За highscreen Zera F Батеријата 1600mAh Акумулаторот (46*62mm)

За highscreen Zera F Батеријата 1600mAh Акумулаторот (46*62mm)

DEN 216.96

Свеж

Во магацинот


Батериите се достапни за следниве мобилни модели :
За iphone 6 плус 5.5; За iphone 6 4.7 инчен; За iphone 5/5s/5c; За iphone 4/4s;
За Samsung Галакси Забелешка 4/3/2; За Samsung Галакси S6 edge/S6; За Samsung Галакси О7/A5/A3; За Samsung Галакси E7/E5; За Samsung Галакси S5/S4/S3..
За Xiaomi Redmi забелешка 3/2/1; За Xiaomi 4/3/2..
За Doogee/Huawei/Meizu/Леново/Ulefone/Elephone/Umi/Asus/oppo/HTC/Sony/LG..
За лета, Explay, Wiko, Prestigio..
Повеќе попуст за повеќе квантитет!
Surpport Микс-цел
Со или Без мало пакет!
Добредојдовте да контактирате со нас онлајн или оставете порака.
Skype : demichu1988
За highscreen Zera F Батеријата 1600m Ah Акумулаторот (46*62mm)
Опис :
Батеријата
Капацитет од 1600m Ah
Utra-висок капацитет на батеријата
Робустен & издржлива батерија
(Работи само со оригиналот телефон),Не се погодни за други мобилни телефони.
Пакет се вклучени :
1 x Батеријата

Број На Модел На: Zera F
Квалитетот сертификација: CE
Компатибилен Бренд: Други
Оригинал или Не: Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh): 1301mAh-1800mAh
Бренд Име: Matcheasy
Име: UVR
Компатибилен: за Highscreen Zera F
Капацитет: 1600mAh

Додатоци на производи

За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена Свеж Со попуст
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена

За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 F N920 I Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Надворешното Стакло Л

DEN 154.56
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини Свеж Со попуст
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини

Батеријата модел : LGIP550 NБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 900 m Ah Напон лимит : 3.7 v Компатибилен со : KV700

DEN 298.00 331.20
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 820 Јачина На Глас Нагоре/Надолу Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 820 Моќ За Контрола Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 820 Јачина На Глас Нагоре/Надолу Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 820 Моќ За Контрола

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

DEN 105.00 112.32
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
Оригинални Резервни Elephone P9000 P9000 Лајт Батеријата За Elephone P9000 P9000 Лајт Паметен Мобилен Телефон Свеж
Оригинални Резервни Elephone P9000 P9000 Лајт Батеријата За Elephone P9000 P9000 Лајт Паметен Мобилен Телефон

100% Оригинални Резервни Elephone P9000 P9000 Лајт Батеријата За Elephone P9000 P9000 Лајт Smart Mobil e Телефон+ Бесплатен Превоз

DEN 325.44
Нови Оригинални BL-54SG (BL-54SH) Батеријата за G2 LG F320 F340L H522Y 2610mAh F260 D728 D729 H778 H779 D722 Свеж Со попуст
Нови Оригинални BL-54SG (BL-54SH) Батеријата за G2 LG F320 F340L H522Y 2610mAh F260 D728 D729 H778 H779 D722

Батеријата модел : BL54 SGБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 2610 m Ah Напон лимит : 3.8 V Компатибилен со : G2 D802

DEN 432.00 480.00
2 ПАРЧИЊА За Jiayu G1 G2 G2S G2F G3 G4 G4S G4T G5 G5S S3 Слушалка Звучници Слушалка за Уво во Приемникот Поправка Дел Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА За Jiayu G1 G2 G2S G2F G3 G4 G4S G4T G5 G5S S3 Слушалка Звучници Слушалка за Уво во Приемникот Поправка Дел

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани ГоворникотД препо

DEN 83.52
3.8 V 2150mAh Li3821T43P3h745741 За ZTE Сечилото L5 Плус Батеријата Свеж
3.8 V 2150mAh Li3821T43P3h745741 За ZTE Сечилото L5 Плус Батеријата

3.8 V 2150m Ah Li3821 T43 P3h745741 За ZTE Сечилото L5 Плус БатеријатаМодел : Li3821 T43 P3h745741Капацитет : 2150m AhСе применуваат За :

DEN 237.60
НОВА мода! 4G LTE мобилните сигнал бустер 800mhz висока добивка 4g сигнал repeater засилувач комплет со LCD + 350 метри покриеност Свеж Со попуст
За Леново P2C72 P2A42 Плоча Flex Кабел Висок Квалитет на Нови P2 Главниот FPC Бесплатен Превозот Со Следење на Број Свеж
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Свеж Со попуст
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2.ние прифаќаме : Визакартичка B) прегова

DEN 357.00 383.52
QiAN SiMAi Висок Квалитет A99 1950mAh Li-ion Батерија За Micromax A99 Мобилен телефон Freeshipping + Следење Кодот Свеж Со попуст
QiAN SiMAi Висок Квалитет A99 1950mAh Li-ion Батерија За Micromax A99 Мобилен телефон Freeshipping + Следење Кодот

1pcs 100% Висок Квалитет A99 1950m Ah Liion Батерија За Micromax A99 Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме пополн

DEN 215.00 226.56
QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет BM35 3600mAh Li-ion Батерија За Xiaomi Mi4C Ми 4C Мобилен телефон Freeshipping + Следење Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет BM35 3600mAh Li-ion Батерија За Xiaomi Mi4C Ми 4C Мобилен телефон Freeshipping + Следење

1pcs 100% Висок Квалитет BM35 3600m Ah Liion Батерија За Xiaomi Mi4 C Ми 4 C Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме п

DEN 273.00 287.52
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен Свеж Со попуст
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Huawei се п

DEN 885.00 931.20
За Huawei Искачи P8 Оригинални Сребро SIM Картичка Фах SD Картичка Фах Држачот за SIM Картичка SIM Картичка Фиока Замена Бесплатен Свеж Со попуст
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број Свеж
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број

За Redmi 4 X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на БројОпис : Тестирани Висок

DEN 143.52
Highbirdfly За Полнење За Motorola Мото E4 Плус Xt1770 Xt1773 Lcd Екранот Со Допир Стакло Digitizer Собрание Свеж
Highbirdfly За Полнење За Motorola Мото E4 Плус Xt1770 Xt1773 Lcd Екранот Со Допир Стакло Digitizer Собрание

Карактеристики : • За Екранот со допир замена на делови• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакув

DEN 1295.52
Vannego Оригинални 5.5 инчи екран на Допир За Samsung Галакси S7 Работ G9350 G935 G935F Екран на Допир Digitizer Сензор Со Логото Свеж
2 парчиња Микро USB Приклучок Конектор Приклучок За Sony Xperia Z Z1 L39H Z2 L50W Z3 L55T Компактен Z Ултра XL39H Порт за Полнење Свеж Со попуст
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот

ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон ре

DEN 324.00 341.76
Нови Оригинални LG BL-64SH Батеријата за LG Volt LS740 Зголеми Мобилни Богородица 3000mAh Свеж Со попуст
Нови Оригинални LG BL-64SH Батеријата за LG Volt LS740 Зголеми Мобилни Богородица 3000mAh

Батеријата модел : BL64 SHБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 3000 m Ah Напон лимит : 3.8 v Компатибилен со : LS740

DEN 562.00 624.00
ChengHaoRan Нови 3 in1 Надворешната Страна Копчето За вклучување Исклучување Заклучување + Volume Switch копчето + за Исклучување Свеж Со попуст