Minmin Гроздобер Црна Кристал Капка Обетки за Жените Кристал Вазна Долго Dangle Обетки Модата Партија Додатоци MEH1034

Minmin Гроздобер Црна Кристал Капка Обетки за Жените Кристал Вазна Долго Dangle Обетки Модата Партија Додатоци MEH1034

25 %

DEN 265.00

DEN 353.76

Свеж

Во магацинот


Бренд : Minmin
Предмет Тип : Пад Обетки за Жените/Долги Обетки/Жени Обетки/Обетки Кристал
Материјал : Цинк Легура/Кристал/Кристал
Прилики : Забава/Матурска/Годишнината
Подарок за : Мама / Девојка / Сопруга / Пријател
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни
Ако се случува на забава или банкет, овој накит е совршен додаток кои ќе ја подобрат вашата облека. Тој има неверојатен дизајн и ќе одговараат на сите формални или неформални ансамбл.

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Материјал: Кристално
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
is_customized: Yes
Пол: Жените
Број На Модел На: MEH1034
Бренд Име: minmin
Еколошки Стандарди: Противалергиски / Доведе / Никел / Кадмиум Слободни
е-прилагодена: Yes
Обликот: Растенија/Вазна
Други Камен: Кристал
Подарок за: Мајка / Девојка / Сопруга / Пријател
Пакет: Меур плик
боја: црна боја
Occassion: Партија/Топката/Годишнината/Матурска/Прослава/Подарок
Тип: Капка Обетки за Жените/Долги Обетки/Жени Обетки/Обетки Кристал
превозот: Бесплатен превозот

Додатоци на производи

SINLEERY Мода Розова/Зелена/Бела Кубни Циркони Плоштадот Капка Обетки За Жените Мода Накит Божиќ Подароци Es715 Свеж Со попуст
SINLEERY Мода Розова/Зелена/Бела Кубни Циркони Плоштадот Капка Обетки За Жените Мода Накит Божиќ Подароци Es715

Бренд : SINLEERY Предмет Тип : обрачот обетки Earring должина : 25мм Главниот камен : кубни циркони Позлата : злато

DEN 135.00 148.80
Моден Цвет Обрачот Обетки Жените Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Уво Геометрија Накит 3 Големина Дама Подарок Свеж Со попуст
Благодатта Јуни Топла Продажба на рачно изработени Лист Форма Долго Tassel Клип на Обетки Нема Прободен за Жените Партија Моден Свеж Со попуст
Моден Едноставна 925 Сребрен Циркон Мали Обрачот Обетки За Деца Бебе Девојки Дете Жените Популарни Круг Партија Earring Накит Свеж Со попуст
JEXXI Нови Сребрена Боја Уво Клип на Обетки за Жените Кристал Снег Цвет Форма Обетки без Пирсинг за Девојки Свеж Со попуст
JEXXI Нови Сребрена Боја Уво Клип на Обетки за Жените Кристал Снег Цвет Форма Обетки без Пирсинг за Девојки

Материјал : Сребро 925Количини : 1 пара обетки1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од дено

DEN 152.00 234.24
Бохемски Метал Празен Триаголник Долг Конец Tassel Капка Dangle Обетки за Жените Евтини Добар Квалитет Реси Уво Накит EC264 Свеж Со попуст
Нова Европска Мода Меѓусебно се држат копчето капка кука обетки на Snap Копчето Обетки 18MM Накит ZI083 Свеж Со попуст
Нова Европска Мода Меѓусебно се држат копчето капка кука обетки на Snap Копчето Обетки 18MM Накит ZI083

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за в

DEN 95.00 105.60
добар квалитет африкански Недовршени круг накит обетки дрво обетки накит пар нов дизајн личност шупливи најновите Свеж Со попуст
YAN МЕИ Жените 2017 Долго Tassel Цвет Бело Злато Боја ААА CZ Dangle Обетки Луксузни Накит GLE7166Y Свеж Со попуст
YAN МЕИ Жените 2017 Долго Tassel Цвет Бело Злато Боја ААА CZ Dangle Обетки Луксузни Накит GLE7166Y

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

DEN 670.00 943.68
На Геометрија Во Простор Ѕвезда Студ Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Планета Pendientes Brincos Асиметрични Минималистички Обетки Свеж Со попуст
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168 Свеж Со попуст
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168

* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.Внимание, Ве Молам! ние сме меѓунаро

DEN 273.00 287.52
Европа и сад мода накит едноставна круг 9 комплети на женски обетки поставите производители трговија на големо Свеж Со попуст
Моден Геометриски Нерѓосувачки Челик Долги Обетки Жените Сребрена Боја Голема Жените Earing Накит boucle d oreille fantaisie Свеж Со попуст