Woodworker Заклучување Митра Рутер Малку 45 Степен Ширина 1-3/8 Дрво Вежба Малку 1/4 Месо Тело Tenon Машина Дограма Мелење Секачи

Woodworker Заклучување Митра Рутер Малку 45 Степен Ширина 1-3/8 Дрво Вежба Малку 1/4 Месо Тело Tenon Машина Дограма Мелење Секачи

14 %

DEN 206.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Опис
100% сосема нов и висок квалитет.
Користење на упатството фиока на одлуки или на други машини.
Индустриски Квалитет Рутер Малку
C3 Микро-жито Волфрам Карбид Машина
Цврст Челик, Прекалени Тела со Не-враќа Дизајн
Build-up & Топлина Отпорни Слој
Топлината отпорни слој го спречува start-up на пилевина, смола, и на теренот.
Индустриски одделение микро зрна карбид сечилото
Целосно затворен & подмачкано
Голема кука & стриже агли овозможуваат секачи за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни.
Спецификации :
Димензии : (прибл.)
Ширина : 1-3/8"
Месо тело : 1/4"
Вкупна должина : 2"
Цврст Челик, Прекалени Тело
Не-враќа Дизајн
Нема мало пакет
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакување листа :
1x Рутер Малку

Материјал: Карбид
Тип: Т-Слот За Мелење Секачи
Број На Модел На: дрво машина
Дијаметар: 1/4 инчи месо тело Рутер Малку
Вкупна Должина: 2'
степен: R0.1
Обложување: заклучување на митра рутер малку
мелење машина Ширина: прибл. 1-3/8'
Стил: Карбид Падна дограма машина
Ширина: 1-3/8'

Додатоци на производи

10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
3/8 Т-слот Рутер Малку 1/4 месо тело Slotting & Rabbeting Рутер Малку Дрво Машина Алатка Свеж Со попуст
3/8 Т-слот Рутер Малку 1/4 месо тело Slotting & Rabbeting Рутер Малку Дрво Машина Алатка

BI0002553Спецификација : Бренд новиМатеријал : тешко легураБоја : како на сликата покажуваДолжина : околу 2"(53

DEN 122.00 203.52
1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-14 Свеж
1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-14

1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER2514Стегање сила, висока точно

DEN 335.52
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката Свеж
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови Свеж
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 767.04
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво Свеж Со попуст
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 304.00 441.12
CNBTR 2 парчиња Knurling Алатка Сребро Единствен Исправен Тркала Линеарна Knurl Алатка 1mm Теренот Свеж Со попуст
CNBTR 2 парчиња Knurling Алатка Сребро Единствен Исправен Тркала Линеарна Knurl Алатка 1mm Теренот

тркала,челик,knurling алатка,knurling тркала,воланот алатка,1 mm челик,линеарна тркала,теренот тркала,едно тркал

DEN 216.00 296.64
4 Парчиња Мелење Машина Карбид Крајот Мелница CNC Алатки ХСС Дијаметар 6/8/10/12mm 4 Ножеви Flute Директно месо тело Алатки Свеж Со попуст
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки Свеж Со попуст
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки

BI0003037Спецификација : Бренд новиНосителот Материјал : нерѓосувачки челикМодел : BAP 300 R C1010120Вкупна должина

DEN 407.00 812.64