пр. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на превозот начин опција да ја изберат.
За Нарачки
За акции - Ali Express систем ќе се намали акции количина по ред се платени,со цел да се осигура дека може да се купи на вашиот заинтересирани предмети и да се избегне стоки распродадени, ве молиме целосно плаќање порано кога ќе се направи нарачка. Ве молиме испратете го на продавачот порака да се направи јасно колку ќе можеме да се прогласи за цел вредност за вашиот изразуваат парцела за да се избегне Царинската данок.
Повратни информации
Вашиот клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
3) Боја Демонстрација - Поради разликата помеѓу секој екран, боја разлики треба да биде постои малку. (Производ, продажба цената не вклучувајќи било данок дел.
За Превозот Методи & Превозот Период
Ние брод на сите парцели преку пост превозот начин или global express. Ви благодариме.
Ако сакате да го направите капка брод услуга со нас, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. ние ќе направиме се најдобро да ги реши вашите проблеми и да се обезбеди најдобра по - продажба на услуги на клиентите.

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: АКО МЕНЕ
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Стил: Повик/Спортски
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Обликотшема: Круг
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
is_customized: Yes
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: BJDY616
Пол: Унисекс
Материјал: кожа
Компатибилност: Никој
Функција: Моден
Должина: Adjustable
Повод: Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
Пол: Децата, Унисекс, Жените
превозот: Цел>10USD,Бесплатен превозот
Пад на превозот: Пад на Превозот прифати
фабрика: Yes
Функција: Висок квалитет
Обликотшема: Се потсмеваат бисер
Пакет: Меур Плик /Картон

Додатоци на производи

HONGHONG Висок Квалитет Циркони Хривнија&алки За жени ги красат алка Свадба Благороднички елегантен стил Невестата Нараквици Свеж Со попуст
Нови Бохемија морето на плажа школки нараквици шарени tassels шарм хривнија Boho шик Pompous Шарм алка Нараквици Свеж
Hapiship 2017 Моден Стил Сребро ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Hapiship Жените Мода 3 Стил ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
FGifter Етничка Сидро Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Нараквици Алки Накит за Жените и Мажите Нова Година Декорација Значки Свеж Со попуст
2018 Нови Злато & Сребрена Боја Кругови Хривнија & Алки за Жена неправилност Отвори Contort Круг Женски Нараквици Свеж Со попуст
2018 Нови Злато & Сребрена Боја Кругови Хривнија & Алки за Жена неправилност Отвори Contort Круг Женски Нараквици

ОПИС : Синџир Должина е 14.5+5 смМатеријал : Легура На Животната СрединаПовод : Партија ,свадба ,улица ,Божиќ

DEN 111.00 162.72
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо

Производство : Најновите 2014 Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на гол

DEN 223.00 248.16
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст