КАМЕН СЕЛО Цртан филм Симпатична Затворен Влечки Ирваси Шема Кадифен Затворен Памук Чевли Не се лизга ЕВА Единствена Кат Влечки 18122

КАМЕН СЕЛО Цртан филм Симпатична Затворен Влечки Ирваси Шема Кадифен Затворен Памук Чевли Не се лизга ЕВА Единствена Кат Влечки

25 %

DEN 297.00

DEN 396.00

Свеж

Во магацинот


Бесплатни големина 5-7=Евра 36-38=нога должина 23-24cm Слободни големина 8-10=Eur39-41=нога должина 24.5-беа 25,5 см
Бренд
КАМЕН СЕЛО
Боја
Црвена,Виолетова,Топла розова,Сина,каки,Розова
Сезоната
Зима
Горниот Материјал
Волнени
Обвивка Материјал
Кадифен
Out Sole Материјал
Памук
Пакет Се Вклучени
1 Парови ( Без Кутија )

Чевли Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Влечки
Пета Тип: Станот со
Шаблон Тип: Животно Отпечатоци
Број На Модел На: 18122
Сезоната: Зима
Пета Висина: Станот (≤1cm)
Бренд Име: КАМЕН СЕЛО
Обвивка Материјал: Памук Ткаенини
Insole Материјал: Ткаенини
Применливи место: Внатрешна
Горниот Материјал: Памук Ткаенини
Моден Елемент: Embroider
Со Платформи: No
Чевли Тип: Основни
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал: Гума
домашни влечки: Yes
Влечки: Yes
жените влечки: Yes
кадифен влечки: Yes
Пол: Жените
Горниот Материјал: Волна
Outsole Материјал: памучна крпа

Додатоци на производи

2018 Жените со Рамни Чевли Висок квалитет Вистинска Мека Кожа Moccasins Мајка чевли Плус Големина 42 43 Удобност Каузална Чевли Свеж Со попуст
VTOTA 2017 Високи Потпетици Цвет Чевли Жена Ретро Дише Лизга На Памучна Ткаенина Обичните Жени Чевли водоотпорен zapatos mujer Свеж Со попуст
ALLBITEFO Мешани colord мода вистинска кожа посочи пети дебели пета жените пумпи 2018 нови секси девојки висока пета чевли на Свеж Со попуст
Aercourm На Овча Есен Пумпи 5cm Пета Вистинска Мека Кожа Високи Потпетици рачно изработени Квалитет на Домот, Жените Чевли НОВИ Свеж Со попуст
SGESVIER 2018 Пролет Лето Жените Пумпи се Лизга На Дебели Пета Med Пета Чевли За Жена Свадба Партија Пумпи Црна Големина 32-46 Свеж Со попуст
DAGNINO Пролет, Есен Жените Балет Станови Плоштадот Пети се Лизга На Рамни Чевли Bowties Марија Janes Чевли Симпатична Мокасини Свеж Со попуст
ENMAYER Нови Пристигне Мода Секси Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи СТП Свадба Чевли Жените Пумпи Мрежа Бохемски Платформа Свеж Со попуст
QUTAA 2018 Жените Пумпи Denuim Мода Жените Чевли Патент Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Сите Натпревар Westrn Стил Жените Чевли Свеж Со попуст
Meotina Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Кристал Свадба Црвени Високи Потпетици Дами Партија Чевли Посочи Пети Пумпи Црна Свеж Со попуст
Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли Свеж Со попуст
Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли

детали за производотФабриката за директно снабдување, од внатре и од надвор сите кожата удобни чевлиГо

DEN 1687.00 2376.00
EGONERY чевли 2017 модерна солидна концизен платформа класичен токи пумпи жените мода hoof потпетици секојдневен круг пети чевли Свеж Со попуст
SHOFOO чевли, слатко се бесплатен превозот, бела кожа, црн тапацир, 11 см stiletto посочи пумпи.ГОЛЕМИНА:34-45 Свеж Со попуст
SHOFOO чевли, слатко се бесплатен превозот, бела кожа, црн тапацир, 11 см stiletto посочи пумпи.ГОЛЕМИНА:34-45

SHOFOO чевли, слатко се бесплатен превозот, бела кожа, црн тапацир, 11 см stiletto посочи пумпи.ГОЛЕМИНА : 3445(Мож

DEN 2517.00 2736.00