1342065D00 1342065D01 TPS ГАС ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР ЗА SUZUKI GRAND VITARA IGNIS II 2 LIANA 1.3 1.6 јас 2.0 CHEVROLET Tracker

1342065D00 1342065D01 TPS ГАС ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР ЗА SUZUKI GRAND VITARA IGNIS II 2 LIANA 1.3 1.6 јас 2.0 CHEVROLET Tracker

5 %

DEN 417.00

DEN 439.20

Свеж

Во магацинот

0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 4-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 4-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 2-Врата 2.6 L 1590 CC 97 Cu.6 L 1590 CC 97 Cu.6 L 1590 CC 97 Cu. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 2-Врата 2.7 L 2700 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Grand Vitara XL-7 Ограничен Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 4-Врата 1.6 L 1590 CC 97 Cu. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 2-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L 2737 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Grand Vitara XL-7 Туринг Спорт Комунални 4-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L 2700 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Suzuki XL-7 Туринг Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 4-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L 2737 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Grand Vitara XL-7 Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki XL-7 База Спорт Комунални 4-Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Suzuki XL-7 Ограничен Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 2-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 4-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 4-Врата 1.7 L 2737 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Grand Vitara XL-7 Плус Спорт Комунални 4-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 2-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 2-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 4-Врата 2.6 L 1590 CC 97 Cu.7 L 2737 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Suzuki XL-7 Премија Спорт Комунални 4-Врата 2. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 2-Вратата.7 L 2700 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki XL-7 Ограничен Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L 2737 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Suzuki XL-7 ЕКС Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L 2700 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki Vitara JA Спорт Комунални 2-Врата 1. l4 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 2-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Suzuki Vitara JLX Спорт Комунални 4-Вратата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 4-Врата 1.7 L 2700 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki XL-7 Плус Спорт Комунални 4-Врата 2.6 L 1590 CC 97 Cu.6 L 1590 CC 97 Cu.7 L 2700 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Suzuki XL-7 Туринг Спорт Комунални 4-Врата 2.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara JLS Спорт Комунални 2-Врата 1.6 L 1590 CC 97 Cu.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 За Suzuki Vitara ЈС Спорт Комунални 2-Врата 1.0 L 2000 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Suzuki Vitara JX Спорт Комунални 2-Врата 1.7 L 2737 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Suzuki XL-7 ЕКС Спорт Комунални 4-Вратата 2.

Чувствителност: 13420-65D01 91175256
линеарна: 13420-65D01-000
Тип На Сензор: Холцер
Повторливост: 1342065D01000 13420-52D00
Резолуција: 13420-65D00 1342052D00
Hysteresis: 1342065D00000 1342052D00
Бренд Име: ICIFAUTO
Тип: Тип На Прекинувач
Мерен Опсег: 13420-65D00-000

Додатоци на производи

Freeshipping ICM7226 ICM7226BIPL Свеж Со попуст
Freeshipping ICM7226 ICM7226BIPL

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС

DEN 724.00 762.24
Вратило Позиција Сензор За Рено Clio Megane Twingo 8200436025 8200396919 7700101969 23798-00QAC 2379800QAC Свеж Со попуст
Вратило Позиција Сензор За Рено Clio Megane Twingo 8200436025 8200396919 7700101969 23798-00QAC 2379800QAC

6 16 V 1998 / 092016 / 12 1598 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место"Рено" Clio II BB0 / 1 / 2_, CB0 / 1 / 2_ 1.Производите на компанијата се покр

DEN 363.00 403.20
МАПА на Сензор на Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Цела Апсолутна Druck Испраќачот За Chevrolet Монте Карло Пикап S10 16187556 Свеж Со попуст
2.5 Бар МАПАТА Сензор Цела Апсолутна Зголеми Притисокот Испраќачот За РЕНО MEGANE VEL на проектот САТИС ПРАВЕЦ 1.2 1.4 2.0 223658570R Свеж Со попуст
MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА Опел Опел Astra G Zafira 2.0 2.2 DTI 0281002478 24437502 93171527 93171627 0 281 002 Свеж Со попуст
MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА Опел Опел Astra G Zafira 2.0 2.2 DTI 0281002478 24437502 93171527 93171627 0 281 002

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Ст

DEN 1036.00 1151.52
Турбополнач Турбо Брзина Сензор За Dodge Ram2500 Ram3500 Ram4500 Ram5500 68039104AA SSC151 Свеж Со попуст
Турбополнач Турбо Брзина Сензор За Dodge Ram2500 Ram3500 Ram4500 Ram5500 68039104AA SSC151

l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2010 Dodge Ram меморија 2500 SLT Стандард Кабината Камионот 2Врата 6 l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged2011 Ram мемориј

DEN 354.00 393.60
28600-RCL-004 95% Нови Оригинални Пренос 2 / 3 Притисок на Маслото Испраќачот Сензор За Хонда Спогодба Акура RSX TSX 2.0 L 2.4 Свеж
ABS Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Eos Passat Jetta Tiguan Ауди А3 S3 Q3 TT Шкода Седиште WHT003856 WHT003857 WHT003858 Свеж
ABS Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Eos Passat Jetta Tiguan Ауди А3 S3 Q3 TT Шкода Седиште WHT003856 WHT003857 WHT003858

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

DEN 1332.00
Stenzhorn За Ford Фокс 13-14 Линколн судир сензор,CM5T-14B006-АА,CM5T14B006AA Свеж
Stenzhorn За Ford Фокс 13-14 Линколн судир сензор,CM5T-14B006-АА,CM5T14B006AA

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

DEN 959.52
4 БАР МАПАТА Цела Притисок Сензор за Peugeot KIA citroen hyundai 80018383 5WK96841 2045431 5WY2833A употреба CNG мотор Свеж
4 БАР МАПАТА Цела Притисок Сензор за Peugeot KIA citroen hyundai 80018383 5WK96841 2045431 5WY2833A употреба CNG мотор

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сно

DEN 432.00
GORST Автомобил/автомобили делови гас позиција сензор TPS за Nissan Maxima/Infiniti A33 A22-669B00 SAAF000 A22669B00 Свеж Со попуст
GORST Автомобил/автомобили делови гас позиција сензор TPS за Nissan Maxima/Infiniti A33 A22-669B00 SAAF000 A22669B00

Објектот На Име На Гас Позиција Сензор Точка Бр A22669 B00 ОЕМ Бр A22669 B00 SAAF000 A22669 B00 Одговара за ЗА Nissan Maxima / Infinit

DEN 812.00 902.40
2.5 Бар МАПАТА Сензор Цела Апсолутна Турбо Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Сензор 0281002399 038906051B За Ауди ФОЛКСВАГЕН Свеж Со попуст
Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W210 W203 CL203 S203 C209 S210 W463 W163 W220 A6110940048 722684070 Свеж Со попуст
Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W210 W203 CL203 S203 C209 S210 W463 W163 W220 A6110940048 722684070

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 5 де

DEN 541.00 569.76
Висок квалитет TPS сензор оем 22633AA120 22633AA140 22633AA210 Свеж
Висок квалитет TPS сензор оем 22633AA120 22633AA140 22633AA210

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.Кога ќе продавница со нас, вашето задов

DEN 604.32
17106682 TPS ГАС ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР POTENTIOMETER ЗА ОПЕЛ ASTRA VECTRA ASCONA CORSA 17087654 17082984 17112677 817203 817204 Свеж Со попуст
17106682 TPS ГАС ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР POTENTIOMETER ЗА ОПЕЛ ASTRA VECTRA ASCONA CORSA 17087654 17082984 17112677 817203 817204

00 44 60 1389 ОПЕЛ НОВА CC 1.04 55 75 1598 ОПЕЛ ASTRAVAN Мк III (F) 1.98 60 82 1389 ОПЕЛ ASTRA Мк III (F) 1.01 55 75 1598 ОПЕЛ ASTRA Мк III (F) Имот 1.91 44 60

DEN 228.00 239.52
МАПАТА Притисок Сензор За Hyundai Акцент Atos Elantra Coupe Getz Матрица Santa fe Trajet Tucson Kia Cerato Рио Picanto 39300-38110 Свеж Со попуст
МАПАТА Притисок Сензор За Hyundai Акцент Atos Elantra Coupe Getz Матрица Santa fe Trajet Tucson Kia Cerato Рио Picanto 39300-38110

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

DEN 185.00 205.44
DWCX DSC Кочница Притисок Сензор 34521164458 за BMW E46 E60 E61 E64 E85 Z4 316Ci 318Ci 325Ci 318d 328i 330xi 330d М3 520i 530d Свеж Со попуст
DWCX DSC Кочница Притисок Сензор 34521164458 за BMW E46 E60 E61 E64 E85 Z4 316Ci 318Ci 325Ci 318d 328i 330xi 330d М3 520i 530d

Нови DSC Кочница Притисок Сензор 34521164458 Одговара за BMW E46 E60 E61 E64 E85 Z4 Состојба : 100% нови Боја : Како се Покаже

DEN 1280.00 1391.52
МАПАТА Притисок SensorFor Chevrolet Daewoo Lacetti Lanos Leganza Nubiba Optra Rezzo Tacuma 1.4 1.6 1.8 2.0 96276354 25184080 Свеж Со попуст
МАПАТА Притисок SensorFor Chevrolet Daewoo Lacetti Lanos Leganza Nubiba Optra Rezzo Tacuma 1.4 1.6 1.8 2.0 96276354 25184080

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

DEN 342.00 427.20
Вратило Позиција Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA F CALIBRA НА ОМЕГА Б VECTRA Б Holden 1.8 2.0 90458252 1238915 5WK90551Z Свеж
Вратило Позиција Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA F CALIBRA НА ОМЕГА Б VECTRA Б Holden 1.8 2.0 90458252 1238915 5WK90551Z

0 јас 1997 2000 1998 кзм 100kw 136ps"Опел"Astra F 56_, 57_ 2.0 јас 16 V 1990 / 061997 / 07 1998 кзм, 100 KW, 136 КСCalibra 2.0 јас 16 V 1995 / 102000 / 09 1998 кзм,

DEN 475.20
Висок Квалитет на Автоматско Пригушување Позиција Сензор оем 13420-52G00 1342052G00 ЗА SUZUKI BALENO НОСАТ JIMNY БРЗА ВАГОН Свеж
MD614734, MD614772 TPS Гас Позиција Сензор За Мицубиши Eclipse Мираж Carisma Colt Delica Galant Lancer Pajero Простор Свеж Со попуст
MD614734, MD614772 TPS Гас Позиција Сензор За Мицубиши Eclipse Мираж Carisma Colt Delica Galant Lancer Pajero Простор

6 (DA1 A) 1597cc 76kw Салон 20002006 CARISMA Салон (DA_) 1.6 (DA1 A) 1597cc 70kw Салон 19982006 CARISMA Салон (DA_) 1.6 (DA1 A) 1597cc 70kw Hatchback 19982006 CARISMA (DA

DEN 218.00 248.16
оригинални нов сет на 4 висок квалитет TPMS Гуми Сензори за Притисок TPMS 42607-0C050 426070C050 за Тојота Sequoia Тундра Свеж
оригинални нов сет на 4 висок квалитет TPMS Гуми Сензори за Притисок TPMS 42607-0C050 426070C050 за Тојота Sequoia Тундра

Гаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да г

DEN 2855.52
Бесплатен Превозот! НОВИ Вистински Кислород Сензор NTK610-W2-5640 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Chevrolet Captiva Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! НОВИ Вистински Кислород Сензор NTK610-W2-5640 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Chevrolet Captiva

Бесплатен Превозот! НОВИ Вистински Кислород Сензор NTK610W25640 Воздух Гориво Сооднос Сензор За Chevrolet CaptivaПро

DEN 1541.00 1771.20
LARBLL Нов Автоматски Менувач Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Mk4 G68 Jetta Голф Буба 2000-2006 01M927321B 01M927321 Свеж Со попуст
LARBLL Нов Автоматски Менувач Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Mk4 G68 Jetta Голф Буба 2000-2006 01M927321B 01M927321

Состојба : НоваДел број : 01 M 927 321 BFitment : За Фолксваген Буба 20002004За V olkswagen Голф 20002006За "Фолксваген" Jetta 20002005О

DEN 541.00 575.52
Stenzhorn Вистински За Ford Сензор EGR 1999-2003 F250 F350 F450 5.4 L 6.8 L F77Z9J460AB DPFE15 Свеж
Stenzhorn Вистински За Ford Сензор EGR 1999-2003 F250 F350 F450 5.4 L 6.8 L F77Z9J460AB DPFE15

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверет

DEN 959.52
0281002438 Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA G VECTRA Б ZAFIRA 2.0 2.2 DTI 16V 24420761 0851365 Свеж Со попуст
0281002438 Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA G VECTRA Б ZAFIRA 2.0 2.2 DTI 16V 24420761 0851365

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 24420761, 851365, 7472

DEN 423.00 480.48