LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач #CA4585

LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585

17 %

DEN 422.00

DEN 508.80

Свеж

Во магацинот


Автомобил активна антена со вграден засилувач за дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА
Конектор тип : IEC(Машки)
Оперативен Voltagerange : DC12 V±0.5 V
Оперативен Струја : 10±3(м-р)
Фреквентен Опсег : 470~860 MHz
V. S. W. R :
Пакетот вклучува :
1x Мали IEC Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена

GPS тип: Примачот & Антена
Бренд Име: LEEWA
Име На Модел: CA4585

Додатоци на производи

Fodsports мотоцикл gps навигација додатоци лулка носителот со енергија кабел со монтажа заградата Свеж Со попуст
Fodsports мотоцикл gps навигација додатоци лулка носителот со енергија кабел со монтажа заградата

мотоцикл gps додатоци1 buc носителот + 1 pc power кабел + 1 компјутер монтажа braketза 4.3 инчен Fodsports Мотоцикл GPSВид в

DEN 1447.00 2191.68
GPS Tracker TK915 Автомобил Возило GPS Локатор 10000mAh Батеријата Режим 120 Дена Водоотпорен Магнет Подигањето на Алармот Бесплатна Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus gs 2012-2017 итн видео интерфејс со knob глувчето допир контрола LVDS GS450h GS350 Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus gs 2012-2017 итн видео интерфејс со knob глувчето допир контрола LVDS GS450h GS350

3 инчи модел, Android интерфејс може само да се прикаже на левата страна на 2 / 3 дел на екранот, на десниот дел

DEN 25080.00 26400.00
Ublox8030 чип GNSS USB GPS ГЛОНАСС приемникот GPS антената NMEA двоен режим на работа M8N модул Перформанси слични на Bu-353S4 Свеж
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред

2) Кога ќе испратите СМС до тоа,тоа не одговори GPS локација, само LBS локација Кога ќе испратите смс или пов

DEN 2159.00 2399.04
Мини Лични GSM Tracker V13 Smart Вратата, Аларм за Домашна Безбедност за Заштита на Приватноста на LBS GSM Локација Бесплатно Свеж Со попуст
VK-172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10/8/7/Vista/XP/CE Свеж Со попуст
VK-172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10/8/7/Vista/XP/CE

VK172 GMOUSE USB, GPS Приемникот Глонасс Поддршка на Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / CEОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на П

DEN 363.00 526.56
GPS Tracker Мини GSM Tracker RF-V13 Smart Вратата, Аларм за Домашна Безбедност за Заштита на Приватноста на LBS GSM Локација Свеж Со попуст
Skylab Skw92A Spi/I2S/I2C 32MB флеш 1024Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2T2R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi Модул Свеж
Skylab Skw92A Spi/I2S/I2C 32MB флеш 1024Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2T2R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi Модул

Име : Skylab Skw92 A Spi / I2 S / I2 C 32 MB флеш 1024 Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2 T2 R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi МодулМодел БР

DEN 16800.00
GPS додатоци! Монтажа Заградата се погодни Само за Fodsports 4.3 инчен Водоотпорен Мотоцикл GPS Навигација Свеж Со попуст
GPS додатоци! Монтажа Заградата се погодни Само за Fodsports 4.3 инчен Водоотпорен Мотоцикл GPS Навигација

Монтажа Bracket Only погоден за Fodsports 4.3 инчен Водоотпорен Мотоцикл GPS НавигацијаПотсетник : ова Монтажа Загра

DEN 542.00 602.88
28dB висока здобијат со SMA конектор. GPS Антената Керамички Печ Built - in GPS Активна Антена 1575.42 MHZ 28 * 28 * 8.9 мм Свеж
28dB висока здобијат со SMA конектор. GPS Антената Керамички Печ Built - in GPS Активна Антена 1575.42 MHZ 28 * 28 * 8.9 мм

Засилување стекнат : 28db Кабел : RG174 Кабел должина : 10 CM Конектор форма; SMA Антенски големина на : 28*28*8.9 мм Оп

DEN 158.40
Автомобил Стерео Женски ISO Радио Приклучок Адаптер Жици се Подигнат Посебно за Geely Emgrand ISO подигнат моќ кабел Свеж Со попуст
Автомобил Стерео Женски ISO Радио Приклучок Адаптер Жици се Подигнат Посебно за Geely Emgrand ISO подигнат моќ кабел

Автомобил Стерео Женски ISO Радио Приклучок Адаптер Жици се Подигнат Посебно за Geely Emgrand ISO подигнат моќ к

DEN 298.00 331.20
Мини GPS Следење Пронаоѓач Деца Милениче Анти-изгубени Следење на Уредот Bluetooth СТАН APK Далечински Управувач Локатор за Свеж Со попуст
GT06 Автомобил GPS Tracker Мини Возило реално време PC систем за следење следење слушаат dial mode GPRS motocycle Локатор на Свеж Со попуст
GT06 Автомобил GPS Tracker Мини Возило реално време PC систем за следење следење слушаат dial mode GPRS motocycle Локатор на

(стандардната лозинка : 123456)6.2 вкупни испраќате текстуални пораки" # Следи # "за Да уредот, одговор" следи у

DEN 944.00 1151.52
Стерео во автомобил Антена Polarlander за Volkswage/ Шкода /Octavia за ФОЛКСВАГЕН /Поло/Голф/GTi Антенски Свеж
Стерео во автомобил Антена Polarlander за Volkswage/ Шкода /Octavia за ФОЛКСВАГЕН /Поло/Голф/GTi Антенски

Polarlander Автомобил Стерео Антена за V / olkswagen S / koda O / ctavia за V / W P / olo G / olf G / Ti АнтенскиФункција : 1 AM / FM Кратко

DEN 205.92
GPS Систем за Следење Деца---Дете Следење GPS Уред/GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца Свеж
GPS Систем за Следење Деца---Дете Следење GPS Уред/GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца

GPS Систем за Следење ДецаДете Следење GPS Уред / GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца1 Мини големина, Времетод

DEN 4799.52
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк Свеж Со попуст
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк

Гарантира 4 Бенд Автомобил Моторни GPS Tracker Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред TK110 за Google Лин

DEN 720.00 899.52
Морските Радио Антена Автомобил Водоотпорни Гумени Патка Dipole Флексибилни Морски FM AM Modulators за Автомобил Брод Јахта Свеж Со попуст