BANDEA им Помогнам на Бразилски Бикини Жените Бански Секси Камшик Бикини Солидна Боја Костим за капење Оглавник Бански Дама Biquini Костим за Капење

BANDEA им Помогнам на Бразилски Бикини Жените Бански Секси Камшик Бикини Солидна Боја Костим за капење Оглавник Бански Дама

40 %

DEN 336.00

DEN 559.20

Свеж

Во магацинот


Предмет Тип : Две парче бикини Материјал : Увезени Најлон + spandex Големина : S(НИ 4-6), M(САД, 6-8), L(САД 8-10),XL(НИ 10-12) Повод : базен, sandbeach Облека Нега : Рака мие. не белење! висат суво!
Пријателски Потсетник Забелешка 1 : За големината на swap 1 инч = 2.54 см , 1cm = 0.39 инч , 1 чи = 33.3333333 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување Забелешка 4 : Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашата (Биста,хип)
Q1 : Која големина јас треба да се Избере?
A : треба да знаете дека вашиот биста првенство, половината и колковите големина. Потоа во потрага на големината на табелата внимателно, тоа е за препорака.
Q2 : Може ли да не падне на превозот ?
A : Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел.
Q3 : постои ли царина ?
A : Нормално, ќе needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура.
Цената на листа не вклучува било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја.

Големина: S, M, L, XL
Тип На Објект: Бикини Сет
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Поддршка Тип: Underwire
Бренд Име: BANDEA
Материјал: Најлон,Spandex
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога: No
Половината: Ниска Половината
Број На Модел На: AD767
Видови: Две-парче бикини поставува
група: Жените , дама , жени , девојки
is_customized: Yes
Производство на земји: Кина
Функција: Им Помогнам На Костими За Капење
Сезоната: Лето 2018

Додатоци на производи

Цврсти Бели Класичен Камшик Бикини женските костими за капење Лето Плажа String Бикини Секси Женски Костим за Капење Мулти Боја Свеж Со попуст
BANDEA жените костим за капење 2017 бренд секси бикини шупливи надвор бански солидна костим за капење женски оглавник костими Свеж Со попуст
XXXL Плус Големина Костим за капење, Со Здолниште Trikini 2017 Жените Пливаат Носат Камшик Костим за капење, Облекување Костим Свеж Со попуст
2018 Секси Жени Камшик Челик Завој Костим за капење, Бански Женски Бразилецот Солидна им Помогнам на Гроздобер Бикини Поставите Свеж Со попуст
2018 Жените Бикини Поставите Поместена Push-up Бикини Плажа Бански Костим за Капење Цвет Бански Beachwear Свеж Со попуст
2018 Жените Бикини Поставите Поместена Push-up Бикини Плажа Бански Костим за Капење Цвет Бански Beachwear

Испорака : продуктите ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од пратката датум...

DEN 263.52
Најжешките Евтини Бански Бикини Најпопуларните Пливаат Одговараат Бања Може Да Класичен Дизајн, Прилагодлив Strappy Halters Свеж Со попуст
SEBOWEL 2017 Секси Чипка Еден Парчиња Костим за капење Жените Страна Акцент се Отвори Monokini Поместена Бански Bangdage Пливаат Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Секси Пливачки Костум Прашувам Жена Бански Loog Ракав Zippered Едно парче Костим за капење, за жени Свеж Со попуст
Жените Бикини ВРВОТ за Жените Миксер Дијамант Црвено бикини костими за капење бразилецот Секси Тајна Underwire maillot де bain Свеж Со попуст
М&М Секси 2017 Две Парче Бикини Поставите Долг Ракав Костим За Капење Жените Бански Женски Maillot Де Bain Femme Лето Носат Свеж Со попуст
Austinbem Мажите Пливање Водови sunga Човек Бански бански костуми perfect Боксер Шорцеви Базен Sunga Бикини Mens Пливаат Кратко Свеж Со попуст
Топла Продажба Плус Големина Машки Пливаат Шорцеви Бански Гроздобер Мрачно Пливање Краток за Мажи Elasitc Вратоврска Секси Човек Свеж Со попуст
MANYIER костим за капење лето нова Жешка секси чиста боја жените бикини поставите завој костим за капење, бразилецот мулти-боја Свеж Со попуст
Andzhelika Едно Парче Костим За Капење Жените 2018 Лето Секси Еден Рамо Бански Црна Мрежа Bodysuit Спорт Пливаат Одговара На Свеж Со попуст
Година Нови Модни Жените Бикини Со Висок Врат Им Помогнам На Бикини Поставување На Геометрија Во Црни Костими За Капење Свеж Со попуст
Костим За Капење Покрие Прозорци Бански Жените Летен Фустан Пливаат До Памук Шупливи Долг Ракав Облека Де Plage Telo Маре Plavky Свеж Со попуст
СРЕЌЕН КАКО бански костуми perfect Смешно Писмо 2018 жените Жолта им помогнам на swimwears секси Еден Парчиња бикини костим Свеж Со попуст
2017 Едно Парче Бански Жените во Секси Костим за капење печатени им Помогнам на Monokini Спорт, Пливање Одговараат за Дами Оглавник Свеж Со попуст